Какви са тези? Някой има ли идея?

bugiardo

Member
Здравейте, колеги, попаднах на следния сайт, препоръчан ми от фейсбук реклама... onlinesalarysolution.com

Има ли някой, който да знае за какво точно иде реч? Има ли някой, изобщо, идея какви са сега пък тези.... (измамници) :D
Нека всеки, който има някаква информация по темата - да я сподели и така да заформим една дискусия, че да се разнищят нещата около Онлайн Салари...

П.С. - Ако на темата не й е тук мястото, нека модераторите я преместят.


Поздрави!
 
Последно редактирано от модератор:
аз само като видя verified & secured сиилче във футъра което не е кликабъл директно ги отсвирвам щом лъжат за това значи лъжат и за други неща ..

пп не слагайте живи линкове на измамници в последните няколко дни поне няколко такива изчистих
 
От: Какви са тези? Някой има ли идея?

А, да, сори, че ги бях линкнал дори. Не го заслужават. Очевидно за това лъжат, но какво предлагат? Да гледаме видео-та и... явно това са някакви тяхни рекламни такива, за които им бива плащано да ги разпространяват в интернет пространството, но те от своя страна - дали дават определените комисиони на "абонатите" си, един Бог знае... Точно заради това ще ми е интересно някой, който е бил част (ако има такъв тук), съответно да сподели каква им е работата. И, естествено, дали е взел някакви $$$.
 
Re: От: Какви са тези? Някой има ли идея?

А, да, сори, че ги бях линкнал дори. Не го заслужават. Очевидно за това лъжат, но какво предлагат? Да гледаме видео-та и... явно това са някакви тяхни рекламни такива, за които им бива плащано да ги разпространяват в интернет пространството, но те от своя страна - дали дават определените комисиони на "абонатите" си, един Бог знае... Точно заради това ще ми е интересно някой, който е бил част (ако има такъв тук), съответно да сподели каква им е работата. И, естествено, дали е взел някакви $$$.

ами ако сайта лъже за нещо което струва $12.99 с купон yesssl -обикновен ссл сертификат от годеди - към него върви verified & secured (за уилд кард ссл не работи купона ама не им и трябва уилдкард който е $240) какво очакваш да дават :lol:
 
От: Какви са тези? Някой има ли идея?

А, да, сори, че ги бях линкнал дори. Не го заслужават. Очевидно за това лъжат, но какво предлагат? Да гледаме видео-та и... явно това са някакви тяхни рекламни такива, за които им бива плащано да ги разпространяват в интернет пространството, но те от своя страна - дали дават определените комисиони на "абонатите" си, един Бог знае... Точно заради това ще ми е интересно някой, който е бил част (ако има такъв тук), съответно да сподели каква им е работата. И, естествено, дали е взел някакви $$$.

Това е ОПТ ИН схема за събиране на мейл клиенти и после да им се пращат предложения или пък директно да и пращат някакви неща.
 
От: Какви са тези? Някой има ли идея?

Очевидно е опт-ин схема да, но мнението на coolice направо ме "изкърти"! :D
 
От: Какви са тези? Някой има ли идея?

Не знам схемата, ама доста пари хвърлят за реклама днес им гледах реклама в адсенса www. onlinecareertrend.com/news4o3/bg3b/
 
От: Какви са тези? Някой има ли идея?

Хахах е сега им видях класическата реклама в фейса.

Ухилен левент пред БМВ... класика просто :).
 
От: Какви са тези? Някой има ли идея?

Хахах е сега им видях класическата реклама в фейса.

Ухилен левент пред БМВ... класика просто :).

Да, именно, класика! :D И на мен ми направи впечатление.
 
От: Какви са тези? Някой има ли идея?

Редовно кликам на рекламите им в фб :?
 
От: Какви са тези? Някой има ли идея?

Поредната измамна схема е това!

