Въпрос относно Adsense ..

skittles

Member
Здравейте, искам да попитам дали е позволено да използвам 2 различни акаунта на adsense от 1 компютър?
Проблема е там,че правих импресии по непозволен начин и най-вероятно ще ми задържат приходите .. По ип ли засичат? Мога ли да направя друг акаунт от друг компютър със същите данни?
 
От: Въпрос относно Adsense ..

Примерно ако направя акаунта от интернетана съседите има ли опасност да ми блокират акаунта?
 
От: Въпрос относно Adsense ..

Не се занимавай с лапешки работи. Щом един път са те отрязали - забрави, че съществува нещо, наречено Гугъл Адсенс. Да си мислил преди да правиш номера.
 
От: Въпрос относно Adsense ..

Освен интернета на съседа, ще трябва да ползваш компютъра на съседа, името на съседа, и адреса на съседа.
А също така трябва да сложиш реклами и на сайта на съседа. На същия няма да стане.
И пак може да се усъмнят и да баннат и втория акаунт.
 
Правиш си фирмен профил. Може да имаш личен и фирмен едновременно.
 
От: Re: Въпрос относно Adsense ..

Правиш си фирмен профил. Може да имаш личен и фирмен едновременно.

Щом си клика сам за стинки, как го виждаш да направи фирмен профил? :)
 
От: Въпрос относно Adsense ..

Не съм кликал сам, а сложих авто-рефреш на страницата.
 
Re: От: Въпрос относно Adsense ..

Не съм кликал сам, а сложих авто-рефреш на страницата.

Не би трябвало да са проблем невалидните импресии. Само кликовете са кофти.
 
От: Re: От: Въпрос относно Adsense ..

Не би трябвало да са проблем невалидните импресии. Само кликовете са кофти.

Напротив, проблем са и са забранени. Това се смята за нечестен начин да се изкарат повече пари, защото рекламите са два вида - на кликване и на импресии. Но това си го има описано в правилата, да е чел!
 
От: Въпрос относно Adsense ..

И не само това. Забранени са още и защото с много авто рефреши пада CTRто и от там може да не отчете автокликането.
 
От: Въпрос относно Adsense ..

Аз ви питам какво да направя за да си разреша проблема, вие ми казвате какво къде пишело и спорите един с друг ....... Много добре знам правилата, стана беля .. Хайде някой по-компетентен да пише ..

Да поясня: Приходите не са ми задържани, още не съм минал прага (70eur.) за да ми ги изплатят.
Искам да знам дали заради това ще ми БЛОКИРАТ акаунта или просто няма да ми изплатят приходите или част от тях.
Искам да знам дали ако използвам лаптопа(от когото не съм влизал в сегашния google adsense акаунт, но от компютъра с които ползваме едно и също ип (един рутер) съм влизал многократно мога да се свържа към мрежата на съседите (за да получа др. IP адрес) и регистрирам от там акаунта на друго име ще има проблем?
 
От: Въпрос относно Adsense ..

Ако сложиш рекламите на същия сайт ще те хванат.
На друг - може и да не те хванат.
 
От: Въпрос относно Adsense ..

Ако сложиш рекламите на същия сайт ще те хванат.
На друг - може и да не те хванат.

Това, че гугъл ще засече импресиите, правени чрез авто-рефреша на страницата е повече от ясно .. те не падат от небето ... Питам друго .. дали заради това ще ми блокират акаунта или ще ми задържат приходите..

Иначе със сигурност ще правя нов сайт, трябва да реша сега настоящият гугъл акаунт ли да ползвам или да намеря начин да регистрирам нов.. надявам се да помогнете как да стане това с идеи от ваша страна .. :)
 
От: Въпрос относно Adsense ..

Аз ви питам какво да направя за да си разреша проблема, вие ми казвате какво къде пишело и спорите един с друг ....... Много добре знам правилата, стана беля .. Хайде някой по-компетентен да пише ..

Точно така, ще ти казваме къде какво пише, защото се правиш на тарикатче. И не, не спорим, а ти обясняваме и взаимно се допълваме.
 
От: Въпрос относно Adsense ..

От Гошо засичат даже серийните номера на хардуера (дискове мискове и т.н.). Не си играйте да им правите мръсно :)

С VPN-ни става номера като цяло и е възможно да ги излъжеш, че и да излезеш отгоре с много. Но по-добре да вложиш усилията си в нещо по-полезно.
 
От: От: Въпрос относно Adsense ..

От Гошо засичат даже серийните номера на хардуера (дискове мискове и т.н.). Не си играйте да им правите мръсно :)

С VPN-ни става номера като цяло и е възможно да ги излъжеш, че и да излезеш отгоре с много. Но по-добре да вложиш усилията си в нещо по-полезно.

Ясно, ами в такъв случай ще чакам докато ми финализират приходите от този месец за да мина прага (70eur.) за да се опитам да искам плащане. Така ще разберем каква ще я бъде .. Благодаря ..
 
От: Въпрос относно Adsense ..

Ще пиша отново тук, вместо да отварям нова тема. Може ли да ми кажете как да открия Issue ID?

"You can find the Issue ID # at the bottom of your email notification. If you do not have your email notification, you can view all policy notifications by visiting the Messages page, under the Home tab when you sign in to your AdSense account."

Искам да се свържа с гугъл, но ми искат това ID. Няма го в личните съобщения? Идеи?
 
От: Въпрос относно Adsense ..

Мисля да изтрия настоящият си профил и да регистрирам нов .. ще ползвам и друг сайт за гугъл рекламите .. дали ще имам проблем така?
 

Горе