Как Оптимизирате Времето Си?

От: Как Оптимизирате Времето Си?

Университет, четене, филми, алкохол. Общо взето оптимизацията хич я няма :D
 
От: Как Оптимизирате Времето Си?

В интерес на истината с малко програми + Kubuntu и стават чудеса за светкавично време ...
 
От: Как Оптимизирате Времето Си?

Нямам оптимизация на времето, просто нямам свободно такова :)
 
От: Как Оптимизирате Времето Си?

Доста трудно...Аз лично не успявам да си направя график, защото винаги изкачат още 100 неща и ми го разбиват.
Но най-нямам търпение да дойте време за спане, защото тога съм най-добре.
 
От: Как Оптимизирате Времето Си?

Доста непосилна задача е да си разпределя времето по график,защото постоянно ми изкача нещо ново.Време за уеб обучение в моя случай намирам или докато съм на работа, или късно вечер когато съм почивка.Доста тегаво си организирам "графика" за деня заради университета,работата,жената и какво ли още не.:(
 
От: Как Оптимизирате Времето Си?

чертаеш на голям лист хартия един график с едни от седмицата кога какво ще справиш и се стараеш да го спазваш максимално точно.
 
От: Как Оптимизирате Времето Си?

Обикновено имам график за всички служебни ангажименти, които имам. Той стои на бюрото ми. Нямам проблем с организираността си и точното изпълнение на задачите, защото аз самата държа на това. Винаги имам и своето лично време: гледане на филм, четене, плуване. Всичко е въпрос на организация.
 
От: Как Оптимизирате Времето Си?

Според мен няма смисъл от това да си оптимизираш времето - нещата винаги стават, така че или имаш време или нямаш за странични дейности - както се казва "just go with the flow" :]
 
От: Как Оптимизирате Времето Си?

Наистина е важно не само времето ти да е "оптимизирано",но и ти самият да се чувстваш "оптимизиран".План графиците наистина са много полезни.Човек трябва да определи приоритетите си и да следва целта си.Но не мисля,че е много продуктивно,ако по цял ден се вършат само и единствено задачи и задачи.Трябва и малко почивка ;)
 
От: Как Оптимизирате Времето Си?

Благодаря ви, първо, че ми показахте, че не съм единствената, която не успява с всичко. Благодаря ви и за това, че има такива, които успяват. След няколко години на експерименти, явно, че наистина най- доброто е добра организация. Особено за тези, които са със семейства, деца и т.н.
 
От: Как Оптимизирате Времето Си?

Оптимизирането на времето в едно толкова забързано ежедневие е доста сериозен проблем. Повечето хора просто оставят хаосът да ги заобикаля и правят всичко в последния момент. Моят личен съвет е направете план, определете най-важните стъпки и не се отказвайте. Ако излезе нещо непредвидено просто го допълнете в списъка. Добрата организация и следването на план помага много в справянето с всичко в срокове и то доста ефективно.
 
От: Как Оптимизирате Времето Си?

Правя график за деня,който се старая да следвам и да изпълня задълженията си като не ги оставям за утре!
 
От: Как Оптимизирате Времето Си?

За мен на първо място всичко се степенува по важност. След това започваме с по трудните и сложни задачки,докато си почиваме кратките и бързите и на финал малко забавления.Тя работата няма да избяга и утре ще е там. :)
 
От: Как Оптимизирате Времето Си?

От времето когато бях на работа и на заплата ми остана слабостта да правя графици, не винаги ги изпълнявам, все нещо изниква, но се опитвам да разделя деня си - докато детето е на училище се работи /добре че е само първа смяна/, следобяд уроците с него, домашни занимания и след като си легне - втора част на работния ден. С годините установих, че и 4-5 часа сън са ми достатъчни ... Естествено в графика се старая да изпълнявам неотложните задачки първо ...
 

Горе