Домейна plus359.bg

GoldenBoyBG

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продава се домейна plus359.bg
Цена по договаряне!
Информация:
  • Закупен от СуперХостинг
  • Изтича на 02.02.2019
  • Никога не е използван!
Уникален домейн, състоящ се от кодът на страната ни и завършващ на .BG, което подсилва ефекта му.
Перфектно би паснал на сайт или форум на тема новини, политика, нац. интереси, информационна медия, магазин за бг продукти и др.
 
Няма как да продадеш нещо, което не е твое. Тоя пуберитетски трик с резервирането на домейна за 30 дни и пускането му за продажба не се изтърка вече?!?
 
Няма как да продадеш нещо, което не е твое. Тоя пуберитетски трик с резервирането на домейна за 30 дни и пускането му за продажба не се изтърка вече?!?
Ти във софтуни кадрите ли се съмняваш?!?
 
Ти във софтуни кадрите ли се съмняваш?!?
Не вярвам нивото да е стигнало такова дъно. Имах други впечатления.
 
Заверил съм и съм изпратил пълномощното към СуперХостинг, с което да ме представляват. Не виждам защо е този спам.
 
Заверил съм и съм изпратил пълномощното към СуперХостинг, с което да ме представляват. Не виждам защо е този спам.
Ти много неща не виждаш и не разбираш от живота все още, дано ти влезе акъл между ушите един ден.
 
DOMAIN NAME: plus359.bg

requested on: 02/02/2018
processed from: 02/02/2018
activated on:
expires at: 03/04/2018
registration status: Requested for 30 days, setup

Я кажи сега кое изтича на 02.02.2019?
 
Моментното състояние на домейна... Нормално е докато разглеждат документите ми да го държат в Stand By режим. Реших просто преди да е приключила цялата процедура да пусна домейна за продажба. Не виждам кое е нередното !? !?
 
Защо е нужно да чакам целият процес да бъде завършен и тогава да го пусна за продажба!? Или просто искате да си чешете езиците (пръстите) и да избивате комплекси. :D
 
Да, разбира се, домейна е заплатен на 02.02.2018, изпратил съм нужните документи за регистрация. Защо все си мислите, че някой ви лъже или краде, манталитет на българина... Написал съм до кога е платен, това, че в регистрите излиза, че е просто “запазен” е, защото от СуперХостинг все още не са го въвели в Регистър.БГ.
 
по добре пусни ти един сайт, щото няма кой да ти го купи.. и реално ако се интересувах щях да регистрирам само 359.bg щеше да имаш по голям шанс с продажбата
 
Давам левче.
 
[s1y@retina ~]$ whois -h whois.register.bg plus359.bg
Domain name plus359.bg does not exist in database!

Значи, единия ми крак да беше отрязан, а другия счупен пак щях да занеса пеша документите от София, до Варна за толкова време. Това с разглеждането обаче не знам колко ще отнеме, бележника от 5-ки клас даде ли им го? Аз като регистрирам .BG домейни ми искаха и рисунката за Дядо Мраз от втора група на детската градина.
 

Горе