Карате ли ATV?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Силно се интересувам дали има някой от вас, който да кара ATV , нещо като хоби, за разпускане.. Много ми е мерак напоследък и искам да си купя , но не разбирам много и затова да питам кои са по готините марки, по издържливите т.н. Чух че китайските са някви боклуци, но за сметка на това японските са супер машини.. Буджета ми е около 2000 лв.

Искам да правя подобни разпускащи работи, затова машината трябва да е сходна..

[video=youtube;_ExsRQaIXig]http://www.youtube.com/watch?v=_ExsRQaIXig[/video]

[video=youtube;6sHy6Ci_XoA]http://www.youtube.com/watch?v=6sHy6Ci_XoA[/video]

Предимно в гората ще карам , най-вече екстрим и офроад ситуации..
 
От: Карате ли ATV?

Здравей,

Карал съм ATV веднъж само. Беше Yamaha. Собствениците казаха същото нещо - китайските са боклуци и постоянно се развалят, а японските са супер. За 2000 лв не можеш да си купиш японско. Дори за китайско незнам дали ще ти стигнат. Ако толкова искаш да караш, по-добре си взимай под наем.

Имай предвид, че този спорт е СУПЕР опасен и вероятността за падания и травми е 100%. Аз лично не бих пробвал отново АТВ. Просто е прекалено рисково. Много по-рисково от карането на мотор.
 
От: Карате ли ATV?

За 2000лв и китайско не можеш да си купиш.
 
От: Карате ли ATV?

За китайските е силно преувелично това, че се трошат. Не случайно най-големия вносител на АТВ за САЩ е Китай.

Просот намери прваилната марка китайско АТВ и ше си доволен. Много е яко да караш АТВ но и трябва да имаш екипировка за да не се претрепеш.
 
От: Карате ли ATV?

Задължително ще си взема екипировка , няма начин иначе...

За китайските е силно преувелично това, че се трошат. Не случайно най-големия вносител на АТВ за САЩ е Китай.

Просот намери прваилната марка китайско АТВ и ше си доволен. Много е яко да караш АТВ но и трябва да имаш екипировка за да не се претрепеш.
 
От: Карате ли ATV?

Ако живееш в София това е твоето място

http://www.atv-extreme.org/

Кавазакито е зверска история


По принцип не ти трябва да си купуваш спокойно можеш да ходиш десетина пъти в годината през лятото да си начешеш крастата на хубава качествена машина - Иначе ще си като племенника дето с парите от бала си купи китайско АТВ за два бона и го строши набързо и му виси в гаража.

Има смисъл да си купуваш твое ако имаш над 5000лв излишни живееш в близост до гора има къде да го съхраняваш и имаш поне още един двама приятели които също имат да си карате заедно.
 
От: Карате ли ATV?

Само никога не взимайте китайско :mad: вече подарих един боклук за без пари. Сега страда кучето ми но как да му обясня че китайците ни наредиха (уж мощно уж най доброто от евтините) и всеки ден го правех :cry:
 
От: Карате ли ATV?

Карал съм малко атв много са забавни.

Относно китайските и по "марковите" ще ти дам един съвет.
Имам италиански мотор на който му правих основен ремонт скоро.
Ремонта ми стъпи бая пари, частите не се намират лесно но пък са качествени.

От друга страна китайските се чупят по често, частите са им евтини и можеш да ги купиш от всякъде.
Аз лично обичам всичко друго но не мейд ин чайна. Трябва да имам доверие на машината да не ме остави по средата на пътя.
Ако изгубя доверието - на части и я засилвам към гюма.
 
От: Карате ли ATV?

значи ще си почакам още малко и ще направя някакъв удар за по-голяма и мощна машина , няма да бързам , нека да е бавно.
 
От: Карате ли ATV?

Кавазаки като това на пистата дето ти показах - втора употреба мисля че може да се намери за около 4-5 хиляди лева (не съм ги гледал отдавна)

Това е зверска машина - Прежали 20тина лева ходи го покарай да видиш за какво става въпрос - повече никога няма да искаш да се качиш на китайските пръчки
 
От: Карате ли ATV?

е аз до сега не съм се качвал на такава машина изобщо , но няма бързам и ще взема нещо японско и истинско.
 
От: Карате ли ATV?

Няма смисъл да взимаш каквото и да е преди да си покарал няколко пъти и си преценил дали това е за тебе.
 
От: Карате ли ATV?

Едно е сигурно, със сигурност ще ти хареса дори и да не си карал. За тези пари ще намериш китайско, но събери още толкова за да вземеш нещо истинско, с което да се наслаждаваш на карането, а не да проклинаш живота.
 
От: Карате ли ATV?

Девил сега се зачетох в написаното от теб над видео клиповете

Искам да правя подобни разпускащи работи, затова машината трябва да е сходна..

Машините в двата клипа единственото общо помежду тях е че са с по четири колелета и им викат АТВ

Ако мога да бъда образен в първият клип машините са трактори за оране а във вторият бегачки за дрифтове - Както казах ходи карай виж кое по те кефи и си избери ама двете неща в една машина трудна работа
 

Горе