Започна кандидатстването за 5000 лв., за да си направите сайт

@proxy , не съм го чел какво включва, но за мен дигитален маркетиинг си е дигитален маркетинг и той определено не е ограничен в някакви VR видеа и други глупости, които са разписани от хора с доста ограничени знания за идеята на това животно онлайн маркетинг. :) Извинявам се много, но на фирмен сайт за да речем производство на млечни продукти и някакви такива, реално това VR видео какво би могло да представлява? Как доят в 3D крава? Вече абсурда с blockchain трудно успява да ми го събере мозъка. Но това е може би от страната на информационното подсигуряване, отколкото при маркетинга. Не може ли просто да им купят по една антивирусна за тия XP-та и да се приключи. :)

А идеята на фирмите, които си видял, е именно това да вземат ваучера за сайт. Не съм гледал кой е печелил, но според мен има доста фирми, които са малко далеч от идеята да влязат в интернет, като сега им се отдало възможност изцяло безплатно да го направят със сайт. За жалост тънкия момент идва после - да докараш трафик на този сайт. Но това ще се разбере в последствие и от добра консултация.
 
А идеята на фирмите, които си видял, е именно това да вземат ваучера за сайт. Не съм гледал кой е печелил, но според мен има доста фирми, които са малко далеч от идеята да влязат в интернет, като сега им се отдало възможност изцяло безплатно да го направят със сайт.
Фирмите, които ще получат ваучери, ще станат ясни след месец, защото срока на кандидатстване е до края на септември. Те ще бъдат одобрени на принципа "най-бързия печели" и в това отношение шмекерии няма как да се направят.
Аз говоря за фирмите, които ще изработят сайтовете или блокчейн технологиите. Списъка им е публикуван официално тук: Одобрени кандидати за доставчици на ИКТ – услуги
Няма да посочвам фирми от горния списък, но всеки може да ги проучи и да види за какво става въпрос.
И между другото, ваучерите за изработка за уебсайт са 90 на брой, а тези за блокчейн - 360 : УСЛОВИЯ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ (страница 4)
 
Винаги им начин за Шменти капели. Но тук е доста по-добре от това, което сме свикнали да гледаме. ;) Честно казано тук, за да си първи е трябвало да си си подготвил нещата предварително, и да дебнеш. Или някой да ти подскаже преди пускането какво да правиш. Не, че като гледам реално с какви "чудеса" ще обзаведат бизнеса, но все пак всяка една финансова инжекция е добре дошла, нали?
 
Днес около 17 часа пристигна мейл, че съм одобрен за ваучер от трета група за 20000 лева. Прикачват се още 2 документа и следващата седмица е връчването на ваучерите.
 
Днес около 17 часа пристигна мейл, че съм одобрен за ваучер от трета група за 20000 лева. Прикачват се още 2 документа и следващата седмица е връчването на ваучерите.
Честито, колега. Много мъдро похарчени и да сподели още инфо. Хубава инициатива, наистина. ;)
 
Днес около 17 часа пристигна мейл, че съм одобрен за ваучер от трета група за 20000 лева. Прикачват се още 2 документа и следващата седмица е връчването на ваучерите.
И какво ще ти искат, за да си ги харчиш тези пари?
 
Изпълнение на договор с доставчик, който си подписал още при кандидатстването.
Значи рекламна агенция. С тази сума май беше тази категория. ;) Добра кампания може да се изготви за тези средства. Виж дали не могат нещо перманентно, като добре настроени ппц кампании, оптимизация за търсачките и някой друга статия - добре оптимизираната. Аз на там бих засилил. ;)
 
Значи рекламна агенция. С тази сума май беше тази категория. ;) Добра кампания може да се изготви за тези средства. Виж дали не могат нещо перманентно, като добре настроени ппц кампании, оптимизация за търсачките и някой друга статия - добре оптимизираната. Аз на там бих засилил. ;)
При нас си е специализиран софтуер за кодиране и провижънинг.
Не е за реклама. За реклама и сайт бяха по 5000 лева, аз кандидатствах за другия тип от 20000 лева.
 

Горе