Какво ви е мнението за Румен Виста?

Аве и тоя ме съмнява, ама доста. Има едни видеа с едни милиони където “дои” борсата... та и тоз май е същия кибик. Аз ако имах милиони, нямаше да прая анонимни клипове в ут, със сигурност щеше да има нещо по-добро за правене.
 
Аве и тоя ме съмнява, ама доста. Има едни видеа с едни милиони където “дои” борсата... та и тоз май е същия кибик. Аз ако имах милиони, нямаше да прая анонимни клипове в ут, със сигурност щеше да има нещо по-добро за правене.
Изгледах видеата му за инвестиране в акции и чух много неверни твърдения. Резултатите, които показва, са меко казано абсурдни. Депозирал е $12 и за месец и нещо ги е направил $600К, а още месец по-късно $2.9М. Такива резултати нямат и най-големите късметлии от WallStreetBets. Нито веднъж не показа резултатите си в браузъра по начин, който би дал дори и минимална гаранция, че не са изфабрикувани. Също така процентът печалба във видеото, където показва портфейл от 600К, не съвпада със сумата на печалбата - май е объркал сметките при редакцията на цифрите. :)

Методиката му за избор на акции има нулева субстанция. Това, че акциите винаги вървели надолу 1-2 часа след отваряне на борсата, дори не е за коментар.
 
Последно редактирано:
Изгледах видеата му за инвестиране в акции и чух много неверни твърдения. Резултатите, които показва, са меко казано абсурдни. Депозирал е $12 и за месец и нещо ги е направил $600К, а още месец по-късно $2.9М. Такива резултати нямат и най-големите късметлии от WallStreetBets. Нито веднъж не показа резултатите си в браузъра по начин, който би дал дори и минимална гаранция, че не са изфабрикувани. Също така процентът печалба във видеото, където показва портфейл от 600К, не съвпада със сумата на печалбата - май е объркал сметките при редакцията на цифрите. :)
На мен не ми направи впечатление, но и не го гледах внимателно, бях го пуснал докато вършех друго. Но ми стана мн смешно на края на клипа кат вика- “айде, че самолета ми кацна” ахахахаха тежък баровец, кой го знае в некоя панелка записва... ама айде
 
Има стойност във видеата за тубата. Тези за акциите не съм ги гледал.

https://youtube.com/c/SvetFitMusic

Това е канала. Интересно дали ще пусне видео на монитора, което да покаже анализите. Иначе ще натрупа абонати на гърба на Виста.
 
Тоя пич SvetM обеснява как банката му дава 1 милион.
Отивате в банката вкарвате 10к ерва, теглите, вкарвате 9к -> теглите, вкарвате 12к теглите. И видиш ли тъпите банкери си викат тоя има пари на ти 1 милион.
Сериозно ли??
 
Всичките са един долу дренки както се казва. Румбата се издъни здравата. Отначалото му гледах някои видеа ама се издъни здравата. Жалкото е че има хора където дават по 300 долара за нещо безплатно лел :D :D :D
 
Аве и тоя ме съмнява, ама доста. Има едни видеа с едни милиони където “дои” борсата... та и тоз май е същия кибик. Аз ако имах милиони, нямаше да правя анонимни клипове в ут, със сигурност щеше да има нещо по-добро за правене.
Съгласен съм с извода, че типът е съмнителен, но не поради анонимността или поради това, че прави клипове. В съдържанието на клиповете му някак много лесно милиони се леят из ведро... Някак дори подсъзнателно ми идва да си мисля: хо хо хо ха ха ха, лепило за брада.
 
20 години опит с интернет маркетинг, продажби и инвестиции, 8 години опит в YouTube с месечен paper profit от $100 000+, Общо $40 000 000 (да, 40 милиона) чиста печалба до сега и продължавам!
:D
 
Аз за @IvanKirov съм се закъхарил, че най-малкото е приплакал от кеф и умиление като е видял как са наредили Румен, обаче никакъв го няма... Да не би да са му дошли в повече положителните емоции?
 
Аз за @IvanKirov съм се закъхарил, че най-малкото е приплакал от кеф и умиление като е видял как са наредили Румен, обаче никакъв го няма... Да не би да са му дошли в повече положителните емоции?
Сиг още пляска ножки на видеото и си масажира простата. Дай му 1-2 дена да му мине възбудата и ще се появи да ни каже, че той това го е прозрял преди нас :Д
 
Айдее на гърба на единия гуру се роди друг. Гледам вече има 1 милион клипчета как да изкараме 1 милион лева. Взехме да притръпваме... Няма ли някой да вземе да вдигне летвата и да преподава "Ноу хау" за милиард... така де самия Свет се възмущава, че някои били скромни, а трябвало да искат повече.
 
Тоя пич SvetM обеснява как банката му дава 1 милион.
Отивате в банката вкарвате 10к ерва, теглите, вкарвате 9к -> теглите, вкарвате 12к теглите. И видиш ли тъпите банкери си викат тоя има пари на ти 1 милион.
Сериозно ли??
Тук по-скоро не казва цялата истина, ясно е че някой от тези негови приятели немци са ударили по едно рамо. Иначе паричните потоци се следят и вземат под внимание със сигурност.

Повече ми е интересно, какво мислите за метода на изкарване пари чрез YT, който ползва? Реално в канала му за фитнес музика наистина е приложен точно този метод, който обяснява.
 

Горе