Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

velev

Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Добавяне на фенове към ваша съществуваща или нова страница. Феновете са интернационални. Минимум 30 различни държави. в статистиката на Фб се показват само по 20 държави.
Преди да прочетете офертата за брой/цена искам да обърнете внимание на следното:

1. Не предлагам конкретни държави
2. не таргетирам
3. това са цените за тези, които искат. Ако вие имате по-добри цени или условия, моля споделете ги.
4. Плащането става предварително по банков път или пайпал / не работя с епай или изпай /
5. ГАРАНЦИЯ: тя е само за сериозни предприемачи. Обсъждаме нещата по телефона, скайпа или лична среща. Не знам, какво да кажа за гаранцията. Ако не завърша поръчката в срок връщам парите на 100 %.
6. Не предлагам добавяне на фенове от БГ. Тук във форума има колеги, които са сериозни и точни. Обърнете се към тях.



Ето и цените:

1500 нови харесвания 17$

3500 нови харесвания 33$

4000 нови харесвания 39$

5000 нови харесвания 45$

6500 нови харесвания 55$


Тези са за проба на моята работа. Знам, че всеки има нужда от проба :) и аз съм така.

Сега започваме със сериозните предложения:

10 000 нови харесвания 105 $ по договаряне

20 000 нови харесвания 175 $ по договаряне

30 000 нови харесвания 260 $ по договаряне

40 000 нови харесвания 310 $ по договаряне

50 000 нови харесвания 390 $ по договаряне

60 000 нови харесвания 460 $ по договаряне

70 000 нови харесвания 520 $ по договаряне

80 000 нови харесвания 590 $ по договаряне

90 000 нови харесвания 670 $ по договаряне

100 000 нови харесвания 750 $ по договаряне

Въпрос: От кои държави са? Отг: Цял свят
Въпрос: Може ли да се таргетират феновете по пол, държава, години, цвят на косата, дължина на косата и т.н :) Отг: Не. Не таргетирам.



Мисля, че описах всичко ясно и максимално кратко. За допълнителни въпроси пишете на ЛС. За всичко останало има Mastercard или Visa :)
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Поздравления, много добра оферта. С колегата съм работил заедно и мога да кажа, че е много коректен.
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Доста изгодни цени за фенове от цял свят. Имам няколко въпроса... От кой пол/години/държава преобладават? И със скрити лайк бутони ли ги правиш? Има ли някаква бройка на "пакети" който продаваш? Доста ми харесват цените и мисля да закупя един пробев пакет при първа възможност! :)
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Аз имам въпрос: Кои са държавите, за мен е важно. Казваш, че са минимум 30.
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

@ wsna ще ти отговоря на въпроса за пакетите. Няма бройка пакети. По скоро има поговорка за изпълнение на поръчка. Искам да кажа, че ако се съберат няколко пакети и е непосилно да изпълня останалите поръчки, то тогава аз не ги приемам. След като приключа с приетите поръчки, тогава започвам новите.

@uriel как да ти кажа държавите? Ще ги приемеш буквално. Сега ще ти дам само пример. Не се ангажирам с таргетиране по пол, държави и т.н. Затова и не отговорих на запитването на @wsna НЕ ТАРГЕТИРАМ.

Пример за държави: Англия, Америка, Виетнам, Нова Зеландия, Индия, Унгария, Румъния, Чехия, Аржентина и т.н. държави от цял свят. Ако искаш конкретни държави ще трябва да се обърнеш към някой професионалист и да заплатиш доста по-висока цена. Аз не се ангажирам за държави и в офертата съм го казал ясно.
Моята услуга е по-скоро за голям брой фенове и за хора с адсенс сайтове на английски език или за Пускане на реклами или други реферал линкове.
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Ами попитах за държавите, защото според тях ще си правя изводи дали ще са активни самите потребители. Хубаво е, че предлагаш Румъния ( те са едни от най-активните потребители, според моите проучвания ), ще помисля над въпроса и ако реша нещо ще ти пиша допълнително.
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

@ wsna Искам да ти направя едно предложение:

1. Създай нова страница.
2. Дай и следното заглавие: Amazing Things in the World или Beautiful Nature And Amazing World / казвам ти заглавията,защото са част от моето предложение. Ще разбереш защо.
3. Качи и две снимки. Една за хедъра и една малка. Да са подходящи на заглавията
4. Изпрати ми страницата
5. Аз ще добавя 1500 харесвания /без да ми заплащаш нищо сега/

Условие:

1. от теб искам да споделиш дали съм ги добавил и да си кажеш мнението тук във форума
2. след 2 дни да копираш и споделиш тук 20-те държави, които ще ти се покажат в статистиката/ държавите ще са на случаен принцип/
3. Ако не ти харесват държавите или не искаш страницата искам да обещаеш, че ще ми я дадеш на мен.
4. Ако ти хареса страницата и искаш да я задържиш ще ми я заплатиш на цена 15$ за тези 1500 харесвания както и когато можеш в рамките на 10 дни.

Ако приемаш условията, моля направи една страница и да започваме :) че няма време. феновете чакат

Моля,не ми питайте дали " може ли на мен ревю", "може ли аз да пробвам" Не, не може. Ако @ wsna не приеме тогава ще направя ревю на друг потребител при същите условия. Само, че потребителя да е с минимум 3 светулки в профила си ;)
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

@ uriel
Виждаш ли, че приемаш нещата буквално. Не предлагам никакви държави. Говоря ти за цял свят без конкретни държави. Ти ми викаш " хубавото е, че предлагаш Румъния"
Пак и за последен път казвам: Не предлагам и не се ангажирам с конкретни държави!

