Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

dropshipper

New Member
Привет, колеги!

Предлагам дропшипинг на дамски бижута с кристали. Бижутата са внос, не са ръчна изработка.

Какво ще получите:
- около 200 налични модела към настоящия момент, като това включва колиета, обеци, гривни, пръстени и комплекти. Комплектите се доставят в кутийки, а останалите бижута - в кадифени торбички.
- цените на артикулите са между 15 и 60 лв.
- висококачествени снимки
- готов файл за импорт на всички артикули, който включва заглавия, описания и цени

Комисионни:
- 40% комисионна от стойността на всички артикули. При желание от ваша страна, бихте могли да редуцирате или увеличите цените на всеки артикул.
- изплащане на всички комисионни до 5-то число всеки месец по банков път

Доставка:
- доставката се осъществява с куриерска фирма Еконт. Ако желаете да предложите безплатна доставка на вашите клиенти, бих могъл да поема половината от транспортните разходи (средната обща сума по една доставка до офис е около 3,50 лв.)
- в случай, че клиент откаже да приеме пратката, транспортните разходи по връщането й са за ваша сметка

Можете да предлагате артикулите във ваш електронен магазин, Facebook страница, OLX.bg, Bazar.bg, няма никакво ограничение.

Предложението ми е отправено по-скоро към хора, които имат вече изградени канали за продажба.

Предлагам и високи търговски отстъпки при покупка на едро.

Моля всеки, който има въпроси и желае да разгледа моделите, да ми изпрати лично съобщение. Ще отговоря в рамките на деня.
 
Последно редактирано:
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Здравей, бих искал ако е възможно да ми изпратите информация или модели на предлаганите от вас прод
skype: toni.dimitrov93

Благодаря за отделеното време!
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

здравейте, аз също проявявам интерес, изпратете ми необходимата информазия ако обичате на ([email protected]) bez skobite estestveno :)
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Проявявам интерес. Бихте ли ми пратили продуктов фийд ? (За съжаление не мога да изпращам лични съобщения все още)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Здравейте,
аз също проявявам интерес. Ако може да ми изпратите малко повече информация на лично.

Благодаря.
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Stan Chatov, deathwing, моля оставете свои данни за контакт (Skype или e-mail адрес) като пост в темата, за да мога да се свържа с вас!
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

изтрий си малко съобщенията , че не мога да ти пратя лс
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Здравей! Проявявам интерес - може ли на Skype - diyandiyan7
Поздрави
 
От: От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Stan Chatov, deathwing, моля оставете свои данни за контакт (Skype или e-mail адрес) като пост в темата, за да мога да се свържа с вас!

Не ми дава да изпиша данни за контакт..нямам необходимия брой постове.Ще пробвам по-късно


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Изпратил съм лични съобщения на всички колеги, писали в темата.
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Скайп p1chagata моля, изпратете ми инфо за контакт.
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Комисионни:
- 40% комисионна от стойността на всички артикули. При желание от ваша страна, бихте могли да редуцирате или увеличите цените на всеки артикул.
- изплащане на всички комисионни до 5-то число всеки месец по банков път
Фактура издавате ли и ако да то с ДДС или без.
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Фактура издавате ли и ако да то с ДДС или без.

При този принцип на работа вие трябва да ми издадете фактура за комисионните, които ви изплащам.
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Здравейте, изпратете и на мен една информация или директно файл. скайп :HagPyCaH923
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Здравейте и аз искам да се включа. Скайп: Universmag.bg, e-mail: [email protected]. Моля, да ми изпратите наличните продукти, за да мога да ги разгледам. Притежавам online магазин!
 
От: Дропшипинг на дамски бижута - 40% комисионна!

Здравейте и аз имам интерес. Моля да ми изпратите наличните продукти на ЛС
 

Горе