Гледахте ли новата вирал простотия PPAP

Green Bars

Well-Known Member
Та гледахте ли го клипчето с най-новата простотия PPAP , за няма и месец има над 100 милиона гледания в тубата, и отделно много клипове с ебавки към този и те с по милиони гледания.

Ето го и клипчето, само внимавайте да не ви изглади мозъчните гънки:

 
Аз съм повече разтревожен от вайръл снимката, на която една змия аха да изяде една птичка и под снимката текст: "Напиши като коментар 2 и виж как птичката отлита". Близо 6 хиляди българи са написали коментар 2 с нагласата да видят как птичката отлита...
 
Мен пък лично много ме забавлява този тип хахха особенно усмивката ехидната.Но отностно въпроса, че поколението става все по-деградирало така е в днешно време ако си прост и правиш неща за да се излагаш ставаш известен...
 
Тоя донякъде ми прилича на Митьо Пищова, има същата физиономия, само дето пищова е със 100 кила отгоре
 
Деградацията е тотална, упадъка неизбежен! А между другото пичагата от клипа на мен ми прилича на сериен изнасилвач на малки китайци.
 
Да, супер зле. Новият Ганг банг или къв беше другия дръпнат идиот. :) Хората се кефят на слабоумници, които или са много добри актьори и хващат временно вълната ли имат сериозни проблеми и просто са решили да направят пари с този си недъг. Сори, че така се изказвам, но това ако ги гледат от космоса друга форма на живот, направо ще започне да ни изтрепва...дори няма да ни даде шанс за преговори. :) И седя и гледам няколко милиона вюта за няколко часа....викам, леле..това освен, че е великата тъпотия, явно е и се харесва на много хора. :)
 
Ами колко още клипа има покрай тая простотия, куцо и сакато прави кавъри и то с по милиони гледания и те.
Който е хванал вълната на време се е пачкирал. В крайна сметка пазара определя посоката, щом има търсене и се гледат тия простотии то все повече ще има от тях
 

Горе