Дропшипинг

Slavi83

New Member
Търся дропшипинг доставчици на дамски мъжки и детски дрехи също така на спално бельо .За предпочитане вносители или производители с добра цена и комисионна , без препродаване на несериозно висока цена!
 
Здравейте.
Предлагаме дропшипинг на
▪️Мъжки▪️Дамски▪️Детски обувки и дрехи

Работата се състои в това, вие да намирате потенциални купувачи на нашите продукти,
като ги рекламирате и предлагате където вие прецените. На всеки продаден продукт вие печелите комисионна, която се изплаща от нас при поне 10лв натрупани.Продуктите ни се предлагат в затворена група
ТУК

Описани цени под всеки продукт, номера и комисионната която ви се начислява при успешно завършена поръчка.
Когато предлагате определения продукт и клиент се свърже с вас и желае да го закупи, вие ни давате неговите данни за доставка, а ние изпращаме продукта.
Ако клиент не си потърси стоката, макар и много рядко да се случва това, ние поемаме разходите в двете посоки(10лв), но на по късен етап се одържа половина от тази сума(5лв) от вашите комисионни като сте натрупали.
Хубавото на тази работа е, че нищо не губите и не инвестирате.
Стараем се да създадем добри партньорски отношения.
За допълнителни въпроси съм на разположение да ви отговоря,при първа възможност.
 
Имам 9000 продукта внесени с файлове и фийдове, и пак имам работа по продуктите за три месеца напред. Мислите ли, че ще седна в затворената Ви групичка у фейсо и ще свалям снимки и цени, и имена, и описания, и свързани продукти, и характеристики, и кво ли не. Не се работи така. Това вашето не е дропшипинг. А може би не мислите мащабно. Това вашето не е партньорство, а издевателство понеже не искате да дадете пари на програмисти да ви напишат фийда или да си внесете в Excel продуктите! Извенете за безпокойството, не искам да обиждам никой, просто отбелязвам фактите.
 

Горе