Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Сладурче, то от Ковид никой не умира, само от ваксата, нали така? Хахахахахаха
Ти остави ни ние да решаваме кой от какво да мре. Не някви гестаповци да пребиват мирни протестъри, в -20 студ.
Изроди, фашисти!
Няма смисъл. Лошото е, че заради такива хора се създава напрежение. Той не си го иска ама в неговите представи е било концлагер. Не съм ваксиниран и 4 пъти съм изкарал ковид, но концлагер не съм виждал...
В Австралия ги ръгаха в лагери, който откаже вакс рулетката. Онова клипче с хубавата мацка ви го пущах тука. С 2 отрицателни теста я набутаха за 2 седмици в килия, само защото имала контакт със заразен. После ѝ сипаха сметка няколко хиляди долара, и за капак остана без работа.


 
Съветник от най-високо ниво на Световния икономически форум (WEF) казва, че ние просто „не се нуждаем от огромното мнозинство от населението“ и призова хората да бъдат заменени с машини, когато е възможно, като каза, че освен да произвеждат данни, хората вече не са „полезни“ за световния елит и неговия дневен ред.
Съветникът на Световния икономически форум Ювал Харари, израелец, който е описван като „историк и футурист“, направи забележките по време на интервю с Крис Андерсън, публикувано във вторник.
 
  • Love
Реакции: OSH
Аз да попитам: @Blinky, баннат ли е @ЕтерИум от форума?
Дадена му е малко почивка до края на месеца. Много спувня се изля и всеки ден имам поне по два миним репорта, с които стартирам деня. И реших, че така няма да го караме. ;)
 
Дадена му е малко почивка до края на месеца. Много спувня се изля и всеки ден имам поне по два миним репорта, с които стартирам деня. И реших, че така няма да го караме. ;)

Това означава, че и провокаторът е изпратен да почива, нали? Щото псувните не са се пръкнали ей така от лош характер и лошо възпитание. Един конкретен човек ги провокираше ежедневно с ненужни обиди. Знаеш много добре, че протежето ви успя да извади най-лошото от доста от нас. Не се гордея с това, което съм изляла по негов адрес, но това е единственото, което действа на такива хора.

п.с. А и до края на месеца смятам, че е твърде много. Пускай го да се връща другата седмица. :)
 
и всеки ден имам поне по два миним репорта
Минимум по 2 от един и същ човек, нали? И то е... Неговото име е... RetarD. Тъжна педалска история, но някои се раждат мънички и с времето стават все по-дребни, нищожни и жалки.
Много спувня
Имаш проблем с изписването на думата ПСувня, знаеш ли? :D
 
Минимум по 2 от един и същ човек, нали? И то е... Неговото име е... RetarD. Тъжна педалска история, но някои се раждат мънички и с времето стават все по-дребни, нищожни и жалки.

Имаш проблем с изписването на думата ПСувня, знаеш ли? :D
Имам проблем с много на неща във форума, ама щом само това ти прави впечатление, това е добре. :)
 
... и всеки ден имам поне по два миним репорта...
Един от които беше мой, и сигурно ми е първия репорт въобще. И то при положение, че съм го игнорнал.

Това означава, че и провокаторът е изпратен да почива, нали? Щото псувните не са се пръкнали ей така от лош характер и лошо възпитание. Един конкретен човек ги провокираше ежедневно с ненужни обиди.
Точно в неговия случай провокатора май е вътре в него. Всеки път като му видя псувните и съм "Това пък защо?". При другите разбирам кой е псувания и защо е псуван, но при Етера нищо не ми е ясно. Спуска си ги на закуска. По същия начин съм и към Дефа. Ако не са един човек тия двамата, то значи трябва да им се постави еднаква диагноза.

Отделно и репортажите на Етера са toooooooo much, и това той го знае от началото. Аз де иначе се интересувам от тия неща, гледам и чета какво пускат хората от "моя отбор", но в случая на Етера не разбирам какво се случва. Може би има желание да се развива като журналист, знам ли. Една такава тема е твърде малко пространство за да събере всичкия тоя материал, и то върху разни псувни от детската градина. Не знам, ако някой ги чете всичките неща дето пуска ще се съглася че са ок, но имам дълбоки съмнения.
 
