Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

brad1985

New Member
В тази тема искам да благодаря на екипа на www.hostbulgaria.com
и по-специално на Г-н Данаил Христов.:D

Преди около час поради моето зяпане си затрих с 2-3 клика
цели 5-6 сайта от акаунта, ужас.:shock:
Само не се смейте, хаха, но си е живата истина, че такава я свърших.:)
Много бързо реагираха и възстановиха сайтовете от архива им от вчера.
Всъщност, много ми е спокойно с тях, защото винаги помагат.
Желая им много доволни клиенти!


П.П. Има ли и други клиенти на hostbulgaria.com във форума
или ползвате други хостинг компании?
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Ми да взема и аз да благодаря на оператора от моя хостинг, че ми оправи проблем с един код, който един от сайтовете ми не възприемаше и целия сайт отиваше в забвението. А, го мъчех от вчера :twisted:. Проблемът не беше тяхна грижа, но днес се свързах с тях за някаква насока евентуално, и го оправиха в рамките на един час. Така че аз благодаря на site5.
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Да.свестни са! И аз имам мн добри лични впечатления от тях. Не знам обаче дали щяха да помогнат ако ги беше потърсил след два дена -пази ли се архив от последните няколко дена или само от вчера?
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

много си ги бива имам поне двадесетина клиента дето съм пратил при тях и вече няколко години си ги чатъркам там ем те доволни зарад цената ем аз няам ядове
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Да.свестни са! И аз имам мн добри лични впечатления от тях. Не знам обаче дали щяха да помогнат ако ги беше потърсил след два дена -пази ли се архив от последните няколко дена или само от вчера?
Нямам идея за това на колко дена правят архив, обаче съм ги търсил и след няколко дена и пак помагат.
Преди няколко месеца ми бяха хакнали сайтовете през ftp програмата в компа ми и пак възстановяваха всичко.
Не знам как оправиха нещата, защото аз отсъствах и разбрах за проблема чак след дни.
Изобщо...каръшки изпълнения всякакви от мен.:)
В интерес на истината доскоро имах сайтове и в cbox.biz и също са помагали,
макар, че чак такива истории с тях не съм имал.:)
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Първият ми хостинг, препоръчан от Фози. Само като им видиш титулната страница, която изглежда като да е писана на Notepad в зората на интернет и те хваща умиление. Никакви излишни красоти и финтифлюшки. Беше любов от пръв поглед!
Надявам се да не се стигне до развод ...:)
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Само като им видиш титулната страница, която изглежда като да е писана на Notepad в зората на интернет и те хваща умиление. Никакви излишни красоти и финтифлюшки. Беше любов от пръв поглед!

Имаше приказка, че ще модернизират сайта. Дано не се подлъжат да го направят!
В момента сайта е като стар бароков дворец всред останалите панелни сгради, боядисани ярко с латекс.
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

На мен ми е странно, защо реагираш така затова, че хората си вършат работата?
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

П.П. Има ли и други клиенти на hostbulgaria.com във форума
Аз в момента съм им клиент, след прекъсване 1 година и бях забравил колко са печени наистина от съпорта им:)
Най ме кефи дизайна им от 90-те години, но това в кръга на шегата де:D
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Аз от кога ви говоря че в ХостБългария е истината :p

Вече няколко години съм при тях и имам два хостинг плана без забележки от моя страна. Рядко използвам съпорт, но въпросният г-н Данаил Христов и на мен ми е помагал.

За мен са лидери в хостинг-а на пук на лъскавите сайтове на останалите доставчици.

ПП: Да не забравяме че и jump.bg не са за подценяване !
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

:shock: :shock: :shock: и пак :shock:

http://www.hostbulgaria.com/ с нов дизайн!!! :D
Прочели са мненията в темата, значи.:wink::D

Обърнете внимание на плана, също имат промяна от известно време,
доста е добре, според мен:

3.95 лв. месечна такса
15 уеб сайта в един хостинг акаунт (addon domains)
12 GB дисково пространство
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

:shock: :shock: :shock: и пак :shock:

http://www.hostbulgaria.com/ с нов дизайн!!! :D
Жалко за архивирания дизайн - харесваше ми много. :|

