Кога ще има pr update 2010 ноември?

От: Кога ще има pr update?

За Нова Година би трябвало да ни изненадат.
Мен частичния PR ми докачи само 1 сайт с +1, и някакъв блог на блогспот стана pr1, дано наистина да има нещо на Нова Година...
 
От: Кога ще има pr update?

средата на септември е имало частичен ПР ъпдейт - докладват за изменение на педйжранка на вътрешните страници, този на главните страници остава непроменен.
Очаква се около 30-31 декември да има нов ПР ъпдейт-правели го всяка година
източник
 
От: Кога ще има pr update?

И аз слагам за края на Декемви, или в една от първите 2 седмици на Януари, при положение, че го направи пак същия номер със забавянето. :)

Аз очаквам силно да дойде тогава, като този Септември не бе нищо особедно сравнение с това, което сме свикнали да виждаме. Видяме си леко слаб, нищо, че бе частичен. ;)
 
Re: Кога ще има pr update?

PR няма никакво значение към сео, нито може да те дигне някъде, нит трафик
на някои места(форума) твърдят че вече няма да има друг ъпдейт, ще го махнат като цяло
PR-а го ползват само индийците от DP, да продават или да си менкат линкчета :D
по-важното е трафика следователно парите
 
От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

Как PR да няма значение? Аз съм направил един сайт с много добра оптимизация, обаче излиза на 4-та позиция при ключовата дума, защото е нов и все още е с PR 0, а другите 3 сайта, които излизат преди моя имат по-слаба оптимизация от моята, но пък имат повече PR. Ако PR нямаше никакво значение, моят сайт трябваше да е на първа позиция, защото има повече линкове и по-добра onpage оптимизация.

То ако Google не обръщаше внимание на PR, нали всеки идиот щеше да може да изпреварва страниците на Wikipedia.
 
От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

Големи глупости говориш, това че сайта ти излиза по-назад, не е защото още не е минал пр ъпдейта, а най-вероятно защото е нов.
Пр ъпдейта е само за нас да видим цифричките, иначе гугъл постоянно си ги класира задкулисно.
 
От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

ПРа от край време няма никакво значение за класирането на сайтовете в СЕРПа. По ключова дума мой сайт е излизал на първа страница, пред сайтове с ПР 4-5-6. Алгоритъма, който се ползваше от гооогоол преди време и сегашния е коренно променен. От моите наблюдения през последните 2 години - ПРа има значение единствено ако продававаш линкове, за класиране - сигурно има поне 100 критерия преди него, за да окаже тази цифричка някакво влияние върху класирането ти.
 
От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

Аз искам сега на последния PR-update всички сайтове да станат n/a и да се приключва с този измислен показател !
Дано да съм прав и да се случи това!
 
Re: От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

PR - p*nis rank

Аз искам сега на последния PR-update всички сайтове да станат n/a и да се приключва с този измислен показател !
Дано да съм прав и да се случи това!

и аз се надявам на това :)
 
От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

И тогава търговията с линкове ще се промени коренно :) Забавно ще е въпреки всичко.
 
От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

Чакайте малко, нали ПР-а се формира от количеството и тежестта на линковете които сочат към теб, и е показател за популярност? Ако махнат ПР-ка, то тогава се обезсмисля целия линк билдинг? Кой ще е показателя за популярност?
 
От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

Линк билдинга има значение за СЕРПА , и мен това ме вълнува.
Линкове пак ще се продават, то и сега вече пр-а не се гледа толкова. Гледат се бековете , изходящите, позиционирането на страниците в серпа по думите, за които искате да купувате линкове :)

Аз бих предпочел линк за мебели, от страница с пр-0, но в топ 10 по мебели, отколкото с пр-3 и на 5 страница по тази ключова дума
 
От: Кога ще има pr update 2010 ноември?

И мен грам не ме интересува PR-а, единственото което гледам да е рилейтед и да не е от спам страница (така, на която има още 20+ линкове - изходящи). Другото не ме интересува. То е ей така, за чесане на езици и гордеене кой колко е добър и колко уж го обича Google. За SERP-а има по-важни неща, които трябва да се гледат. :)
 

Горе