Ей, Тулупи, протестирате ли?

biaaro

Well-Known Member
Абе защо няма тема за случващото се в държавата, мен ли чакате? :) Най-после част от хората прогледнаха, за това, за което дуднем тук от 10 години, няколко човека.

Аз мисля, че нещата ще се закучат, защото комуниста дава власт само с кръв. Отделно за Борисов е въпрос на живот и смърт да остане на власт. Интересното предстои...
 
Еми когато левите се маскираха като десни, стигнахме до тук - държава посмешище, на дъното на всички класации, по-зле от редица африкански държави.

Откакто десните като теб станаха леви, няма какво да се коментира.
 
Понеже немам телевизор тука, сега отворих Блиц да зачета новини уж... и след около 6 минути ми стана ясно кой държи въпросната медия.

Кажете някой свестен източник да поглеждам отвреме-навреме.
 
Пик и Блиц са потресаващи. Пробвай https://frognews.bg/

Понеже немам телевизор тука, сега отворих Блиц да зачета новини уж... и след около 6 минути ми стана ясно кой държи въпросната медия.

Кажете някой свестен източник да поглеждам отвреме-навреме.
 
Еми когато левите се маскираха като десни, стигнахме до тук - държава посмешище, на дъното на всички класации, по-зле от редица африкански държави.
Когато каскетите нарушават конституцията и посягат на единствената адекватна и преди всичко суверенна институция - президентството, трябва да кажем "стига толкова"!

Организират контрапротести, влачат хората с рейсове под заплаха, говорят за платени участници в истинския протест.... Орешарски??? Anybody???
 
Всичко хубаво , но не мога да се съглася с президентските изпълнения.. това което е направил и това което е говорил просто няма как да се приеме от един президент.. какво значи на улицата и да изметем мутрите от властта.. това за мен значи излизайте и трошете наред всичко..
 
Бях убеден, че бяро пак ще налапа куката.
Мунчо и компания добре организира полезните идиоти които нямат и 2 грама мозък.

Лошото е, че това вече сме го играли - чрез лошия матрял да вземеш властта...
 
Всичко хубаво , но не мога да се съглася с президентските изпълнения.. това което е направил и това което е говорил просто няма как да се приеме от един президент.. какво значи на улицата и да изметем мутрите от властта.. това за мен значи излизайте и трошете наред всичко..
А, не си прав. Най-после имаме държавен глава, който казва нещата такива, каквито са.

п.с. тиквата го нарече "простак" в ефир, така че тонът отдавна е излязъл извън етикета.
 
Нищо не се случва, което да заслужава коментар. И от двете страни си карат с автобуси "случайни граждани" за протести, а между тях истинските протестиращи се броят на пръстите на едната ръка. Такива неща е достатъчно само да ги споменеш, за да си изпълнят функцията, затова според мен най-добрата политика е да се оставят без коментар.
 
Ти беше ли в рейса?


Бях убеден, че бяро пак ще налапа куката.
Мунчо и компания добре организира полезните идиоти които нямат и 2 грама мозък.

Лошото е, че това вече сме го играли - чрез лошия матрял да вземеш властта...
 
Викаш държавата върви чудесно, не трябва нищо да се променя.

Нищо не се случва, което да заслужава коментар. И от двете страни си карат с автобуси "случайни граждани" за протести, а между тях истинските протестиращи се броят на пръстите на едната ръка. Такива неща е достатъчно само да ги споменеш, за да си изпълнят функцията, затова според мен най-добрата политика е да се оставят без коментар.
 
Докато не се променим ние като общество и единици, няма никакво значение дали ще сменяме политиците, защото те са извадка и абсолютно олицетворение на това, което представляваме като народ, разбира се с малките изключения.

Мразя да ползвам банални изрази, но докато промяната не започне от нас, тя няма да се случи.
 
Докато не се променим ние като общество и единици, няма никакво значение дали ще сменяме политиците, защото те са извадка и абсолютно олицетворение на това, което представляваме като народ, разбира се с малките изключения.

Мразя да ползвам банални изрази, но докато промяната не започне от нас, тя няма да се случи.

Те ни направиха такива, така че от тях трябва да се почне. Кой би си мислил за глупости ако взима нормална заплата, почваш да правиш бизнес (провървяло ти е) и хоп получаваш обаждане или посещение от някой от тях. Говорят само за това: как са направили това, онова, а никой не гледа че народа гладува. Ходиш на работа, след това на компа и парите пак не ти стигат. Събуждаш се с мисълта как да изкараш някой лев за да изкараш месеца. Когато започнат да правят промени в полза на Държавата и Народа, тогава може да очакваме нещо да се оправи.

Това е лично мое мнение...
 
Докато не се променим ние като общество и единици, няма никакво значение дали ще сменяме политиците, защото те са извадка и абсолютно олицетворение на това, което представляваме като народ, разбира се с малките изключения.

Мразя да ползвам банални изрази, но докато промяната не започне от нас, тя няма да се случи.
Точно така, това е истината. Не разбирам какво искат хората от правителствата през тъй наречения преход. Да търсят причината в себе си.
 
Аз мисля, че нещата ще се закучат
Аз мисля, че тези дни бройката на заразените ще скочи над 500 :D
 
Едва ли има нещо по-гнусно от Герб, дори Африканските режими блестят пред орките. Който може, а не излиза е пълен нещастник.
 
Здравко, ако не дай си боже БСП вземат властта и ни върнат 100 години назад си спомни тоя коментар.
Докато няма приемлива алтернатива избираме по-малкото зло.
 
Бате, през к**а ми е за БСП, по-малкото зло или Луциферианството. Герб е просто непростима обида за всеки човек с най-първобитно ниво на чест и достойнство. Писна ми да му гледам разплутата мутра на тоя плешив и грозноват дебел кафяв боклук, с неговото безнадежно, пълно с оправдание и сравнение изказване.
Герб е представителността на чалгата, мутрите, батките, парвенютата, хайваните и т.н. в политиката.
 

Горе