Историята около Zamunda.net / Zamunda.se

Re: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

zamunda.net/catalogue.php?catalog=music < Ново..

Ей сега прочетох това от фейсбук..

ВНИМАНИЕ!

Собственикът на zamunda.net си присвои сайта и банна всички останали администратори. Сега този човек е в Сърбия и се опитва да продаде сайта на някакви Турци и дава информация на ГДБОП. Опитва се да замаже положението като казва, че имало хакерска атака, но това не е вярно. Като бонус, освен каталог музика вече има и турско знаме (език) и възможност да свържете акаунта си с facebook (Не го правете, ГДБОП тва чакат). Старият екип на замунда използваха запазен backup и направиха нов сайт (все още не функционира правилно) - zamunda.se ( zelka.org ). Препоръчвам ви да се махнете от zamunda.net, използвайте новият (когато го оправят)/ arenabg.com / thepiratebay.se и др. Разпространете посланието, кажете на приятелите си, zamunda вече не е сигурно място.

Ето малко информация:

http://newtrend.bg/wp-content/uploads/2013/04/zamundaNET.png

http://whois.domaintools.com/zamunda.net

http://itbg.eu/какво-се-случи-с-zamunda/
 
Последно редактирано от модератор:
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

И къде е това турско знаме и входа чрез фейсбук?
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Това е голяма глупост. Доколкото разбрах от информацията до момента, въпросният нов собственик на Zamunda.net е човекът, създал и поддържал тракера. Според мен е справедливо той да си прибира и печалбата. От какъв зор парите трябва да отиват при алчните акули от Линкос? И пак казвам, заслужават си всичко, което им се случва. Най-смешното е, че дори не могат да се оплачат официално, защото признават, че имат нещо общо само с Гарга.биз. И логично, че Арена ще ги подкрепят, защото също разчитат на рекламни приходи от Гаргата. Без нея ще увехнат като катър без история. :lol:
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Re: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

П.П.: Колко интересно... Зелката и замунда.се не работят...
 
Re: От: Re: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

П.П.: Колко интересно... Зелката и замунда.се не работят...
Може да ги праскат с DDoS ..?

Баси обърквацията.. :lol .. дано скоро се измисли нещо по тоя спор, че ми е интересно, аджеба кво е станало :lol:
 
От: Re: От: Re: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

@spy си въртеше рекламите там - дали той не може да ни просветли с истината ?
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Да пуснат един конкурс за лого във форума че да не стои тва с .Net във .Se :D
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Да, но в TPB колко ъплоадери има и модератори? Я си помислете.
Те всичките отидоха в zamunda.se или бяха блокирани/ баннати от zamunda.net


а пък сабс.биз и унакс лесно могат да забранят линкването от *[email protected] и няма да има точен линк към субтитрите или пък който идва от замунда.нет да му излиза съобщение, че истинския тракер е zamunda.se - сещате се.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Да, но в TPB колко ъплоадери има и модератори? Я си помислете.
Те всичките отидоха в zamunda.se или бяха блокирани/ баннати от zamunda.net


а пък сабс.биз и унакс лесно могат да забранят линкването от *[email protected] и няма да има точен линк към субтитрите или пък който идва от замунда.нет да му излиза съобщение, че истинския тракер е zamunda.se - сещате се.

Именно... Въпрос на време е zamunda.se да се превърне в онова, което беше zamunda.net по преди няколко дни....
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

тука има някаква схема, защото примерно аз ако си бях откраднал замудна, който прави над 500 000 посещения дневно.. първата ми работа щеше да е да си намеря нови рекламодатели и да почна да печеля пари.. не виждам да има промяна в това нещо..
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Тоя mamataтвърди, че за всичко са виновни парите. А аз си мислех, че през всичките тези години им плащат за реклама с капачки от бира...
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Честно да Ви кажа аз като обикновен потребител на замунда не виждам разлика от сега и от преди 1-2 седмици. Има качвания всеки ден, намирам това което ми трябва, скороста на сваляние си е ОК. Та мисля да си се задържа на .НЕТ

Цялата приказак е някак странна и доста мътна. След време ще се изясни, но за сега ......
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Аферата, Замунда. Напоследък само скандали и глупости има навсякъде.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Най-много да си въртят далаверите и накрая да си пият бирата съдружниците на двата тракера. Това е най-добрия вариант да се постигне бързо популярност и да се печелят двойно пари!
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Дейността на Zamunda.net, който е един от големите дори в международен план торент тракери, не би могла да се извършва до момента без безмълвната подкрепа от страна на държавата и чадър от службите за сигурност. Така че може да се очаква, че враждуващата фракция, която няма такава протекция, до дни да стане обект на акция от страна на правоохранителните органи.

http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2013/04/17/2043380_prevrat_v_zamunda_obnovena/
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

пълни простотии... логнеш се, не логнеш, какво от това? ще предадат 3 милиона човека дето теглят от замунда ли? на цвъ цвъ? на кого?
а и простотии от рода на "правят пари на техен гръб, па те се радват, че име е 'безплатно' " са пълна простотия... на теб взимат ли ти някакви пари, за да ползваш замундата, шерифе? ти тъп ли си, какъв си? ти на чий гръб правиш пари?? защо не споделяш и ти % от печалбите си с хората? бахти фантаста , разбираш ли..
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Относно турския език наистина имаше такова знаменце горе до профила. Странно защо сега го няма. Странно защо изведнъж собственика на замунда.се се появи публично. Общо взето много странни и гнили неща. Нищо чудно всичко да е нагласено.
Нищо чудно и човека, който спомена, че турците искат да купят замунда да се окаже вярно и просто част от екипа не е била съгласна и се отделила.
 
От: Домейна Zamunda.net откраднат!!! Използвайте Zamunda.se

Относно турския език наистина имаше такова знаменце горе до профила. Странно защо сега го няма. Странно защо изведнъж собственика на замунда.се се появи публично. Общо взето много странни и гнили неща. Нищо чудно всичко да е нагласено.
Нищо чудно и човека, който спомена, че турците искат да купят замунда да се окаже вярно и просто част от екипа не е била съгласна и се отделила.


Виж тук може да има доста истини. Логично е някой да иска да продаде сайта за доста пари. Но явно идеалистите в екипа са се разбунтували :lol:
 

Горе