Изработка на лого 14.99$

От: Изработка на лого 14.99$

Колега, от портфолиото или по скоро страниците за изработка, последната страница по добре я премахни от списъка

Страницата е докладвана като „атакуваща“!







Страницата sport67.com е докладвана като „атакуващ“ и беше блокирана.





Атакуващите страници се опитват да инсталират програми, които крадат лична информация, повреждат компютъра ви или го използват за атака на други компютри.Някои от тези страници го правят съзнателно, но много са просто жертва и собствениците им не знаят нищо за това.
 
От: Изработка на лого 14.99$

beliotrqvna.jpg


beliotrqvna3.jpg
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого 14.99$

Вече привършвам с поетите ангажименти така, че ако някой желае изработка на нещо да пише : )
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого 14.99$

След два дена съм свободен : )

novinal1.jpg


tonight3.jpg
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого 14.99$

Свободен съм няколко дни, ако някой има поръчки да пише ЛС :)
 
Последно редактирано:
От: Изработка на лого 14.99$

Отдавна не съм писал тук, че бях доста зает. Но тази седмица имам малко повечко време. Промоция до края на седмицата: лого дизайн за ваш сайт на цена 10 $.

2enanhc.jpg
 
От: Изработка на лого 14.99$

Много хубави проекти и добра креативност. Браво колега! Цената е без коментар. Само един технически въпрос, в .esp ли ги правиш и всички ли са пълен вектор? :) Поздрави и успех! Надявам се скоро да има повече проекти и да прехвърлим малко работа.
 
От: Изработка на лого 14.99$

Мерси , не правя кой знае какво, има много по-добри от мен, но за тази цена мисля, че предлагам добра услуга.
xland защо ми даваш този линк?
Днес е последен ден от промоцията :)
 
От: Изработка на лого 14.99$

Сетих се, къде съм виждал последното ти лого.
 
От: Re: Безплатна изработка на лого

Здравейте, тъй като явно в тази тема са много хора, които предлагат и търсят дизайн, реших да постна една оферта на която попаднах наскоро, без това да задължава никого, разбира се . Diginet Online LTD търси опитни WEB 2.0 designers, предлагат постоянен договор , ако имате опит в създаването на web App оформения ( изчистени, лъскави и добре изглеждащи, 2.0 )(примери: skype.com, hulu.com и т.н.)
и в създаването на банери и други графики. Който се интересува , може да изпрати своето резюме и портфолио с проекти на лични и аз ще ги препратя. Дано съм ви била полезна! Успех!
 

Горе