Кой плаща за 1000 импресии

vitko5

New Member
Здравейте!
Как големите сайтове могат да рекламират на импресии а по малките не?
Може ли един блог сайт да рекламира на принципа 1000 импресии? И има ли някоя реклмна мрежа която да рекламира подобен тип реклама.

Кажете ако искаме да печелим от показване на импресии какво да направим?
 
Готино блогчета, еми може да се контактнеш с някой форуми, списания, музикални канали, студиа, заведения за да видиш дали проявяват интерес. Незнам какво друга да ти предложа в момента. Но определено знам че таргет маркета ти е доста голям. Както искам да ти кажа дабре дошъл и приятен престой тук. Успехи с готините си проектчета.:)
 
Готино блогчета, еми може да се контактнеш с някой форуми, списания, музикални канали, студиа, заведения за да видиш дали проявяват интерес. Незнам какво друга да ти предложа в момента. Но определено знам че таргет маркета ти е доста голям. Както искам да ти кажа дабре дошъл и приятен престой тук. Успехи с готините си проектчета.:)



Можеш ли да дадеш примери кои биха искали да рекламират на импресии във фолк сайта примерно?

folk-maniq.blogspot.com
 
Можеш ли да дадеш примери кои биха искали да рекламират на импресии във фолк сайта примерно?

folk-maniq.blogspot.com

Еее, бате и си в този бранш. Мисля си че ти ги знаеш големите риби, които имат финанси за онлайн популяризиране. Но знам че зайтересованите трябва да са от сферата ти, както и да в тази група в която е популярна тази музика. Не знам, но гет.бг нямат ли афилиейт програма и продукти като дискове, плакати и т.н. Ако имаш интерес може да проучиш. Тук се избистрят идей, не се дават готови решения. Искаме, но не раязбираме от всяка ниша. Особенно от тази. :)
 
Според вас Кока Кола , Глобул , Мтел , Вивател дали могат да сключат партьорство, защото те плащат само за импресии според мен.

А пък Гет.бг те плащат на поръчка , а пък ако няма поръчка пак на сухо оставаме.
 
със гет.бг хич не се захващай... за да намериш рекламни партньори направи следното:

1 Състави проучване (чрез гугъл) кои са най - големите (следователно платежоспособни) сайтове в твоята ниша. Направи си списък с поне 20 от тях. Ако можеш потърси и фирми или институции от нишата, които нямат онлайн присъствие, но евентуално биха се заинтересували от подобна реклама.

2 Състави точно и ясно офертата си към тях. Рекламни позиции, цени, промоционални пакети (Примерно текстов линк + банер = ххх лв. ) и направи шаблонно писмо в което разкриваш, защо те биха спечелили от реклама при теб.

3 Свържи се със всички фирми, сайтове и каквото и да било там от списъка ти и им изпрати писмото, което ще ги убеди в необходимостта да си платят за реклама при теб.

пп. цитирам по памет поста на един съфорумец в тема, която не помня вече...
 
От: Re: Кой плаща за 1000 импресии

Според вас Кока Кола , Глобул , Мтел , Вивател дали могат да сключат партьорство, защото те плащат само за импресии според мен.

А пък Гет.бг те плащат на поръчка , а пък ако няма поръчка пак на сухо оставаме.


бате, кой ще ти даде пари на импресии като нямаш дори и свой домейн? такава приказка няма и няма да има. земи се сериозно, инвестирай и рано или късно ще може да искаш кинти за импресийки :)
 
От: Кой плаща за 1000 импресии

Ами добре щом казвате ще инвестирам :)
Скоро сайта ще е в топ 10 в бгтопа
 
От: Кой плаща за 1000 импресии

Ами добре щом казвате ще инвестирам :)
Скоро сайта ще е в топ 10 в бгтопа
и какво от това??
Виж топ 10 в гугъл за силна дума е друго нещо.
Ако не е тайна на колко години си??
 
От: Кой плаща за 1000 импресии

Да не си на 5 или ника означава друго :d
 

Горе