Не знам, ако някой ги чете всичките неща дето пуска ще се съглася че са ок, но имам дълбоки съмнения.
Чета по диагонал повечето му неща, без псувните.
Тая тема аз я ползвам нещо като онлайн архив. Нещо като ми затрябва влизам и си го намирам с търсачката.
Темата е на живот и смърт, и тия дето ни притискат да се бодем направо са за бесилка. Радев все такива идиоти ги събира:

игла.jpg
 
Чета по диагонал повечето му неща, без псувните.
Тая тема аз я ползвам нещо като онлайн архив. Нещо като ми затрябва влизам и си го намирам с търсачката.
Темата е на живот и смърт, и тия дето ни притискат да се бодем направо са за бесилка. Радев все такива идиоти ги събира:

Виж файлът 25228
Не очаквах, че Радев може да ми стане симпатичен, признавам!
 
Не очаквах, че Радев може да ми стане симпатичен, признавам!
Не знам кой ви спира да се бодете на 3 месеца. Изхвърлят милиони дози, може да се набодеш като 100 таралежа.
Или май нещо в нашето канче все ви влече???
 
До преди 2020 бях убеден, че ваксинацията е идеалната форма на превенция
В интерес на истината и аз с нетърпение чаках да се появи НЯКАКВА ваксина, без кавички. Като малки сестрата влизаше както сме си в клас, наредени на опашка, страх не страх всички набодени, дори не ни дават обяснение за какво точно, за съгласие дума да не става. Не съм чул някой да е пострадал. Отгледан съм с ваксини и съм доволен, до ден днешен като се набода на ръжда и тичам да ме набодат за тетанус.
Светът не е същия, тия изверги не искат да им цапаме планетата, решили са, че който има милиарди само той има право да си кара личния двумоторен реактивен самолет.
 
До преди 2020 бях убеден, че ваксинацията е идеалната форма на превенция :)


Е не му слагай такива ограничения, той може да предпочита да се боде на 3 седмици :)
Теб това нещо бърка ли те? Ако искам и през ден ще се бода! Взел съм си решението за себе си и до ден днешен не съжалявам. Щото точно аз можеше да съм късата клечка, нали се сещаш?!? Та за моето здраве ако обичаш не бери грижа, гледай себе си.
 
Теб това нещо бърка ли те? Ако искам и през ден ще се бода! Взел съм си решението за себе си и до ден днешен не съжалявам. Щото точно аз можеше да съм късата клечка, нали се сещаш?!? Та за моето здраве ако обичаш не бери грижа, гледай себе си.
Хубо бе Тетка, дотук добре. Не ви се бъркаме на задниците, дето ги правите на таралеж.
Вие що се бъркате на нас, да се радваш на поредния доктор Менгеле, дето натиска да ни "ваксинира"?
Кво ви е работа на вас, че му се кефиш? Нали имаш свободен избор, никой не те е спрял да дърпаш руската рулетка.
 
Един от които беше мой, и сигурно ми е първия репорт въобще. И то при положение, че съм го игнорнал.


Точно в неговия случай провокатора май е вътре в него. Всеки път като му видя псувните и съм "Това пък защо?". При другите разбирам кой е псувания и защо е псуван, но при Етера нищо не ми е ясно. Спуска си ги на закуска. По същия начин съм и към Дефа. Ако не са един човек тия двамата, то значи трябва да им се постави еднаква диагноза.

Отделно и репортажите на Етера са toooooooo much, и това той го знае от началото. Аз де иначе се интересувам от тия неща, гледам и чета какво пускат хората от "моя отбор", но в случая на Етера не разбирам какво се случва. Може би има желание да се развива като журналист, знам ли. Една такава тема е твърде малко пространство за да събере всичкия тоя материал, и то върху разни псувни от детската градина. Не знам, ако някой ги чете всичките неща дето пуска ще се съглася че са ок, но имам дълбоки съмнения.
Пускал ли си репорти срещу ремайнд, щото и той доста добра компилация от псувни има? Етериум му беше събрал всички гнусотии, но на тях не се реагира, разбира се, защото RetarD принцеса Веса, а админите са негови бавачки и гувернантки.

Съгласна съм, че трябва да се спазва добър тон, но това правило ТРЯБВА да важи за всички. Ако никой не ме обижда безпричинно, аз също няма да обидя никого и да го псувам. Без никакви причини боклука влиза във всяка тема с обиди, а после пуска репорти и издава заповеди кой да бъде баннат и за колко време. Ми не е ок. Ако ще говорим за правила и за норми на поведение, не трябва да има хора, за които спазването им не важи. Много лошо впечатление прави тенденциозната модерация. Никой не е спечелил уважение с безгръбначност и безпринципност.

Колкото до дефа и Етериум - няма как да има двама по-различни човека на света. Дефа си има тежки дефекти в централния компютър и като цяло е безобиден. Просто е адски досаден с това постоянно търсене на внимание.

Както и да е: Отново апелирам да се намали наказанието на Етериум, щом няма да се наказват и провокаторите, които са 100% виновни за псувните.
 
