До 3 ел подписа безплатно с b-trust mobile

ReminD

Well-Known Member
Ако не знаете, вече имате до 3 безплатни ел. подписвания от b-trust mobile. Полезно, ако ще регвате .бг домейни и не ви се занимава да подписвате нотариално заверени документи при нотариус.
 
Ако не знаете, вече имате до 3 безплатни ел. подписвания от b-trust mobile. Полезно, ако ще регвате .бг домейни и не ви се занимава да подписвате нотариално заверени документи при нотариус.
Супер, мерси много. Не само, може би за подписване на документи става, предполагам. А за фирмени или частни лица? Има ли някъде инфо за това.
 
3 подписа завинаги, а не 3 всеки месец, нали?
Евротръст също имат няколко безплатни.

Опита ми с b-trust e че отидох да си закупя фирмен ел. подпис от тях и ми казаха, че ще ми дадат и няколко подписа за физическо лице през приложението им. Ок, супер. Не ги използвах известно време и ми изтече личната карта. Наскоро ми трябваше да се подпиша и съответно приложението вече не работи, заради личната карта. Минах отново KYC процедурата, но фейлваше всеки път. Обадих се на съпорта и ми казаха да опитам още веднъж - не ми беше хрумнало. Опитах още 3 пъти и се отказах.

Регистрирах се в евротръст и за по-малко от 3 мин вече се бях подписал на документа.

Освен това при Борика десктоп приложението им има доста бъгове и от уеб съпорта никога не могат да ми помогнат и всеки път ме карат да се обаждам на гадният им 0700 телефон, явно правят пари от импулси.
Общо взето като ми изтече подписа при тях ще ги сменя, защото е голяма мъка да ги използвам.
 

Горе