Източена Payoneer карта - някой друг да е имал/има същия проблем?

От: Източена Payoneer карта - някой друг да е имал/има същия проблем?

И ако приемеш половината сума се съгласяваш да не ги съдиш?

Общо взето да, поне не във връзка със тази конкретна ситуация. :mad:
 
От: Източена Payoneer карта - някой друг да е имал/има същия проблем?

Големи измамници трябвало е цялата сума да ти върнат !
 
От: Източена Payoneer карта - някой друг да е имал/има същия проблем?

Големи измамници трябвало е цялата сума да ти върнат !

Ако се чудиш защо ти слагат червена репутация - пишеш безсмислени мнения с цел трупане на мнения за да може да изпльоскаш връзката си към сайта за печелене на пари.
 
От: Източена Payoneer карта - някой друг да е имал/има същия проблем?

На мен ми източиха PayPal акаунта и олекнах с 600 € миналата година /случая е по различен от твоя/ - номера е станал със закачена втора карта към акаунта ми и при този случаи не се изисква верификация, а автоматично приема картата /с малка поправка, че изобщо не съм получила мейл за транзакциите разбрах, когато влязох в него, че е опразнен/. Следствие на този техен пробив, след звънене по телефона и десетина мейла след около 2 седмици първоначално ми възстановиха 1/2 от сумата. След цял месец ми възстановиха цялата сума. Вече имам едно на ум и такива суми не държа виртуално ...
 
От: Източена Payoneer карта - някой друг да е имал/има същия проблем?

Вече имам едно на ум и такива суми не държа виртуално ...

Мдаа...общо взето това е единственото сигурно решение.
 
От: Източена Payoneer карта - някой друг да е имал/има същия проблем?

На мен ми източиха PayPal акаунта и олекнах с 600 € миналата година /случая е по различен от твоя/ - номера е станал със закачена втора карта към акаунта ми и при този случаи не се изисква верификация, а автоматично приема картата /с малка поправка, че изобщо не съм получила мейл за транзакциите разбрах, когато влязох в него, че е опразнен/. Следствие на този техен пробив, след звънене по телефона и десетина мейла след около 2 седмици първоначално ми възстановиха 1/2 от сумата. След цял месец ми възстановиха цялата сума. Вече имам едно на ум и такива суми не държа виртуално ...

номера е станал със закачена втора карта към акаунта ми и при този случаи не се изисква верификация, а автоматично приема картата /с малка поправка, че изобщо не съм получила мейл за транзакциите разбрах, когато влязох в него, че е опразнен/
как са закачили втората карта?
 
От: Източена Payoneer карта - някой друг да е имал/има същия проблем?

Както са закачили първата карта, така са закачили и втората (цъкнали са на Add Card или каквото е там) след като са се логнали успешно (с име и парола).
 

Горе