Естествено, какво има да се обсъжда, само ако може да се докладва за нещо, някъде... Само като прочетох отзива с червени букви горе и се насочих към Х-а. Лошото е, че още има хора, които се хващат на get rich quick ...
 
От: Какви са тези? Някой има ли идея?

Оф, има хора дето се връзват ... преди малко ми звъня приятелче че си е купил от това onlinesalarysolution ръководство и има диск сега с някакви видеота, но не знаел как да се оправи - правил си сега някакви регистрации по някакви сайтове и чакал одобрение. Тези дни ще се видя с него и ще взема видеотата да разгледам и видя за какво си е дал 67 лв. Освен това като гледам - този onlinesalarysolution почти съм на 100% сигурен че е на някой българин! Има го на английски, гръцки и български само. Бъкан с фалшива инфо и рекламите му такива - с фалшиви фейсбук коментари и т.н. Ама как ме яд че това мое приятелче се изръсил 67 лв за таз измама.
 
От: Какви са тези? Някой има ли идея?

Точно заради това ще ми е интересно някой, който е бил част (ако има такъв тук), съответно да сподели каква им е работата. И, естествено, дали е взел някакви $$$.
Ама ти сериозно питаш! :shock:
 
От: Какви са тези? Някой има ли идея?

Да, поредната шарлатания на пазара. Пълно е с такива. Днес ми звънна моята майка да ме пита дали има смисъл от това да седи, да гледа рекламите и да цъка на тях, за да прави пари. Отговорът ми бе еднозначен - не, по дяволите. Какви са тези глупости...казах и, че ако иска да прави пари онлайн през свободното си време, ще отделям всеки ден по няколко часа и до месец и обещах да я направя машина. За жалост май няма да се получи. Това е, защото тия кретени обясняват по сайтовете си, че утре ще си купиш нова кола с този метод. Това са скемове, които ще умрат, ако има все повече инфо за тях и каква идиотщина са.

Или пък най ме радва когато някой мухьо започне да продава книга как да правиш пари онлайн с нещо, с което той никога не е правил. Как си бил купил БМВ или нещо такова. В момента в нета един такъв бастун се шерва. По-конкретно във фейса. И на този му го говорят от горе. Кой знае колко са потънали и там. За това, ако четете това, аз съм казал на моите познати, приятели и близки, ако нещо видят и имат съмнение, да ме потърсят. Предложете и вие същото, защото всеки става милионер вече....:)
 
От: Какви са тези? Някой има ли идея?

Тук създадох блог, в който написах първото си мнение. Искам само да кажа, че не всичко което е написано за OSSq е истина, а също така, че не всичко,написано в диска, е лъжа Но за това мааалко по подробно, че ме заболяха пръстите на:
httponlinesalarysolutionblogspotcom. Пиша го така слято, защото системата нещо не ми приема линка. Ми аз като повечето не мета инструкциите Дано Админа не го изтрие. Плийс. ще го черпя една бира
На който му се чете разбира се и не е започнал вече да ме иронизира, за това коолко съм заблуден и т.н То в България да има НЕЗАБЛУДЕНИ. Нека спрем да се правим на велики и да проучим нещата.
Действайте! Обещавам да помагам с информация. А и може пък и да ви кажа от къде изкарах наистина пари, но само срещу заплащане- шегувам се Знам , че повечето не обичаме да плащаме. Аванта му е майкатааа!р
 
От: Какви са тези? Някой има ли идея?

Стига с тия простотии вече.От колко години вървят из нет-а и още сигурно има хора, които се хващат на въдицата.
 
От: Какви са тези? Някой има ли идея?

Все още има хора, които им се хващат. Почнах и аз да се чудя дали да не пусна нещо такова. Вчера една приятелка ми звъни да и дам съвет. Познайте - купила си е дискове как да прави пари онлайн ХАХАХАХ. Винаги ще има хора, които се хващат на това....
 

Горе