Предлагам: Изработка на мобилно приложение за вашия сайт!

Ilker Sh

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Офертата включва:
  1. Стандартен Android App (file.apk), андроид версия 4.4.Х и нагоре! който отваря мобилната версия на сайта на цял екран. (Сайта трябва да е изграден с Адаптивен дизайн )
  2. Firebase Push Notifications това е известия от приложението снимка. Много добър инстромент! За моментално известяване на потребителите за нов артикул,нова новина и т.н.
  3. Admob интеграция на фиксиран банер! (Трябва да имате Admob акаунт ако искате тази опция) рекламите от сайта ви ще се показват нормално това просто е фиксиран банер може и без него! НЕ СЪДЕЙСТВАМЕ ЗА СЪЗДАВАНЕ НА ПРОФИЛ В Admob
  4. Firebase достъп до анализ на приложението (посещения-подробно ден,седмица, месец и още много, сваляния,)
  5. Цената не включва изработването на лого спрямо изискванията на Google (Трябва да предоставите 192х192 или 48х48 размер лого, другите 5 размера ще ги направим ние!)
  6. Изработка на 8 бр. screenshots на приложението за Google Play Store
  7. Изработка на Графика за представяне за Google Play Store
  8. Публикуване на приложението в Google Play Store (Ако искате на ваш профил да се публикува приложението е нужно да се заплати такса от 25$ за създаване на developer account повече инфромация тук )
  9. Цената не включва описание в Google Play Store трябва вие да го предоставите!
  10. Време за работа 7-работни дни, време за разглеждане на приложението от Google Play Store и публикуване от 3 до 7 дни​
  11. Action bar с меню допълнително или не вие избирате! макс категории на бар менюто 4! Цветове на бар мнюто Син,кафяв,сив,зелен,оранжев,Лилаво,червен,виолетов и още!​
СНИМКИ С ЦВЕТОВЕ НА БАР МЕНЮТО! И ПРИМЕРНИ КАТЕГОРИИ:

Цветове.png


Нова цена 250лв. включва всички 11-точки, без 8 ако искате да публикувате приложението на ваш профил цената е 230лв.! и не се съдейства за настройки и качване на приложението само ви се изпраща .apk файл, лого и снимки които да качите във вашия профил има информация в интернет как да си го качите примерно видео ТУК

ПРИЛОЖЕНИЕТО ЗА ДА БЪДЕ ОДОБРЕНО ОТ Google Play Store! Рекламите в сайта ви трябва да отговарят на условията ЛИНК.
В деликатни категории трябва да забраните някои рекламни мрежи!

Промоция за първите 5-ма възползвали са от услугата ЦЕНА 200 лв. Качване в мой профил в Google Play Store!

Плащате 50% преди изработването на проекта и останалите 50% след предоставяне на .apk файл! или публикуване в Google Play Store

Начини на плащане:
Превод по банкова сметка.
Epay.bg.
Revolut.
Paypal.com.
Bitcoin и други криптовалути.

За демо може да ми пишете на лично съобщение ще ви предоставя .apk на сайт който да инсталирате на вашия телефон! Изпратете ми и сайта на който искате да направите мобилно приложение!



Свободен съм за нови проекти!
 
Последно редактирано:
Да? Какъв е проблема? Мислите,че е скъпо? Споделете какъв е проблема, вместо да пишете СаМо 450?
 
Честита Баба Марта! Мартенска промоция за 250 лв. получавата приложение за вашия сайт, може да изпращате известия на инсталираните потребители за нови артикули,новини и т.н. :)
 
Това е приложение за уебвю на сайта през апликация, така ли, само менюто е допълнително?
 
Точно така, менюто го избирате вие, може и без него. И полезният инстромент Push notifications, Firebase analityc и фиксиран банер от admob снимка прикачвам.
 

