ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

От: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Не ми го отваря :)

Търси това: Svi smo mi ljudi, ali rijetko ko je čovjek Svi smo mi ljudi, ali rijetko ko je čovjek чрез ттърсачката. влез в страницата, която е със снимка на г-н Бийн с коледна шапка.
 
От: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Търси това: Svi smo mi ljudi, ali rijetko ko je čovjek Svi smo mi ljudi, ali rijetko ko je čovjek чрез ттърсачката. влез в страницата, която е със снимка на г-н Бийн с коледна шапка.

:roll::roll:
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Благодаря, че ни информирате.
 
От: Re: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Какво искаш ти? Някой аларма да си инсталира?

Аз нищо не искам от никой ... Имам си глава на раменете и всеки път, когто правя подобна 'сделка' я правя с ясното съзнание, че щом ще предплащам нещо на непознат, вероятността да изгоря е 50/50. И ако това стане няма да ми е виновен никой, освен аз самата, че съм имала глупостта да се доверя на непознат...
И ако трябва да бъда честна, първата 'покупка' на услуга от този форум я направих веднага след като се регистрирах (всъщност аз се регистрирах, точно защото видях, че тук се предлагат услуги, които търся) ... Та направих си регистрацията и платих предварително на човек от форума, за който няколко месеца по-късно видях че има тема против него. Явно се оказах голяма късметлийка (сумата беше почти нищожна, но все пак... )
И ако ме беше излъгал никой друг освен мен нямаше да е виновен.

Не ми допада частта с брой коментари, защото highlife е един доста добър пример за това как се трупат 200 мнения за нула време ;)

А и в крайна сметка това ограничение на мен лично само ми пречи и не ми помага или не ме защитава по никакъв начин, тогава защо изобщо да се въвежда? Т.е. аз не го виждам като пречка за измамниците, но го виждам като пречка за всички останали, които са коректни, но нямат 200 поста.
 
Re: От: Re: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Не ми допада частта с брой коментари, защото highlife е един доста добър пример за това как се трупат 200 мнения за нула време ;)

А и в крайна сметка това ограничение на мен лично само ми пречи и не ми помага или не ме защитава по никакъв начин, тогава защо изобщо да се въвежда? Т.е. аз не го виждам като пречка за измамниците, но го виждам като пречка за всички останали, които са коректни, но нямат 200 поста.

Да, и на мен това ми направи впечатление, но ако продължава пак да се прави на тарикат, пак ще го яде. ;) Явно не му стига досегашния урок.

Въведено е това ограничение, защото няма как да рискуваш акаунта с 200 поста, положителна репутация и най-вече - за тези 200 поста е много по-голяма вероятността да хванеш някой мошеник, отколкото да му пуснеш аватна още в началото. А това с highlife е единичен случай, и честно - аз не бх търгувал с човек, натрупал темите за има няма 1 седмица и в същото време нищо смислено по темите му. Другите да си правят изводите тук. ;)

Това е най-кофти комбинацията, особено ако ще се павиш на голям търговец тук:

1. Млад акаунт
2. Несъдържаелни постове и теми
3. Кофти история около него
4. Ниска репутаця
5. Никакви положителни отзиви от останалите.

Направо не знам какви хора започнаха да правят бизнес. :)
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Много ги разбирате вие бе, не искам никой да говори по мой адрес, без да ме познава ок!?
 
Re: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Много ги разбирате вие бе, не искам никой да говори по мой адрес, без да ме познава ок!?

Да, разбираме ги нещата, защото плес 200 теми, плес тема в пазара и после пак "Ама мен ме измамиха" и това се случва вече периодично. Не е нужно да те познаваме, за да видим на къде вървят тези 200 безмислени поста и натискането ти за търговия на Facebook страници и профили. ;)

Като станеш полезн за форума, тогава друго ще предрека за престоя ти тук. За момента това виждам. Пък ти се обиждай колкото си искаш. От самото създаване на форума съм и знам много добре какво следва след дадено действие на някой потребител. Нищо лично пич. ;)
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Много ги разбирате вие бе, не искам никой да говори по мой адрес, без да ме познава ок!?

