Имате ли сайт които прави много импресии ( много малък отпадащ рейтинг)

V.Andreev

Well-Known Member
Здравейте,

Имате ли сайт които прави много импресии ( много малък отпадащ рейтинг)?

На каква тематика е?

Продавате ли системата? или сайта?
 
Да ползваме ангииските термини - отпадащ рейтинг звучи много зле - bounce rate :)

при форумите това може да регулира :)

(например ние като бяхме с по 10 поста на страница баунс рейте беше по нисък и импресиите бяха повече за посетител) в момента имаме около 10% процента повече импресии отколкото преди две около години и двойно повече посетители а баунс рейта беше 36-40% процента сега си ходи към 50 това не е отпадане доста теми са до 20 поста хората ги намират четат и им вършат работа ама са от една страница

с 10 поста имаше повече импресии понеже част от темата е на 2 страница... но според мен по лошо класиране в серпа :)
 
От: Имате ли сайт които прави много импресии ( много малък отпадащ рейтинг)

Я кажете 26% баунс нормално ли е за електронен магазин?

едит: По скоро ме дразни, че почти 30% от завърналите се отскачат отново... Тоест пак идват, но явно нещо не им допада или не намират това което им трябва...
 
От: От: Имате ли сайт които прави много импресии ( много малък отпадащ рейтинг)

Я кажете 26% баунс нормално ли е за електронен магазин?

едит: По скоро ме дразни, че почти 30% от завърналите се отскачат отново... Тоест пак идват, но явно нещо не им допада или не намират това което им трябва...

Добре си, :) даже много добре
 
От: От: Имате ли сайт които прави много импресии ( много малък отпадащ рейтинг)

Добре си, :) даже много добре

Не съм максималист, но това си е почти 1/3. На мен лично ми изглежда много...
 
От: От: Имате ли сайт които прави много импресии ( много малък отпадащ рейтинг)

Не съм максималист, но това си е почти 1/3. На мен лично ми изглежда много...

Лично от моят опит и т.н - твойте 26% баунс е приятно, няма за какво да се безпокоиш.
 
Re: От: Имате ли сайт които прави много импресии ( много малък отпадащ рейтинг)

Я кажете 26% баунс нормално ли е за електронен магазин?

едит: По скоро ме дразни, че почти 30% от завърналите се отскачат отново... Тоест пак идват, но явно нещо не им допада или не намират това което им трябва...

повече от добре на американските шоп сайтове PRL Private label Reseller си седи около 70% явно излизаш за много точни киурди тоес като ти ок

това отпадане означава че разглеждат само една страница тя може да им върши работа и да са намерили точно каквото са тъсили... и другите страници да не им трябва да ги разглеждат... затова казвам че звучи зле отпадащ рейтинг...

да кажем имам 30 продукта 4 са weight loss един е termogenic weight loss ... въобще не очаквам да ми разгледаждат другите страници ако са влезли за този продукт - те реално не са това което търсят ... 26 са в различна ниша а 3 от същата ниша не са темрмогеникс
 

Горе