Има ли смисъл да КОПИРАМ?

hasanson

Member
Има ли смисъл да да КОПИРАМ написано от други сайтове и да си ги пествам в моя блог, дали ще съм първи в гуглето?Не моа да сея картофи, а само копи пейсте.
Боли ме фара, че били авторски.Първо те да докажат, че са авторите.
Искам да направя, така, че да влизат поне 9к на ден в моя блок и да си пичеля от адсенса.
Или май България загива и няма 9к четящи люде, всички са на запад и не ги еня за България, а камоли за новините, които са маниполируеми.
 
Ако се чудиш как да си затриеш времето и да си навлечеш неприятности, без да имаш шанс да спечелиш кой знае какво - копирай на воля :)
 
за неприятности кой ще разбере че АЗ бъркам в кацата с меда
 
Че са автори лесно може да се докаже. А ти отиваш в черния списък на гугъл и няма да спИчелиш и пукната стотинка ако ще и целия форум да копираш тук. Като не можеш да сееш картофи, ходи бъркай в кофи.

И аз така едно време като теб си мислех ама преди 10 годинки и повече. Ше си напраа сайт и ше копирам. Работа си требва, работа. Ако помислиш реално, то така ако ставаше как ти си мислиш, ние всички щяхме да копираме и да си го местим от единия в другия крачол, и чат пат по средата.
 
всички големи сайтове копират и гугъл ги котира
 
Има ли смисъл да да КОПИРАМ написано от други сайтове и да си ги пествам в моя блог, дали ще съм първи в гуглето?Не моа да сея картофи, а само копи пейсте.
Боли ме фара, че били авторски.Първо те да докажат, че са авторите.
Искам да направя, така, че да влизат поне 9к на ден в моя блок и да си пичеля от адсенса.
Или май България загива и няма 9к четящи люде, всички са на запад и не ги еня за България, а камоли за новините, които са маниполируеми.

По тъп пост не бях чел скоро АДМИРАЦИИ!

Първо те да докажат, че са авторите? Ти май не си ял дърво още ...
Вярно че всеки втори сайт тараши от къде му падне, но това че още не си видял някой да си е теглил въжето, това не означава че ще си ПРАЕШ е тей по 9к трафик на хорския гъз!

Само да вметна относно закона за авторските права.
Ще дам пример с музика тъй като съм по вчас от към темата!

Примерно искаш да пуснеш песен в някоя голяма телевизия или канал - преди това подписваш договор за авторски права и ако се окаже, че инструментала е краден (не твой изцяло) дължиш санкция между 100 и 200к евро.


Ходи кради на Господари на ефира, Нова Тв и подобните и ще гризнеш добре дръвчето та ще си оправиш и много мисленето :)

И аз съм копи пействал преди доста съдържание, но поне от човешка гледна точка поставях най-долу източник от къде съм си взел назаем :) Иначе ако редовно тарашиш някой с възможности да ти сипе да хапнеш то повярвай ми че е просто въпрос на време :) УСПЕХ!
 
за неприятности кой ще разбере че АЗ бъркам в кацата с меда

Всеки полуграмотен технически човек може да разбере, че ти стоиш зад тъпия сайт, който имаш.
 
Големите уебсайтове не копират,ами правят content curating.Ако не знаеш кво е тва търси в гугъл.
Адсенс ще те баннат и за копиране и за content curating,освен тва няма как да оптимизираш тва съдържание,и трябва да разчиташ само на трафик от социалните мрежи.
Новинарските сайтове си копират съдържанието с известни промени,но тва е друг въпрос.
 
Според мен сериозен сайт и копирана новина не могат да се сложат в едно изречение. Сайтът е сериозен само тогава когато новините му са авторски, добре написани и достоверни, всичко друго е в графата "другите сайтове'. И според мен всеки един информационен сайт е нужно да има собствен стил на изразяване, а това в копиране много много не се постига, което прави впечатление на читателя.
 
Според мен сериозен сайт и копирана новина не могат да се сложат в едно изречение. Сайтът е сериозен само тогава когато новините му са авторски, добре написани и достоверни, всичко друго е в графата "другите сайтове'. И според мен всеки един информационен сайт е нужно да има собствен стил на изразяване, а това в копиране много много не се постига, което прави впечатление на читателя.



затова една съща новина е с променени думи в различните сайтове.В крайна сметка крадат от първоизточника.
 
Колега.. регистиран си от Септември 10, 2010 и пускаш такива теми? Не знам къде си бил и какво си чел, но погледни малко темите в тоя форум
 
Не слушай никого - копирай си на воля!
...че в твоя случай, ако тръгнеш да пренаписваш новини, като гледам правописа - по-добре да са копирани! :)

Пък и докато те "опраскат" заради копирането, ще минат поне 5-6 месеца (или година), пък ти до тогава ще си "натрупал яко пачки", ще можеш и глоби и всичко да си плащаш и няма да ти пука от нищо! ;)
 
Нищо лошо няма в копирането, стига да не пействаш :D
Що бе, нека пейства, ама е един Word, не в сайта. :) А и големите сайтове вече ги гледам, че са си накачулили купчина дивотии, за да се предпазят. Не, че не може да се заобиколят, но забавят. :)
 
Копирай смело! Всичко в моя сайт е копирано от други сайтове и съм на далавера :cool:.
 
в моя блок

Човекът блок си има, вие за глоби му се притеснявате. Не стана ясно само дали е ядрен от Козлодуй или жилищен. :D
 
Човекът блок си има, вие за глоби му се притеснявате. Не стана ясно само дали е ядрен от Козлодуй или жилищен. :D


а ти си стой на село у къщята
барем за домати статия да пишеш
 

Горе