Кажете някой сайт за ИЗДАТЕЛИ.

vAngelow

Active Member
Здравейте,
може ли да ми дадете някой сайт за издатели който сте ползвали и знаете че са коректни на 100% без Adsense, ЕТАРГЕТ, BIDVERTISER!
Благодаря предварително!
 
От: Кажете някой сайт за ИЗДАТЕЛИ.

Всички гореизброени са коректни.

Може би е бил некоректен издателят?
 
От: Кажете някой сайт за ИЗДАТЕЛИ.

Всички гореизброени са коректни.

Може би е бил некоректен издателят?

Прав си, но той не е споменал да са били некоректни с него.
Възможно е просто да търси някой друг.
 
От: Кажете някой сайт за ИЗДАТЕЛИ.

Възможно е на теория, но на практика двете удивителни в две изречения на новоактивизирал се форумен член премахват подобен вариант.
 
От: Кажете някой сайт за ИЗДАТЕЛИ.

Bidvertiser, вмомента от там главно идват приходите ми просто не ми харесват мое лично мнение всички изброени дори и от вас adwise и easyads в началото не ми приеха кандидатурата защото нямах достатачно посещения и вмомента не ми приемат кандидатурата понеже съм кандидатствал вече ..
 
От: Кажете някой сайт за ИЗДАТЕЛИ.

в началото не ми приеха кандидатурата защото нямах достатъчно посещения и в / момента не ми приемат кандидатурата понеже съм кандидатствал вече

Ами защо първо не четеш условията на които трябва да отговаря 1 сайт преди да кандидатстваш ?
Няма от къде да ги измислим други реклами мрежи.
Всъщност има - httpool - ако искаш кликове по 1ст или по 0ст
Adcash също - но те са по специфични и не плащат на клик
Pokerstars - само ако решиш да ги промотираш сериозно /не става само с банерите/
MVM ads - нямам добри впечатления


И един въпрос - Кога е било това начало в което не са ти приели сайта заради посещения от adwise, при положение, че те съвсем скоро
се "отвориха" за външни издатели? (даже не помня дали имат изисквания за посещения)
И така, сподели как успя за толкова кратко време да покриеш изискванията на изиадс ?
За да бъде разгледанa кандидатурата на предлагания от Вас уеб сайт, той трябва да отговаря на следните условия:

» Собствен домейн (top-level URL)
» Mинимум 1’000 уникални посещения дневно
» Професионално изработен уеб дизайн
» Редовна поддръжка и качествено съдържание
» Насоченост към българска аудитория / поддържане на български език
Моля, имайте предвид, че покриването на минималните условия не гарантира приемането на уеб сайта в рекламната платформа EasyAds.


Добре е също да споменеш, ако не кой то поне какъв е сайта (тематика).
И още нещо, какво против adsense и етаргет ?
 

Горе