Никой нищо лошо не е казал за теб. Просто казвам, че си пример как се правят 200 поста ...
Останалото времето ще покаже. :|
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Веднъж се опарих вече и съм си взел поука. ;)
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Абе и ти полудя последните 2-3 дни, може и да го задминеш с това темпо скоро. Може и да сте един и също човек и да се лаете да трупате коментари върху профилите си, единият регистриран март, другият февруари.. да бе, оплескали са ви в червено и да почнем на чисто :D Какво се случва като се направят 200 поста, че аз не знам?
Никой нищо лошо не е казал за теб. Просто казвам, че си пример как се правят 200 поста ...
Останалото времето ще покаже. :|
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Абе и ти полудя последните 2-3 дни, може и да го задминеш с това темпо скоро. Може и да сте един и също човек и да се лаете да трупате коментари върху профилите си, единият регистриран март, другият февруари.. да бе, оплескали са ви в червено и да почнем на чисто :D

Аууу, разконспирира ни. Тц,тц,тц ... не очаквах, но ето, че и това се случи. Какво да се прави, като форума е пълен с толкова проницателни хора...


Какво се случва като се направят 200 поста, че аз не знам?

Дават награда 10 000лв.
 
Re: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Дават награда 10 000лв.
Нищо не се случва. Просто някой плесна на килограм, за това няма възнаграждение, освен, че хващаш бързата лента на хората с много постове.

Винаги ми е било чудно как може да имаш ХХХ поста и почти никаква репутация. :)
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

И тъй като треада се доста разводни с излишни мнения, които нямат нищо общо с темата на треада ще поместя още веднъж схемата по която бях измамем, за да служи като предупреждение към потенциалните жертви на измамника.
Аз бях измамем по следния начин.
Получих съобщение в страницата, че той би искал да я купи, като предложи по 3 ст. на фен.
После дълго време, в продължение на седмица, обсъждахме цената, подробности по прехвърляне на страницата и тн.
През цялото време се представяше, като служител на http://seom.bg/
Договорихме се за цена от 315 лева.
Искаше да добавя имейл адреса му [email protected] като мениджърски.
Изказах съмнение, предвид желанието му, и той потвърди, че ако желая може да се срещнем в офиса на фирмата, за да уговорим детайлите.
Имах нужда от парите, които ми се предлагаха, и въпреки съмненията ми, се подведох.
В последствие, стигнах до този форум и се каза, както и се съмнявах, че потребител: pyrrels е въпросния измамник, който собственика на сайта банна.
Още веднъж страницата, която се опитва да продаде е: https://www.facebook.com/MnogoSmqhh
Един от профилите във фейсбук на измамника => https://www.facebook.com/lordknow369852
Профил в скайп: seom.seom
Днес публикува обява в страницата, че продава обувки, като най-вероятно взема парите от наивни клиенти без да им предоставя стоката.
Другото характерно, е че помества линк към уеб сайт, която съдържа вирус.
След определено време трие поста, за да не бъде репортнат.
Явно полето на изява на измамника не се ограничава само с крадене на фейсбук страници.
Още веднъж моля за помощта на потребителите тук, които имат голяма фейсбук аудитория да разгласят за случая, за да няма и други измамени.
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Дори вече има и журналистическо разследване по случая :) Твърде възможно е и Явор Колев да се намеси.

draghonaz : наистина съжалявам, че в случая иде реч точно за нашата фирма, но наистина е добре първо да се проверява. btw преди месеци когато започна този юнак, няколко човека идваха в офиса ни, а други звъняха по телефона да проверяват. Тогава писахме навсякъде, но явно, не е било достатъчно :-(
 
От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

Дори вече има и журналистическо разследване по случая :) Твърде възможно е и Явор Колев да се намеси.

draghonaz : наистина съжалявам, че в случая иде реч точно за нашата фирма, но наистина е добре първо да се проверява. btw преди месеци когато започна този юнак, няколко човека идваха в офиса ни, а други звъняха по телефона да проверяват. Тогава писахме навсякъде, но явно, не е било достатъчно :-(

Еми аз казвам, да го сринем :)
 
Re: От: ИЗМАМИ - ФЕЙСБУК СТРАНИЦИ !!!!!!!!

btw вече има и статия по въпроса http://www.cross.bg/feiisbyk-skaiip-facebook-1404298.html

Супер, дано си получи заслуженото. Даже не знам как му е хрумнало да използва вашето име на фирмата, като изключим факта, че е създадено с много доверие в него. Явно от това се е възползвал. Да се чудиш какво цели - да опетни името или да ограбва народа? Не е истина какви ги има. Дано си получи заслуженото.
 

Горе