Афилиейт програма на bezglobi.com

bezglobi

Member
Привет,
предлагам афилиейт за следния сайт www.bezglobi.com

Предлагам следния процент:

1. 40% за Вас - аз подготвям всички пратки и ги пращам и звъня по телефоните за потвърждаване на поръчки, напомняне за невзети поръчки и т.н. контакти с клиентите

Кукито се пази 30 дни

Изплащане - Econt паричен трансфер, можете да изискате плащане над 50 лв.

Средно поръчката е 50 лв.

Пример от еконт:
primer.png

Може да се регистрирате тук: http://bezglobi.com/affiliate

Как протича процеса след поръчка от клиент:
1. записва се
2. обаждам се на клиента да потвърди поръчката и получава някой от следните статуси:
- чакаща (ако още не съм се обадил)
- потвърдена (ако човека е потвърдил)
- отказана (ако клиента я откаже)
- няма отговор (ако клиента не си вдига телефона, звъним 3 пъти - ако не вдига става отказана)
- изпратена (въведена в системата на Еконт и пътуваща с куриера)
- доставена (отбелязва се през апи-то на Еконт когато бъде взета) - тук получавате автоматично своята комисионна
- унищожена (ако пратката е в куриера, но клиента не си я вземе от офиса повече от 2 седмици или не я иска)
3. получавате комисионната си и можете да създадете заявка за изплащане: изплащат се през Еконт
 
Последно редактирано:
От: Афилиейт програма на bezglobi.com

имаше доста желаещи, приел съм всички
 
Последно редактирано:
От: Афилиейт програма на bezglobi.com

Мен ме интересува като клиент - каква е глобата, ако те спрат КАТаджии и проверят с GSM/апарат дали имаш фолио и установят, че имаш? Има ли предвидена санкция?

Извинявам се, ако има друга тема за продукта.
 
От: От: Афилиейт програма на bezglobi.com

Мен ме интересува като клиент - каква е глобата, ако те спрат КАТаджии и проверят с GSM/апарат дали имаш фолио и установят, че имаш? Има ли предвидена санкция?

Извинявам се, ако има друга тема за продукта.

На въпросите ще ти отговорят утре (13.08.15) в сутрешния блок на БНТ :)
 
От: От: Афилиейт програма на bezglobi.com

На въпросите ще ти отговорят утре (13.08.15) в сутрешния блок на БНТ :)


Да явно сте купили българските продажни медии, тази вечер и по БТВ имаше репортаж, утре сутрин по БНТ явно сте наляли малко парички в този сайт!?

Въпросът е колко бързо ще излязат още 10 такива сайта и цялата далавера ще залезе! Винаги се случва така! Берете докато плодовете са още на дървото! :)
 
От: Афилиейт програма на bezglobi.com

Втори сайт ли направихте или имате вече и конкуренция - https://nocams.net/
 
От: Афилиейт програма на bezglobi.com

Приемам нови желаещи за афилиейт партньори!

Пишете на скайп: bezglobi
 
От: Афилиейт програма на bezglobi.com

Според мен, ако те хванат от КАТ ще гризнеш дръвцето

Защо? Човека си продава буквички, кой къде ги лепи си е негов проблем.... Нали?
 
От: Афилиейт програма на bezglobi.com

Да не съм разбрал. Важното е че колегата изби рибата с този сайт!

Браво
 
От: Афилиейт програма на bezglobi.com

Глобата за каране с такова фолио е 50 лева. За жалост афилейт програмата направи сайта много известен покрай фейсбук. В медиите споделиха алтернативен метод с лак за коса който е много близо до същия ефект. Продажбите е въпрос на време да спаднат. Сега е момента който може да се възползва.
 
От: Афилиейт програма на bezglobi.com

Добавям още афилиейт партньори. Пишете ми на скайп bezglobi
 
От: От: Афилиейт програма на bezglobi.com

Мен ме интересува като клиент - каква е глобата, ако те спрат КАТаджии и проверят с GSM/апарат дали имаш фолио и установят, че имаш? Има ли предвидена санкция?

Извинявам се, ако има друга тема за продукта.

Няма глоба, виж че сайта се казва bezglobi :)
 
От: Афилиейт програма на bezglobi.com

ВНИМАНИЕ!

Търси се испански трафик за същия продукт, но в Испания. Комисионната, която давам е 20% (цените на символите са същите, но в Евро)

Който има фейсбук групи (не реклама във фейсбук просто да пуска, а публикации в групи) с испанци или каквито и да е други източници, нека ми пише на скайпа.
 
От: Афилиейт програма на bezglobi.com

Привет, колеги. И тази година можете да получавате 40% от всяка поръчка от афилиейта на bezglobi.com (никой не предлага 40% комисионна никъде ;))

средната поръчка е около 50 лв. тоест ще получавате от нея 20 лв.

Може да се регистрирате тук: http://bezglobi.com/affiliate

Как протича процеса след поръчка от клиент:
1. записва се
2. обаждам се на клиента да потвърди поръчката и получава някой от следните статуси:
- чакаща (ако още не съм се обадил)
- потвърдена (ако човека е потвърдил)
- отказана (ако клиента я откаже)
- няма отговор (ако клиента не си вдига телефона, звъним 3 пъти - ако не вдига става отказана)
- изпратена (въведена в системата на Еконт и пътуваща с куриера)
- доставена (отбелязва се през апи-то на Еконт когато бъде взета) - тук получавате автоматично своята комисионна
- унищожена (ако пратката е в куриера, но клиента не си я вземе от офиса повече от 2 седмици или не я иска)
3. получавате комисионната си и можете да създадете заявка за изплащане: изплащат се през Еконт

Ако имате въпроси - скайп: bezglobi
Поздрави.
 

Горе