Има ли робство в предприемач?

madgooglebot

Well-Known Member
Робство е, когато някой претендира, че е по-голям от теб, а ти навеждаш глава.
Робство е, когато някой парадира, че има повече пари от теб, а ти млъкваш.
Робство е, когато те прави на гъз постоянно, а ти го лайкваш в удобен издебнат момент..
Робство е, когато не си на мнението на баровеца, но премълчаваш, защото може да загубиш..
Робство е, когато паралията те обиди, а ти се извиняваш
Робство е, когато се изказваш без да знаеш дори защо, но това би се харесало на "работодателя"
Робство е, когато прочетеш нещо тъпо и беизнтересно, но се смееш, защото е написано от големецa
Робство е, когато виждаш как шаро-барото тъпче някой, а ти му пригласяш
Робство е, когато дис-териката ти съсипва форума, но ти го търпиш...

Имаме ли роби тука??
 
Според мен няма, или не е по-различно от по принцип в живота. Аз може би случайно, макар че за мен случайни неща няма, а и да има са малко, си избрах името Xtrait. Щото съм страйт но с ХИКС. Всеки случай не обичам, не харесвам, дори ме дразни елитарното отношение на хора, който са под нивото на някой друг. И особено ме дразни, когато такива хора се отнасят така към трето лице. Към мен ако някой се опитва да се отнася така не бих казал, че ме дразни.
 
Ти не трябваше ли в момента да се любуваш на гледката към Витоша..? Или тук в темата нещо те грабна повече :) Да не се припозна? :D:D:D
 
На мен ли го казваш :) Много добре знам, че не е правилната дума.. ;) Обаче някои робовладелци тук твърдят, че щом си способен да им откраднеш клиента, значи си роб ахахахаха
Завърти се из форума и ще разбереш :)
 
Да, а ти си форумният ПЕНДЕЛ :p колко пъти искаш да го разбереш..явно си умираш, дори само да го чуеш, сметай като го усетиш изодзадзе как се разтичаш... :D
 
Навсякъде виждам само разногласия, караници. Недейте да събирате пари за статията на @deffnews
Такива са дните, преходни. Разбирам.
 
Единственото странно е, че се допуска доминанство. Каква общост е това, когато някакъв некадърен самозванец обижда в робия човек, който е в пъти по-способен от него, в много пъти.., и не само за сайтове, във всякакво отношение... Няма никаква общност, видях "колегите" колко ме подкрепиха, а реално това ги касае и тях самите. Такива дрисльовци като жона ли е къв е, само предизвикват разделение и убиват предприемаческият дух, виждаме как реално след него извират путьовци прикрити като обожатели.. :)
Още не ми е минало (за разлика от друг път) Нема да му се размине на тоя само с това - гарантирам. Само да ми падне и ще разбере в бързината как се пада от шамар по гръб :D А пък пипна ли го в нета... майка му жална тогава. Само да разбера кой е и много бързо ще разбере колко всъщност има да губи..
 
Куку е на майка ти синът :)
Дай ми инфо ти какво си направил/имаш и моментално ще те залея с информация, колко хиляди години съм пред теб. Не от преди 30г, а ПОСТОЯННО. Хайде да те видиме КОЙ СИ, пусни малко инфо, не се крий големоустко. Лично, в лична среща, и документално дори, ще ти дам да разгледаш и туристически агенции, и компютърни фирми, и транспортни, и в момента се поддържат и обслужват повече сайтове от годините ти.. и кофиденциални нещица даже ще те сфетна, но от шамара нема да избегаш гаранция. Само дай инфо за твоята персона, щото ако пак се скриеш - си тотален путьо, нали знаеш.. тоя път нема измъкване, на мушката си ми :p

А всички "фрилансери" тук, официално от днес сте нарочени роби, точка по-въпроса. Баш ме боли дали се числите или не, или пък ви харесва.

Но да минем на отворкото първо, явно пак аз ще ви свърша черната работа

А убития си домейн нали знаеш къде може да си го завреш.. :)
 
Не глупецо, аз ти се хваля, че мога да те смачкам :) Сливенския селтак малко те е объркал в инфото, щото объркано са му го дали.. ;)
Айде, кво стана, налиси си ГЪЗАР, дай какво притежаваш, кой си ти?

От цифра време си най-отворения във форума, купуваш го - продаваш го, хора купуваш..роби ги правиш. Еми хайде пиши тук публично кой си ти, ОТ КАКВО ТЕ Е СТРАХ ??? Не би трябвало, нали си най-големия
 
Аре бе жона, кво стана? Наака ли се :) А сливенския вп-палячо не те ли светна, че съм два пъти шампион по самбо и ще те друсам като гладен циганин - джанка? :p

Тук на убитите фирмички като твоето, от този момент ще ви стане мега тегаво.. нема да видите кьорав клиент през форума, лично ще се погрижа, че опукате от глад вервай ми :D
 
В прав текст ви казах да се подкрепяте и ви казах, че в тези времена е още по-важно хората да си помагат и да има повече доверие, но и още кога пък и казах, че става точно обратното. А още по-отдавна обърнах поговорката към "яденето идва с апетита" или май го написах "с апетита идва яденето", но много малко хора го разбраха.
 
В прав текст ви казах да се подкрепяте и ви казах, че в тези времена е още по-важно хората да си помагат и да има повече доверие, но и още кога пък и казах, че става точно обратното. А още по-отдавна обърнах поговорката към "яденето идва с апетита" или май го написах "с апетита идва яденето", но много малко хора го разбраха.

Абе ти не беше ли от Котел??
Забранявам да се представяш за сливналия.
Оттук сме само елитни кадри у форума и нямаме ни една издънка.
 
@Blinky Мисля, че нещата трябва да се пооправят малко във форума. Последно време нещата не са ок, само обиди, спам, тролене и нищо полезно общо взето. Наблюдавам от известно време как @madgooglebot само троли темите и обижда други потребители. През последната година нивото във форума падна значително, разбира се това са мои размисли и не ангажирам никого. Помня преди 4-5 години какъв беше форума.
 
И аз да се включа-почти няма форум в света,в който потребителите да се обиждат(това е недопустимо). За съжаление някои мои познати влизат тук вече години наред само за забавление-да четат смешките на тоя и оня.А това е доста жалко
 
@Blinky Мисля, че нещата трябва да се пооправят малко във форума. Последно време нещата не са ок, само обиди, спам, тролене и нищо полезно общо взето. Наблюдавам от известно време как @madgooglebot само троли темите и обижда други потребители. През последната година нивото във форума падна значително, разбира се това са мои размисли и не ангажирам никого. Помня преди 4-5 години какъв беше форума.
Нищо му няма на форума, средата винаги е била такава. Даже в момента е доста спокойно.
 

Горе