Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

@ momcheto Първо казваш, че са много активни... Малко по-горе. После го каза и на мен същото в скайпа. Приключихме. Стиснахме си ръцете. Сега излизаш с извод, който е грешен. НЕ съм ползвал фивър. Изобщо нямам представа какво и как си правил. НЕ искам да споря. Все пак е добре, че сподели колегите. Всеки сам да си прави извода. В крайна сметка това е важно и трябва да се знае.
 
От: Добавяне на ФБ Фенове / INTERNATIONAL

@ momcheto Първо казваш, че са много активни... Малко по-горе. После го каза и на мен същото в скайпа. Приключихме. Стиснахме си ръцете. Сега излизаш с извод, който е грешен. НЕ съм ползвал фивър. Изобщо нямам представа какво и как си правил. НЕ искам да споря. Все пак е добре, че сподели колегите. Всеки сам да си прави извода. В крайна сметка това е важно и трябва да се знае.

Активни са тогава, когато напиша с translater-а на турски или индонезийски. Реалните потребители в страницата по моя оценка са 5к.

Другите са фейк. Имам страници, които са занемарени и с 11к - към 1000 души виждат публикацията. В страницата, която ти направи виждат не повече от 200. Нямам и обяснение как от 20к, може да станат 11к и продължават да намаляват, без да публикувам каквото и да е.

velev - определено услугата, която предлагаш не е на ниво. Не знам ти дали осъзнаваш, но истината е, че голям процент от феновете ти са фалшиви. Нямам идея как се снабдяваш с тях, но..
 

Горе