Изработка на онлайн магазини за хора, които знаят какво искат.

the.rampage.rado

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте!

Искам да предложа част от услугите си.

Изработка на онлайн магазини на базата на ZenCart 1.5.1 с всичките му плюсове:
- доказана система за онлайн магазини с една от най-големите общности в мрежата
- евтини (или безплатни) и лесни за управление теми предлагащи модерен дизайн и добавящи увереност в клиента.
- уникално разнообразие от безплатни модули добавящи функционалности, които липсват в самата система - включително модули за Еконт, ePay (който е платен) и много други.
- лесни за оптимизиране и администриране онлайн магазини
- лека и непретенциозна система от към софтуер
- лесна за миграция към по-комплицирани системи след разрастване на магазина (започни малък, но порасни бързо!)
- СЕО оптимизирана, даваща отлични резултати в основния си вид и още по-добри след конкретни промени по нея


ZenCart 1.5.1 е доста популярна система, сигурна и стабилна. Настройваш и работи!

Услугите, които мога да извърша за Вас:
- инсталация и конфигуриране на ZenCart и нейните вградени функции.
- избор, закупуване, инсталиране и адаптиране на готова тема от доказани доставчици - не съм дизайнер, но смятам че магазините ми са изчистени и отговарят на изискванията на клиентите ми.
- инсталиране и конфигуриране на допълнителни модули, които ще са нужни за ежедневната работа и администрация на сайта.
- онпейдж оптимизация за търсачки и др.
- базов линкбилдинг, съвети за това как да Ви откриват по-лесно търсачките, интеграция с Google Analytics, Google Webmaster Tools
- първоначално въвеждане на определен брой продукти, тяхната настройка и оптимизация за по-добро индексиране от Гугъл.
- първоначално обучение за работа с магазина
- мога да Ви предложа хостинг на сървъри на СуперХостинг, закупуване и конфигуриране на домейн, SSL сертификат и др.
- и разбира се редовни документи за извършеното от Вас плащане... (за къде без това..)

Срок на изработка:
Зависи от много фактори (изисквания на клиента, натовареност), но да кажем месец и половина от Вашето запитване е разумен срок, около който да гравитираме и изкоментираме.

Цена:
Също зависи от изискванията на клиента. Всяка оферта е съпроводена от персонална цена, отразявайки персоналните изисквания на клиента. НЕ определям цената според това какви обувки носите!(надявам се да се разбира какво имам предвид...)
Начините за заплащане на сумата също се определят според изискванията на клиента (дали ще е 50/50 или друго; кеш или банков превод)
Всички платени теми/модули/плъг-ини/адд-они/др. се заплащат отделно, но са включени ясно като такива в предложението, което ще получите. Можете да ги закупите Вие или аз. За мен няма значение.

За мен
- обичам изчистените, функционални и модерни решения.
- обичам нещата да работят и се ядосвам, когато не е така.
- когато се работи - се работи, когато се забавляваме - се забавляваме.
- трудно ми е ставането рано сутрин.
- смея да кажа, че говоря и пиша прилично на английски.

В момента работя върху персоналния си сайт, където ще можете да разгледате някои от работите, които съм приключил до сега. В момента, ако има интерес мога да пратя на Лично съобщение линкчета.
В скоро време ще мога да предложа и магазини на базата на PrestaShop 1.5.x, но за момента не съм доволен от стабилността на тази система и изчаквам да видим какво ще се случи занапред. Ще мога да предложа същите услуги и за нея.


Поздрави,
Радослав
 
Последно редактирано:
От: Изработка на онлайн магазини за хора, които знаят какво искат.

Нагоре!

Вече и магазини на базата на PrestaShop 1.5.4.1 и премиум теми. Пълна custom-изация и възможност за почти всяка прищявка от към функционалности.

Един проект по който работех тази пролет - www.neocandles.eu
 

Горе