Верификация на бизнес във фейсбук?

escapeboy

New Member
Здравейте,
Някой успявал ли е да верифицира родна компания във фейсбук? Опитах с документите от регистрацията, но не помогна (предполагам защото са на български). Да ги преведа и да опитам отново?
Имам стар много готин проект свързан със събитията им, но изискват верификация на бизнеса за достъп до API-то.
 
Ако ще искаш нещо да се разгледа, просто четеш правилата им и действаш по техния начин, като всичко мисля, че трябва да е на английски.
 
Здравейте,
Някой успявал ли е да верифицира родна компания във фейсбук? Опитах с документите от регистрацията, но не помогна (предполагам защото са на български). Да ги преведа и да опитам отново?
Имам стар много готин проект свързан със събитията им, но изискват верификация на бизнеса за достъп до API-то.
Привет, аз съм на път да верифицирам страницата на проекта ми, но съм до някъде. Сега ще ти обядня как преминаха при мен нещата.
Тъй като предлагам услуга и се ползва супер много, съответно имам линкове от всевъзможни медии от ранга на новатв и други. Пуснах няколко пъти рикуест за верифициране, но бях отказан. Накрая ми писна и се свързах със съпорта, отново дадох тонове линкове и се оказа, че за да бъдеш верифициран не става по този начин, а трябва да имаш 20тина интервюта с теб като собственик на бранда по силни медии. Та, аз съм на етап интервютата и след това пак ще кандидатствам. В общи линии това, че те споменават само не е достатъчно
 
Стана. Верифицираха го за 5мин. Преведох им с google translate учредителния акт + банково извлечение (само добавих телефона).
@PavelAndreev при мен е за бизнес, не за страница, но благодаря за информацията, ще е полезна :)
 
Стана. Верифицираха го за 5мин. Преведох им с google translate учредителния акт + банково извлечение (само добавих телефона).
@PavelAndreev при мен е за бизнес, не за страница, но благодаря за информацията, ще е полезна :)
Сори, аз разбрах, че искаш да вземеш син бадж на фейсбук страницата си (да я верифицираш). Иначе, да - и аз съм с бизнес акаунт и става за минути с учредителния акт.
 
Стана. Верифицираха го за 5мин. Преведох им с google translate учредителния акт + банково извлечение (само добавих телефона).
@PavelAndreev при мен е за бизнес, не за страница, но благодаря за информацията, ще е полезна :)
Здравеѝ, ако е удобно да дадеш малко повече информация как го преведе и пример, и къде добави телефона.Аз също го превеждам чрез google translate но със камера и не ми го одобряват.
 
@stanislav dimitrov1 @proweb вече не ми показва стъпките, но в общи линии се изисква документ удостоверяващ името на бизнеса и документ показващ името + адрес и/или телефонен номер.
За първото имах учредителния акт в док файл, само го минах през google translate и им го качих.
За второто използвах банково извлечение, там си има името на фирмата. Редактирах pdf-а и добавих телефонния номер. Ако извлечението не е на английски - минете го и него през google translate.
 
Хитро, благодаря и аз за инфото, ще пробвам. Години наред съм пробвал само с документи на БГ и ме е отхвърляло, но за доста други неща свързани с фейсбук ми ги е приемало на БГ и не съм се сетил, че може да има връзка .
 

Горе