Прикачени файлове

  • 37E570CB-DD7C-406B-8D47-B856E1D7738E.jpeg
    37E570CB-DD7C-406B-8D47-B856E1D7738E.jpeg
    816.3 KB · Преглеждания: 50
Аз искам искренно да благодаря за жеста който ми направи. Много коректен и точен човек. Качествена работа! Моето приложение не беше сложно от към функции, базирано на сайта по мое желание без допълнителни неща, въпреки всичко си е не малък труд. Но другите които видях в портфолиото, което ми изпрати бяха много добре направени и качествени. За цената която предлага смятам, че работи повече от добре! Препоръчвам с две ръце, аз съм доволен и вече пратих препоръки към други!. Ако ми позволи той ще добавя и линк към приложението в гугъл магазина.
 
Да? Какъв е проблема? Мислите,че е скъпо? Споделете какъв е проблема, вместо да пишете СаМо 450?
Че струва 39 долара, а съм сигурен и че не спазваш правилата и да купуваш нов лиценз за всеки нов апп.
Въобще тия номера бяха актуални преди 10 години.
 
Че струва 39 долара, а съм сигурен и че не спазваш правилата и да купуваш нов лиценз за всеки нов апп.
Въобще тия номера бяха актуални преди 10 години.

Колега как може да си сигурен ? има един ред погледнете го, който не позволява дублиране, измислено е за такива "номера от 10 години". За 200лв. нищо по-сериозно няма да получи никой! При изработка на апп и писане на код от нас, цените започват от 1000 лв! (само да знаете под 1000 лв. 3-ма колеги сме никой няма да седне да ви напише код!) Цена 70 лв за апп, цена за изработка на 11 различни размера на икона, изработка на презентация, Firebase acc който плащаме защото има ограничения за броя проекти, а всичко това е на наш профил, нямаме 6-7 проекта , работа 90 минути, ние оценяваме труда си! Както виждате намалил съм цената, и никой не моля да му напрвя апп, дал съм инструкции как да си го качите и всичко. Първоначалната цена ми се базираше на колеги които предлагат същото за по 600-700 лв! Но не знам защо се обеснявам дори, като някоя П*******а.

Хубав ден :)
 
хаха, икониоте стават за секунди БЕЗПЛАТНО, за презентациите пак има генератори.
Ама то шарани бол. За час работа (силно казано 1 час всичко) добър надник си си сложил.
 
100% щом казваш, няма какво да споря и така наречените от теб “шарани” не са толкова слабоумни ;)
 
Последно редактирано:
хаха, икониоте стават за секунди БЕЗПЛАТНО, за презентациите пак има генератори.
Ама то шарани бол. За час работа (силно казано 1 час всичко) добър надник си си сложил.
Стига събаря цените ве!
100 лв/час е средно-нормален надник за специалист.

Като сметнеш и комуникацията с клиента, обясненията, кандърдисването, пазаренето... и едва излизаш на печалба.
 
Аз не знам защо още се връзвате на дразгите на "небесния" ( SKY )..... Сложете го в игнор и се приключва въпроса. Все още се чудя защо не е пусната опцията за блокиране на потребители, за да не може блокираните да пишат в тема или съобщение на потребителя който ги е блокирал.
 
То Игнор си има, ама повечето тънкообидни хем ги сърби, хем ги боли и отказват да го ползват...
 
Имам интерес, важи ли още промоцията за 200 лв.?

И също - приложението може ли да е версия на медиен сайт? Примерно pixelmedia.bg. Т.е. информацията да се ъпдейтва регулярно (новини , статии и др.).
 
Възползвах се от офертата на колегата за два мои сайта, останах изключително доволен, комуникация, срок, изпълнение и допълнителна помощ при качване на приложението.
Не знам защо винаги се намира някой които да е негативен!!
Цената която предлага не можах да получа като оферта от други фирми към които имах запитвания! Аз също препоръчвам Ilker Sh независимо дали било безплатно или къде може да се направят иконите, ами направете го и вие като знаете и предложете същата цена.
Аз не мога и за това момчето ми свърши работа за един ден!
 
Тоя последния е много съмнителен, кога се пусна темата, кога успя че и 2 да спазари...
Ама пак да кажа шарани да има, но все пак ако бях на @Blinky бих я проверил тая работа.
 
Да провери :) и не е само "тоя последния" да провери и другите :)


Свободен съм за нови проекти!
 

Горе