Заместване на Домейн

irkum

New Member
Здравейте, има ли начин , ако един домейн се закрие, да се направи нов с ново име , но да се запази гугъл индексацията по-някакъв начин?
Идеята , е че бях дистрибутор на една фирма, но сега те искат да използват това име за техен сайт, а аз съм вложил немалко пари за развитие
 
Здравейте, има ли начин , ако един домейн се закрие, да се направи нов с ново име , но да се запази гугъл индексацията по-някакъв начин?
Идеята , е че бях дистрибутор на една фирма, но сега те искат да използват това име за техен сайт, а аз съм вложил немалко пари за развитие
Начинът е само един, да си собственик на стария домейн и да направиш редирект към новия домейн.
 
Здравейте, има ли начин , ако един домейн се закрие, да се направи нов с ново име , но да се запази гугъл индексацията по-някакъв начин?
Идеята , е че бях дистрибутор на една фирма, но сега те искат да използват това име за техен сайт, а аз съм вложил немалко пари за развитие
Домейнът твой ли е?
 
Направи 301 Redirect!
Чети темата внимателно. Домейна уж е негов, но има фирма съдържател на търговска марка, която иска да го използва за свой сайт,. Няма как да направи 301 на домейн, върху който няма да има контрол. Губи link juice и дивидентите от индексацията до този момент.
 

Горе