Играете ли|какво играете онлайн?

Каквo играете онлайн

  • RPG

  • FPS

  • TBS

  • Social games

  • Cards, chess

  • Rally games


Резултатите ще са видими само след гласуване.

deffnews

Well-Known Member
И пробвали ли сте се полупрофесионално или повече?
 
Все едно никой не играе игри чат-пат...
Може би щото забравих да включа еротични симулатори :rolleyes:
 
Най-реалистиното Рали, излизало някога.

 
Чудя се как да се въздържа от DIablo IV
Не искам да играя игри, но ..
 
що не си добавил и Roleplay :)
 
Имам свалена флаш игра на билярд в стария лаптоп и понякога играя. Преди по-често играех. Други игри не ми харесват, освен Тетрис от онова време. :)
 
Кой cs ?
Мислих да играя 1.6, но като видях как изглежда и ме обхвана носталгия. А на лаптопа CS:GO така върви, че по-добре да не играя
1.6 ама вече няма хубави сървъри, пък и е доста бъгав. CS:GO никога не съм играл. За мен 1.5 си е най-добрата версия.
 
Играех Battlefield (3, 4, 1) доста навремето.

Кво му харесвате на тоя CS не знам - некво аркадно и малоумно е.

ПП: и Halo също играех.
 
Преди какви игри имаше... (при комунистическия режим)
Diablo II, CS, WoW, Battlefield и какво ли не. Сега една игра не могат да измислят.
 
Кой cs ?
Мислих да играя 1.6, но като видях как изглежда и ме обхвана носталгия. А на лаптопа CS:GO така върви, че по-добре да не играя
Изоставил съм ги игрите от годинки, от време на време ми се прииграва някоя стара игра и поигравам малко. Наскоро поиграх Колин Макрий 2 и си припомних колко супер реалистична рали игра е това.
 
На какви игри сте силни, може да пробваме някоя мрежа.
 
Сега погледнах, че в мейла имам оферта за 11% дискаунт за Gamivo. Някой ако иска нещо, то вероятно и вие може да имате подобен мейл. Аз не ползвам пейлала отдавна. Краен срок 10 април, което не знам по коя часова зона го смята.
 

Горе