Съгласна съм, че трябва да се спазва добър тон, но това правило ТРЯБВА да важи за всички. Ако никой не ме обижда безпричинно, аз също няма да обидя никого и да го псувам. Без никакви причини боклука влиза във всяка тема с обиди, а после пуска репорти и издава заповеди кой да бъде баннат и за колко време. Ми не е ок. Ако ще говорим за правила и за норми на поведение, не трябва да има хора, за които спазването им не важи. Много лошо впечатление прави тенденциозната модерация. Никой не е спечелил уважение с безгръбначност и безпринципност.
Блинки е инокулиран, разбери ги и тях, изтръпват само при мисълта какво са си причинили, и го изкарват на нас! Особено пък тия дето имат и деца, и са взели решението и за чужди животи, че и наследството на рода. Съвсем реален шанс има след грешно решение целият им род да приключи, и Бил Гейтс да отвори ново шампанско.
Както и да е: Отново апелирам да се намали наказанието на Етериум, щом няма да се наказват и провокаторите, които са 100% виновни за псувните.
Аз също се присъединявам. Като ще биете бийте наред, тая тема ми трябва за нет бакъп. Не да слушам простотиите на инокулираните зомбита. Хем псуват кат каруцари, хем после пищят като ощипани моми. Корпоративните течности ги правят пълни емоционални парцали.
 
Блинки е инокулиран, разбери ги и тях, изтръпват само при мисълта какво са си причинили, и го изкарват на нас! Особено пък тия дето имат и деца, и са взели решението и за чужди животи, че и наследството на рода. Съвсем реален шанс има след грешно решение целият им род да приключи, и Бил Гейтс да отвори ново шампанско.

Аз също се присъединявам. Като ще биете бийте наред, тая тема ми трябва за нет бакъп. Не да слушам простотиите на инокулираните зомбита. Хем псуват кат каруцари, хем после пищят като ощипани моми. Корпоративните течности ги правят пълни емоционални парцали.
Аз също се присъединявам. Да ви бие наред, не знам какво чака...
 
Аз също се присъединявам. Да ви бие наред, не знам какво чака...
Що, аз не съм псувал.
Като искате затваряйте темата, то и без туй тоя форум остана само тъпа цензура и пропаганда. Де бяхте де отидохте. С години се качвахте по стълбите, после слязохте с асансьора. Като Догикойн.

1 на 200 риск да пукнеш от простотията си, вие се занимавате с чистота на езика.
Изродите са обявили война на цялото човечество, идиотите се радват как щели да ни събират по вагоните, да ни водят по концлагери, като преди 70 години. Още има живи хора дето го помнят това.
Като сте решили да си приключвате рода - кой ви спира? Кво сте ми виснали на вратата, да ме питате за здравен статус? Точно като инокулирания червей ще ти кажа да си гледаш работата!

п.с. Пак има напредък, туй инокулирано нещо само преди 2 месеца ми подскачаше, че нямало и един пострадал от експериментите на челядта на Менгеле.
Ся май на цялата им секта им се дръпна л-ното. Половината научен свят, начело със зам директора на Файзър им казаха, че дърпат Дявола за опашката. Шефът на Файзър върл антиваксър, представяш ли си!
 
Последно редактирано:
Що, аз не съм псувал.
Като искате затваряйте темата, то и без туй тоя форум остана само тъпа цензура и пропаганда. Де бяхте де отидохте. С години се качвахте по стълбите, после слязохте с асансьора. Като Догикойн.

1 на 200 риск да пукнеш от простотията си, вие се занимавате с чистота на езика.
Изродите са обявили война на цялото човечество, идиотите се радват как щели да ни събират по вагоните, да ни водят по концлагери, като преди 70 години. Още има живи хора дето го помнят това.
Като сте решили да си приключвате рода - кой ви спира? Кво сте ми виснали на вратата, да ме питате за здравен статус? Точно като инокулирания червей ще ти кажа да си гледаш работата!

п.с. Пак има напредък, туй инокулирано нещо само преди 2 месеца ми подскачаше, че нямало и един пострадал от експериментите на челядта на Менгеле.
Ся май на цялата им секта им се дръпна л-ното. Половината научен свят, начело със зам директора на Файзър им казаха, че дърпат Дявола за опашката. Шефът на Файзър върл антиваксър, представяш ли си!
Този бан не е случаен, етера преди да си отиде разкриваше тайни и мистерии за ваксините и биоинженерството. Сорос го е поръчал, следваща е нандибандата, а твоята глава пада последна. Вие сте биороботи, ваксинирани с наборната ваксина!
 

Горе