Добавка: това са 20-те държави в последната страница, по която съм добавял фенове. Сега ми ги изпратиха. Исках да ги добавя тук. Пак казвам, че са на случаен принцип тези държави:

Съединени американски щати

Индия

Бразилия

Турция

Пакистан

Египет

Обединено кралство

Виетнам

Румъния

Бангладеш

Русия

Филипини

Франция

Тунис

Аржентина

Грузия

Шри Ланка

Мексико

Мароко

Германия
 
Последно редактирано:
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Благодаря ти за предложението, velev, но ще те помоля да го отправиш към някой друг. Аз наскоро си направих още една страница и в момента има малко над 600 харесвания. Вместо това в близките 1-2 седмици ще закупя един пробен пакет (най вероятно от 6500 фена) за страницата която споменах. Моля те, остави ми скайпа ти на лично съобщение за да мога да се свържа по-лесно с теб когато имам парите за поръчката (тъй като платих и за други поръчки, ще се нуждая от седмица-две).
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Ок. Изпратих ти моя скайп на Л.С.
Предложението за ревю остава в сила за следващия сериозен потребител в този сайт.
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

В момента имам възможност за 3 бързи поръчки до 6500 харесвания.
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Би ли показал някоя 100к страница правена от теб?

Може и да не е 100к, а просто някоя над 20 000 страница правена от теб. Със спам ли се правят, защо не можеш да ги таргетираш (какво ще стане, ако дам страницата да е видима само за "бели" държави и ти я дам да я пълниш?)?
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Би ли показал някоя 100к страница правена от теб?

Може и да не е 100к, а просто някоя над 20 000 страница правена от теб. Със спам ли се правят, защо не можеш да ги таргетираш (какво ще стане, ако дам страницата да е видима само за "бели" държави и ти я дам да я пълниш?)?
Може ли и на мен да ми дадеш също страничка да погледна?
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Не вярвам да ви даде да видите коя е страницата. Все пак аз, ако бях на негово място, щях да не я дам от съоръжение за сигурност ;)
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Е тогава как да сме сигурни, че може да го направи, че феновете не са фалшиви акаунти и прочее. 100к фена си е сериозна бройка, за която аз лично бих искал да видя порфолио с изпълнени проекти. Какво според теб мога да направя на някоя страница?
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Ами ако ти му репортнеш страницата и после му я затворят? Просто това си е мое мнение. Той ако желае да ви я даде. Но по принцип и ти си прав. Но пък всички ли 100 к фена да са фалшиви :D ?
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Ами ако ти му репортнеш страницата и после му я затворят? Просто това си е мое мнение. Той ако желае да ви я даде. Но по принцип и ти си прав. Но пък всички ли 100 к фена да са фалшиви :D ?
Какъв му е кяра да му репортва страницата?
А пък и мислиш ли, че 1 човек ще навреди на 100,000 страница?
Само си чешете езиците..

В пълното право си е човека да иска портфолио, вече дали човека предлагащ услугите желае да му даде, това е друг въпрос.
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Колеги, прави сте. Не искам да споря с никого. Ще кажа следното: Нямам право да споделям чужди страници. То по принцип всички страници са на Фб, но ме разбирате какво искам да кажа под "чужди". Другото, което искам да кажа е следното: покажете ми един сайт от цял свят, където предлагат добавяне на фенове и са посочили страниците в които са добавяли такива. Принципа при тях е следния: избираш си пакет за 10000 харесвания / примерно/, заплащаш и те започват да ти ги добавят. Никъде не виждаш с кого са работили, колко фена са добавили и т.н. Първият, който ми изпрати страница за добавяне на фенове с ревю и да са споделили някъде страниците с които са работили веднага ще му добавя 1500 фена от мен/ безплатно/ :)

Колеги, добронамерен съм и ако имате желание да работите с мен съм на разположение.
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Колеги, прави сте. Не искам да споря с никого. Ще кажа следното: Нямам право да споделям чужди страници. То по принцип всички страници са на Фб, но ме разбирате какво искам да кажа под "чужди". Другото, което искам да кажа е следното: покажете ми един сайт от цял свят, където предлагат добавяне на фенове и са посочили страниците в които са добавяли такива. Принципа при тях е следния: избираш си пакет за 10000 харесвания / примерно/, заплащаш и те започват да ти ги добавят. Никъде не виждаш с кого са работили, колко фена са добавили и т.н. Първият, който ми изпрати страница за добавяне на фенове с ревю и да са споделили някъде страниците с които са работили веднага ще му добавя 1500 фена от мен/ безплатно/ :)

Колеги, добронамерен съм и ако имате желание да работите с мен съм на разположение.
Напълно съм съгласен с колегата какво значение има кой са страниците нали ще получите феновете. А и в този форум е пълно със завистници в това се убеждавам всеки ден хора който нищо не могат да измислят и само хейтват темите и се чудят каква мизерия да направят. Не завиждайте на тези който се опитват да правя пари по някакъв начин напънете си мозъците ! (не говоря за никой конкретно от тази тема а по принцип )
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

Ами значи се оказах прав, че защитавам интересите на колегата, а не да ме хулят разни хора за моя коментар по-горе. Не си мислете, че като съм нов съм зелен ;)
 

Горе