Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Някой от тук да е звънял на Господари на ефира?
Баси мишките на нито един телефон не вдигат.
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Иво какво пак си се присетил :))
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

3181 вече.. снимката става все по-известна.. сега само трябва да намериш начин да я монетизираш :D (в кръга на шегата).
 
От: От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

3181 вече.. снимката става все по-известна.. сега само трябва да намериш начин да я монетизираш :D (в кръга на шегата).
Лошо, клана Стоянови се направиха на улави и не публикуваха снимката нито в казанлак.ком нито в фейсбук страницата към сайта :(
Ето и защо не са я публикували:
Ивайло Костов, голямо реване за тази снимка - голямо чудо! Мисля, много добре ти беше обяснено защо не е публикувана.
И понеже явно не си разбрал - сега ще се пробвам да ти го обясня нагледно.
Някой твой приятел те снима с разкопчани гащи в момента, в който излизаш от кенефа.
Пуска снимката с текст - Ивайло Костов след любовна среща с Азис.
Пък върви после обяснявай, че било гаджето ти.
Нещо неясно?
 
Този от казанлак.ком много адекватно се е изказал. Само той милия сигурно наивно вярва, че в НОИ и подобни държавни институции работят по друг начин. Този дали скоро е влизал в някоя институция да види за какво става дума или просто справи някакви си негови сравнения, извиквайки образи от сексуалното си подсъзнание, в случая Азис. :)
 
От: Re: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Ма ко прикаааш, човека е CEO-Founder
Този от казанлак.ком много адекватно се е изказал. Само той милия сигурно наивно вярва, че в НОИ и подобни държавни институции работят по друг начин. Този дали скоро е влизал в някоя институция да види за какво става дума или просто справи някакви си негови сравнения, извиквайки образи от сексуалното си подсъзнание, в случая Азис. :)
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Некоя от бабите му и наистина баба сигурно и за това...
 
От: Re: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Този от казанлак.ком много адекватно се е изказал. Само той милия сигурно наивно вярва, че в НОИ и подобни държавни институции работят по друг начин. Този дали скоро е влизал в някоя институция да види за какво става дума или просто справи някакви си негови сравнения, извиквайки образи от сексуалното си подсъзнание, в случая Азис. :)

То е време да се разбере, че такива неща не се публикуват от хейт, а просто за да се подобри ситуацията, защото понякога рутината води до спадане на качеството на услугите, както е видно в случая.
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Аз не знам за какво се държи всичката тази администрация, да направят всичко по електронен път и това е, чии го държат с извинение тези плазмодии там?

Миналата седмица бях и аз до НОИ, в София положението не е чак такова , защото винаги има яко народ и ако кесат така като сополи ше ги линчуват, но обстановката е подтискаща и буквално задушлива, щях да пукна докато чаках на опашка от 10 човека поемайки миризмата на умрели катерици, поне има номерца и не се налага да се биеш за ред.
 
Последно редактирано:
От: От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Така ли изглеждат?
И в Казанлък е същата работа. Това е в НОИ. Чукам, влизам, поздравявам, никаква реакция.
Вадя телефона снимам ги и подскочиха 1 метър с дебелите си гъзове :D
Щели да ме съдят и да съм внимавал, дейба и курвите ви прости.

8025478G.jpg

в нашето НОИ работната температура е около 30С зимата, т.е. подходяща за гледане на фидки.
 
От: От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

4 496 споделяния
Още споделят, живи и здрави да са. На 21 ще ходя пак при тях, интересно каква ще им е реакцията.
3181 вече.. снимката става все по-известна.. сега само трябва да намериш начин да я монетизираш :D (в кръга на шегата).
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Проблема е, че могат да те съдят в БГ май скритата камера вече е незаконна иначе щеше да е интересен матРял.
 
От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Пука ми на .....
Проблема е, че могат да те съдят в БГ май скритата камера вече е незаконна иначе щеше да е интересен матРял.
 
От: От: Да вземеш тротоарно право - мисията невъзможна?!

Още споделят, живи и здрави да са. На 21 ще ходя пак при тях, интересно каква ще им е реакцията.

Освен да ти пратя една и да ми я върнеш после... :)
 

Горе