Импорт на XML url в WordPress

Daenerys

Member
Здравейте, някой може ли да ми помогне с инфо как да инпортирам XML url с продукти в WordPress 5.5.1. Не намрам безплатен plugin, ако все пак имате някаква идея, пишете. Ще пробвам, ако успея да го направя с безплатно разширение, ако не стане - ще платя. Благодаря предварително!
 
Wp All Import върши чудесна работа

Да, пробвах го, но не е безплатен. Иска да мина към про версията, която е 100 долара. Както написах отгоре, ако има някое безплатно разширение ще пробвам и след това ми е варианта с плащането. Благодаря за отговора!
 
Аз сменям формата с openOffice, безплатна програма, като давам запамети като csv. Важно е да избереш език unicde(8) като те пита. След това csv файла го импортвам с вградения импортер.
 
Да, пробвах го, но не е безплатен. Иска да мина към про версията, която е 100 долара. Както написах отгоре, ако има някое безплатно разширение ще пробвам и след това ми е варианта с плащането. Благодаря за отговора!
Има безплатни, разбира се.
 
Имат безплатна версия в WP repository, която върши работа. Ако пък ти трябват платените функции ми пиши на лични, аз го имам купен и ще ти го пратя :)
То и аз го имам, ама ще тръгне ли на друг сайт освен твоя?
 
То и аз го имам, ама ще тръгне ли на друг сайт освен твоя?
Ще тръгне ако въведе лицензния код.
И да не го въведе, сигурно пак ще тръгне, ама няма да стигне много далече.
 
Ще тръгне ако въведе лицензния код.
И да не го въведе, сигурно пак ще тръгне, ама няма да стигне много далече.
За втори път виждам как се изказваш напълно неподготвен. Сложил съм го на над 10 сайта и работи без никакви проблеми - слагам си ъпдейтите ръчно.
 
Аз го инсталирах, благодарение на cross. Потвърждавам думите му, но ще трябва да си платя woocommerce добавката, защото не става да сваля файла в woo products, а като отделни страници всеки продукт. Ако имате идея как да продължа; ще съм благодарна.
 
  • Haha
Реакции: Sky

Горе