Графичен, уеб дизайн и предпечат

yasoo

Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
Пълен спектър на услуги в областта на графичния дизайн, уеб дизайна и предпечата. Изготвяне на цялостен проект – от идеята до печата, както и самото отпечатване или подготовката на ваш готов проект за печат.

Уеб дизайн, графичен дизайн и предпечат

Заедно ще намерим най-доброто и най-оптималното решение за Вас и Вашия бизнес!

=========================
П.П. От сега да си предупредя... гледам във форума е пълно с дечурлига предлагащи изработка на лого от сорта на 30лв. или 50лв. за уеб сайт.... та при мен такива цени няма да намерите!
 
От: Графичен, уеб дизайн и предпечат

Бях се засилил да напиша само положителен коментар. После видях нещо, дето ме накара да реша да се въздържа. И най-накрая видях постскриптума, дето леко ме издразни (много лесно се дразня онлайн, какво да се прави...) и наклони везните:

Изглеждаш като човек, дето си държи на имиджа.
Уебдизайнер си - защо не направиш дизайна на собствения си сайт, а ползваш готова немодифицирана WP тема? И то такава дето очовадно няма никаква допирна точка с общия ти стил.
И надписът долу вдясно съвсем засира иначе приятния пейзаж и ти отрязва пътя за евентуални оправдания по горната забележка...
 
От: Графичен, уеб дизайн и предпечат

Явно не си попрочел където трябва... не съм уеб дизайнер ;)
Само графичната част си е от мен... не случайно си пише "freelance graphic designer" както в хедъра така и в раздела "За мен"
 
От: Графичен, уеб дизайн и предпечат

Хаха

wp-content/themes/imbalance/

footer : Designed by: yasoo.us



Не знам кво си и що си, ама като гледам предлагаш и :
Уеб дизайн
Уеб дизайн и ре-дизайн, Онлайн магазини, Корпоративни сайтове, Лични сайтове, Сайтове за имоти и обяви

Пък който хване а =)


И какви са тия "дечурлига" - 30 лева и 50 лева за банер какво, малко ли са??? Някои от тия "дечурлига" са 10 пъти по-кадърни от тебе, а пък ти банер за уебсайт за 200 лева ли ще ми правиш? Ей, дизайнери... опичайте си акъла... само това мога да кажа. Тръгнал си да предлагаш нещо тук, ама не ти е ясно, че само корпоративни клиенти ще дадат 200-300 лева за банер, и то не за друго, а защото са леко тъпи и неграмотни в областа и не могат да намерят нещо по-добро и по- евтино, а пък webmaster знаеш ли кога ще даде 200-300 лева за банер - никога....


A пък за footer-a - нали сте колеги с тоя дето е правил темата... за колегиалност ли говорим, за уважение ли, за какво? Да беше някой уебмастер дето бълва сайтове - простено ти е, ама нали сте колеги с тоя дет ти е правил темата.
 
Последно редактирано:
От: Графичен, уеб дизайн и предпечат

Какво наскачахте срещу човека така като гледам има доста добри попадения говорим за произведенията които са показани в портфолиото. Не е нужно да търсите на всеки кусурите. А това как си цени труда си е негова работа ако натоварването му позволява да е с тези цени защо не всички вече паднахме до нивото на китайците да бълваме продукция по 5 за лев... и качеството толкова. На мен тези неща ми харесаха /поне повечето от тях/.
 
От: Графичен, уеб дизайн и предпечат

Е и на мен ми харесват нещата, просто подхода му е грешен, пък и без критика не може, като подпънеш някой с критика и според това как отговори, човек си прави сметка тоя човек какъв е и как реагира на критика и провокация.
 
От: Графичен, уеб дизайн и предпечат

Явно не си попрочел където трябва... не съм уеб дизайнер ;)
Само графичната част си е от мен... не случайно си пише "freelance graphic designer" както в хедъра така и в раздела "За мен"
Айде сега - на много места пише 'уеб дизайн'. Предлагаш уеб дизайн, а не си уеб дизайнер :) ?

Зорлян (или 'зорлем' в някои краища) държиш да се изложиш, ама кой съм аз че да те спирам.. :)
 

Горе