Търся: Искам да пиша за новинарски сайт в реално време

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Работил съм за такива. Търсене на най-новите, важни и новини, пренаписване и качване.

Зад гърба ми са хиляди и хиляди материали. Пиша на почти всякакви тематики.

Търся перспективен проект. Чиито собственици са сериозни хора и отдават дължимото на труда на копирайтъра.

Няколко седмици след като почна да пиша за вашият сайт ще усетите как Гугъл го възприема все по добре.

Повече информация... на лично.
 
А защо в минало време? Не говори добре на бъдещия работодател.
Защото хората за които съм работил нямат визия за нещата. Не усетих перспектива, нито си дадоха сметка колко е ключова работата на копирайтъра. Осем месеца съм писал за сайт, сам. От 500 месечни и нула от Гугъл този сайт достигна 140к месечни, 35% Гугъл и първа/втора страница в търсачката. И естествено не искам и да претендирам, че това се дължи само на мен, не е така. Но фактите говорят. След като аз спрях да пиша за тях сайта започна да върви здраво надолу. По последни данни е под 25к месечни и вече е на 5-та страница.

Други въпроси имаш ли?
 
Може ли на лично да видя въпросния сайт (и конкретно твои материали), както и повече информация какво предлагаш като обем работа, и какво очакваш като възнаграждение (на материал, на час, на ден?)
 

Горе