Безплатен Инструмент За Събмитване По Директории.

Blinky

Owner
Здравейте!
Днес намерх един инструмент/софтуер за събмитвяне по директории , който би помогнал за качественото на трафика ви и то без да ви коства нищо. Ето го линка:

Directory Submitter for Free!

Успехи в това ви начинание, надявам се да ви е в полза.
 
Гугъл препоръчват да не се ползват такива инструменти ;)
 
freelancer_bg каза:
Гугъл препоръчват да не се ползват такива инструменти ;)

Да по принцип е така, но като се замисля то разлика няма - просто дали ще е ръчно или авто събмит, все си е събмит. Да nikoo11 има право, препоръчително е да се пробва със сайтове, които не са от голямо значение. Вижте резултатите и ако ви харесат - тогава може да го пробвате и върху по-сериозните си сайтове.

Аз лично така ще направя. Само ако имам добри резултати, ще преосмисля това за този вид събмит. Успехи, приятели. :wink:
 
разлика определено няма ... ще събмитна един и аз да видя ;) това са си 350 директории все пак ;)
 
Г. казват че не е предпорачително, защото е хубаво да събмитвате постепено примерно по 4-5 директории на няколко дена иначе 350 за един ден е бая :)
 
Събмитвайте по колкото си искате директорий на ден. Така или иначе Г неможе да ги индексира всички за 1 ден. Повечето директорий не са SEO Friendly.
 
DEATH каза:
Събмитвайте по колкото си искате директорий на ден. Така или иначе Г неможе да ги индексира всички за 1 ден. Повечето директорий не са SEO Friendly.

А и другото кеото е че няма да те ъпрувнат във всичките неведнъш, по-големите ще са по-бавни от по-малките. Това си е нещо нормакно. Някой които вече го е пробвал, може да даде някое друго менение тук. Аз лично ще се радвам да видя какви резултати носи за вас! :wink:
 
Сигурно съм минал през 1000 директорий. Базата за сравнение ми е Yahoo. Горе долу 240 линка имам към сайта си.
В много директорий, като попълвам заявка ми изписва, че сайта го има в базата им данни, но като се разтърсиш виждаш, че не е аднат все още и няма гаранция, че ще го аднат.

Аз събмитвам наред.
 
Незнам дали е малко шибано не ги разбирам ама тука гадното е че за да се адд в техен сайт трябва да им сложищ линк в твоя сайт...
 
Инструмена ми се стори доста полезен.
Също така изкам да кажа, че Гуглето не би индексирало всичко на ведъж, тъй като няма да приемат линка във всички дирове едновременно.
Иначе сайта, който започнах да пробвам има около 2300 беклинка в Гугъл и Яху общо.
Скоро ще взема да почна да адвам директорията ми. За сега нещата вървят повече от обещаващо за нея.
 
inviSible каза:
Незнам дали е малко шибано не ги разбирам ама тука гадното е че за да се адд в техен сайт трябва да им сложищ линк в твоя сайт...

В мойте сайтове никъде нямам линк към директория. Просто ги пропускам.
Най-важното е като си пуснеш сайт да отидеш в ДМОЗ да го регнеш. И от там нататък се запичва по всички останали директорий.
 
DEATH каза:
inviSible каза:
Незнам дали е малко шибано не ги разбирам ама тука гадното е че за да се адд в техен сайт трябва да им сложищ линк в твоя сайт...

В мойте сайтове никъде нямам линк към директория. Просто ги пропускам.
Най-важното е като си пуснеш сайт да отидеш в ДМОЗ да го регнеш. И от там нататък се запичва по всички останали директорий.
Да обаче на мен ми пише че ако няма линк на тяхен сайт в моя сайт не приемат субмитването...
 
от там ще получиш линк с 3-4-5 PR :) но имаш доста да почакаш докато те вкарат - минимум 2 месеца.
 
DEATH каза:
от там ще получиш линк с 3-4-5 PR :) но имаш доста да почакаш докато те вкарат - минимум 2 месеца.

Може и повече, вийдал съм теми от сорта:"Ргенах се в ДМОЗ и вече 2-ра година чакам за апрув". Там са малко бавни едиторите. Но не е невъзможно да си там.

А иначе аз сега ще пробвам този софтуер - дано да даде добри резултати. :)

И да допълня че наистина има директории, които всичките и опции за събмит са платени, само безплатната изисква back link. Но това са обикновенно големите директории.
 

Горе