Интеграция с xml към Emag

tutunjieva

New Member
Здравейте, искам да направя интеграция с xml от 2ма доставчика на техника към Emag Marketplace. Нямам идея към кого да се обърна, ако имате някой към, който бихте могли да ме насочите? Идеята е да интегрираме продуктите и да следим техните наличности. Също така ако може да ме ориентирате в първоначална цена и каква би била цената за месечна поддръжка?

Благодаря Ви!
 
Дай сега от начало.
Емаг има ли възможност за импорт на xml?
Тия доставчици предлагат ли xml за продуктите си?

Ако и на двете е 'да' къде е проблема?
Обясни по-подробно.
 
Здравейте, искам да направя интеграция с xml от 2ма доставчика на техника към Emag Marketplace. Нямам идея към кого да се обърна, ако имате някой към, който бихте могли да ме насочите? Идеята е да интегрираме продуктите и да следим техните наличности. Също така ако може да ме ориентирате в първоначална цена и каква би била цената за месечна поддръжка?

Благодаря Ви!
Здравейте,
мога да Ви съдействам.
Ето по-подробно за услуги те, които предлагам: https://www.predpriemach.com/threads/Качване-на-продукти-в-онлайн-магазин-синхронизация-на-продукти-теглене-експорт-на-продукти-и-данни-и-др.87385/
 
Дай сега от начало.
Емаг има ли възможност за импорт на xml?
Тия доставчици предлагат ли xml за продуктите си?

Ако и на двете е 'да' къде е проблема?
Обясни по-подробно.
Това най-адекватно ми се вижда като отговор.
 
Ами мисля, че не може да се направи директно към Емаг, за това питам. Доставчиците предлагат xml, но интеграция към емаг може да се направи с Prestashop, Magento, Magento 2, Opnecart, Shopify.
 
Ами мисля, че не може да се направи директно към Емаг, за това питам. Доставчиците предлагат xml, но интеграция към емаг може да се направи с Prestashop, Magento, Magento 2, Opnecart, Shopify.
Имаш ли функциониращ магазин, или искаш да продаваш директно в Emag?
 
Имаш ли функциониращ магазин, или искаш да продаваш директно в Emag?
Нямам функциониращ магазин. Искам директно в емаг, но не знам възможно ли е без да имам онлайн магазин?
 

Горе