Но и новият пак е стилен и стегнат - нищо излишно. Поздрави! :roll:
Вицовата картинка с архивирането на стария дизайн кърти! :beer:
 
От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Все едно сайта ползва PHP-FUSION сега :oops:
да започваме подписка тогава!
ако трябва ще се стигне до национален референдум!!! :evil:

:mrgreen:
 
хайде стига батета стария дизайн съм сигурен им е изгонил доста потенциални клиенти новия ми изглежда като леко банрнат цветово whcms в любимите ми цветове (после може да си го довършат в дълбочина или дължина)

ето как мисли средностистически потребител при това от форума запознат с хостингите (макар да е дизайнер де) що годе само си представете какво ще си помисли някоя фирма която и трябва хостинг това е малко по дрехите посрещат ама в тази държава е така... щом дори доволен потребител си мисли такива неща сайта цака маркетинга здраво


Колебая се между NS1.bg , не съм иг ползвал и нз как са, ICN.bg имам 2-3 сайта при тях, но не съм много доволен и hostbulgaria, преди доста години имах там сайт бяха добре нещата, но сайта им ми изглежда много старинен и не вдъхва доверие. Домейна ще се купи от друг сайт и ще му сменя днс-ите. Кое ще ми препоръчате?


пп Аз също съм на мнение че стария сайт им е изгонил много потенциални клиенти...
 
Re: От: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

Искам стария им дизайн! Само заради дизайна, може да се откажа от тях :d

и ти го давай сериозно :) ще се откажеш от работещ хостинг от който си доволен заради дизайна ? ще е голяма грешка :)

едно е да не си купил хостинг от тях и дизайна като ти изглежда античен от преди 10 години да си мислиш че и сървърите са им от преди 10 години антични и не са сменяни съвсем друго
да знаеш че от вътре са хай тек компания и понеже на отвън не изглеждат отвън технологично изостанали ще се откажеш :) да не кажа че звучи като глупава идея...
 
От: Re: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

хайде стига батета стария дизайн съм сигурен им е изгонил доста потенциални клиенти новия ми изглежда като леко банрнат цветово whcms в любимите ми цветове (после може да си го довършат в дълбочина или дължина)

ето как мисли средностистически потребител при това от форума запознат с хостингите (макар да е дизайнер де) що годе само си представете какво ще си помисли някоя фирма която и трябва хостинг това е малко по дрехите посрещат ама в тази държава е така... щом дори доволен потребител си мисли такива неща сайта цака маркетинга здраво
пп Аз също съм на мнение че стария сайт им е изгонил много потенциални клиенти..

По принцип си прав. Ако се следва мотото "Да имам максимум клиенти!"
Но аз съм на друга гледна точка - по-малко, но по-качествени клиенти.
За малката печалба от масовия споделен хостинг, при лъскав сайт може да довтасат такива клиенти, че да ти отворят толкова проблеми и работа, та да ти се отще въобще да се занимаваш с хостинг.
Това важи за всякакъв бизнес.
Вярно е, че по дрехите посрещат, но не са малко хората, които гледат и други неща.
Правилото е, че всеки бизнес трябва да си има целева категория. Иначе става манджа с грозгье.
 
Re: От: Re: Благодаря на екипа на hostbulgaria.com

те предлагат само един план от 3.95 това значи да имат максимум киленти за този план без специфики.... клиенти който има нужди надхвърлящи този план си се махат сами от тях (има си постоянно текучество)

това значи че дори и да се грижат максимално добре за клиентите си ако клиентите се грижат добре за сайтовете си израстват като нужди над този шеърд

освен ако не хостват сайтове визитки - например фирмени сайтове, хайде сега се постави на мястото на шеф на фирма който нищо не разбира и е натоварил негов служител да избере хостинг какво ще си помислиш ако ти покаже стария им дизайн който е по кофти от неговия например 250 левов сайт с готов темплейт

а тези са максимално безпроблемни клиенти щото и чист хтмл може да са или съвсем прост цмс с няколко станици да им е сайта и само мейла да ползват... а не да са 15 урдпреса (където даже се чудя дали ще ги изтърпят ако не ползваш кеширания и пуснел пост рейтинг пл;ъгини или нещо друго бъгаво...)
 

Горе