Има ли лимит за раздадени награди в уебсайт?

Beavis Bg

Member
Здравейте,

Някой може ли да каже какви ограничения има за награден фонд на игра в уебсайт? Играта е от сайта в подписа ми и се състои в даването на прогнози за футболни мачове. Наградите са предметни, но ми трябва информация за това дали има лимит на общата цена за месеца, за броя на раздадените награди и т.н.

Също така как стоят нещата с раздаването на парични награди? Мога ли да добавя и такъв награден фонд към играта, или трябва да покрия някакви условия, данъци и т.н.?

Поздрави!
 
като искаш раздавай и по 1000 награди на месец като може да си го позволиш
 
като искаш раздавай и по 1000 награди на месец като може да си го позволиш
Не е баш така, знам, че например за Мини Купърите - на Глобул май бяха, КЗК ги беше направила диви и щастливи и се плащаха огромни глоби...
 
Мисля че ако наградата е обвързана с покупка, не трябваше да надвишава еди колко си пъти сумата. Нещо такова. А никой не би те преследвал за награди, ако не са обвързани с покупка.
 
С тези футболни прогнози не знам дали е редно да минаваш нещата през фирма като цяло.
 
Има ограничение САМО, ако играта ти е обвързана с покупка на продукт, тогава наградата не трябва ЗНАЧИТЕЛНО да надвишава цената на продукта или услугата. Идеята е, че като продаваш нещо за 50 лв., а обещаваш или даваш право на участие в игра, от която можеш да спечелиш примерно кола на стойност 50 000 лв. изкривяваш пазара. Тоест някои клиенти купуват от теб, не защото имаш по-добър продукт, а защото има вероятност с покупка за 50 лв. да спечелят нещо много по-скъпо. Мисля, че твоят случай не е такъв :)
 
Има ограничение САМО, ако играта ти е обвързана с покупка на продукт, тогава наградата не трябва ЗНАЧИТЕЛНО да надвишава цената на продукта или услугата. Идеята е, че като продаваш нещо за 50 лв., а обещаваш или даваш право на участие в игра, от която можеш да спечелиш примерно кола на стойност 50 000 лв. изкривяваш пазара. Тоест някои клиенти купуват от теб, не защото имаш по-добър продукт, а защото има вероятност с покупка за 50 лв. да спечелят нещо много по-скъпо. Мисля, че твоят случай не е такъв :)
Да, играта е безплатна и не е обвързана с покупката на продукт, така че предполагам влизаме точно в тази група, за които не важи това ограничение. Благодаря!
 

Горе