Какво ще направя срещу 1000 фена на моята фейсбук страница

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
Идеята ми е да си разменим услуга за услуга. На мен ми трябват фейсбук харесвания (активни, реални потребители). Вместо да плащам за тях предлагам няколко услуги, от които може да се възползвате на основата на бартер. Страницата ми е: ТАЗИ. Услугите, които предлагам срещу 1000 фена в моята страница (или срещу 10 лв) са:
- ще ви дам съвети за покупка на автомобил или техника (няма да се огранича с по 1 изречение, а ще ви изброя положителните, отрицателните черти и ще ви дам моето мнение за стоката, която желаете да закупите);
- ще направя презентация на PowerPoint (до 20 слайда, с ефекти, тайминг и каквото друго ви трябва);
- ще раздавам флаери в продължение на 90 минути в гр. Варна - материалите са осигурени от вас;
- ще направя клип за вас и/или ваш любим човек с продължителност до 5 минути - снимките ги осигурявате вие, от мен подходяща музика и текст;
- ще реша 2 задачи по висша математика - без значение коя част;
- ще напиша 4 страници на Word - текста вие го осигурявате (книга, вестник или друго);
- ще направя дизайн за визитна картичка - идеята и логото вие ги осигурявате;
- ще публикувам реклама за ваша стока или услуга, която предлагате в моя сайт за 15 дни;
- ще ви разкажа 50 смешни вица;
- ще ви изготвя индивидуална фитнес програма;
- ще направя 2 компакт диска с мп3 хитове в избран от вас жанр;
- ще ви закарам на разстояние до 50 км (важи за Варна);
- ще ви дам консултация по компютърни въпроси;
- ще ви направя 2 фотоколажа (снимките са осигурени от вас).
Ако желаете да си бъдем взаимнополезни, може да се свържете с мен чрез ЛС тук или на мейл: [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Какво ще направя срещу 1000 фена на моята фейсбук страница

Интересни услуги само за 1000 фена, късмет .
 
От: Какво ще направя срещу 1000 фена на моята фейсбук страница

Ами 1000 фена струват 10 лв, но предпочитам да не развъртаме някакви пари, а по-скоро да разменим услуги.
 
От: Какво ще направя срещу 1000 фена на моята фейсбук страница

Ако ти докарам 2000 фена, ще ме закараш ли до Бургас?
 
От: Какво ще направя срещу 1000 фена на моята фейсбук страница

Моля за такива въпроси на ЛС. Писах ти, колега!
 
От: Какво ще направя срещу 1000 фена на моята фейсбук страница

И аз бях пуснал подобна тема,но от по-общ характер,такива теми имат почти нулев интерес,по-скоро пусни нещо от сорта на сайтовете какво ще направя за 5$,ако ти е такава идеята,в смисъл директно си кажи цифрата и какво си склонен да напариш за нея(да не нещо от рода на ще тичам облечен като морков в ценъра на Варна и други простотий-тва в кръга на шегата разбира се:)) пък после с изкараните пари си плащаш за каквото искаш
 
От: Какво ще направя срещу 1000 фена на моята фейсбук страница

ще ви закарам на разстояние до 50 км (важи за Варна);
Подбиваш цените на бакшишите във Варна:)
 
От: Какво ще направя срещу 1000 фена на моята фейсбук страница

Мммм не, на дизел - какво ли не прави човек за няколко хиляди фена ... :D
 

Горе