Безплатни статии в туристически сайт

hardlemm

Active Member
Предлагам безплатно публикуване на статии в туристически сайт - patepisi.eu . Офертата е валидна само за членове на форума, до 07.07.2021г. Предоставените статии трябва да са с до 2 линка, по темата на сайта, със снимка освободена от авторски права и поне 70% уникалност. Публикувани веднъж статиите остават докато поддържам сайта.
Мога да сложа линк на форума в графа полезни връзки, някъде из футера, ако админите желаят.
 
Супер оферта, но според мен този сайт няма да издържи много. Нищо лично, но при вида става ясно, че не е мислех да издържи повече от 2-3 години. Наслуки в начинанието все пак.
 
Супер оферта, но според мен този сайт няма да издържи много. Нищо лично, но при вида става ясно, че не е мислех да издържи повече от 2-3 години. Наслуки в начинанието все пак.
Какво не му хареса? Сайтът го възкресих преди ден, заедно с още други два туристически сайта. Има още работа по него, но с времето ще го оправям, когато мога. Мисля, че ще върши идеална работа за линкбилдинг, дори и в този му вид. Има много стари линкове и статии на бизнеси в туристическия бранш, ако някои си ги познае да се обажда, защото ще бъдат замествани с нови, при интерес от клиенти.
 
сайта беше мой преди няколко години, имаше добри показатели
 
сайта беше мой преди няколко години, имаше добри показатели
Явно дизайнът не е бил един от тях. :D Мисълта ми е, че повече хора ще са склонни да публикуват, ако видят наистина добре завършен туристически сайт. Идеята иначе е страхотна. Дори аз си търся често дестинации около някаква местност, в която съм решил да почивам. Имаше един блог, не се сещам в момента, в който имаше доста добри статии, като поредица от тях бяха със заглавие "10т места, които трябва да посетите около Бургас" и така за всеки голям град. Супер вайръл бяха.
 

Горе