Колко Сайта Притежавате?

Колко Сайта Притежавате?

  • 1

    Votes: 143 23.0%
  • 2-5

    Votes: 249 40.0%
  • 5-10

    Votes: 106 17.0%
  • 11-50

    Votes: 87 14.0%
  • 51-100

    Votes: 11 1.8%
  • 101-500

    Votes: 8 1.3%
  • 501-1000

    Votes: 2 0.3%
  • 1000+

    Votes: 17 2.7%

  • Общо гласове
    623

Blinky

Owner
Стартирам една тема, която дано се получи поучителна, мотивираща и информационна....Та...въпроса ми е колко сайта притежавате? Знам че повечето тук управляват добра бройка сайтове и са горди с всеки едни от тях, като собствени бизнесчета. Защото всеки е отнел време, ресурси и старание за направата му, както се вика всеки сайт се третира като малко дете, и с времето то става голямо.

Анкетата е абсолютно анонимна и се надявам всеки да даде едно вотче, а за мнение...ако иска да каже нещо в допълнение. Интересно ще е да видиме в какъв диапазон оперират хората тук. И да кажа че количеството при някои е оправдано с качество при други. Ако и двете се комбинират добре - се получава хубава картинка на нещата.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Функциониращи, но не подържани броят ли се :d
 
Колко Сайта Притежавате? - How many sites do you own?

Принципно се прави ... 5-10, 11-50, 51-100 и прочие.. :)
Мерси за поправката. Сетих се за това. Но + или - едни е все тая. Околото е важно.:) След 5+ няма значение дали не си влязал в другата категория - важното е че се придобива представа колко труд е хвърлено и колко има за въшене всеки ден. От тази гледна точка го пуснах, точни числа не търсиме, поне аз.:)

@ ZzZaPyr, всякакви - на домейна да има нещо и той да носи поне 1 уникален на месец. Пак се брои. :)
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Е, принципно е така, да. :)
Не вярвам да им много хора, които имат точно 5, 10, 50 сайта, че да се чудят в коя категория да се впишат. :)

ЕДИТ: Ехеее, кой се вписа с 50-100 сайта бре? :shock:
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Е значи съм в 10-50 ;). Подържани: 2-5 :d.
Без профили по микроблогинг платформи :d :d
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Още една забележка и спирам.

Смятам, че 10-50 и 50-100 са с доста голяма разлика, а не вярвам някой да има 500 сайта..или 1000... :)) (е, ако има...евалата му праим)
Та последните 2 са излишни.
По-скоро 100+ стига.
И другите да бъдат по-близки цифри.. щото няколко човека ще имат по 10-15 сайта и като се впишат в графата 10-50 ще се чудиш ...10 сайта или 40...50 имат хората.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Мерси за поправката, но в този форум има един пич (може и да са повече от един), който влиза в последната. Да, добре прочете. 1000+, не ме питай как ги менеджира, просто си е тегаво. Казах му да се помъчи още малко върху качеството има и да наема човек. Това ми е лични съвет към всеки, който влиза в последните 2 категории, освен ако не се занимава и с търговия на сайтове. Тогава е друго.;)

А това че са раздаличени, така си е но винаги може да постен едно мнение с точната бройка. Да имаме си и някой с 100+, още не са го видели всички. Ще има и учудени. Гарантирам.:)
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Бах мааму.... как е възможно да се поддържа такава мрежа? :shock:
Че тва повечето трябва да са някви статични сайтове, иначе то не можеш да ги обходиш за един ден, пък да не говорим да ги ъпдейтвааш с инфо.... :shock:
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Кой е 1000+ че ми стана интересно :d. Може и лично, ако е някакъв проблем :d
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Сори, бате. Не давам такава информация. ;)

Яко трудно е да се подържа, даже си е невъзможно без помощ или някакъв софтуер за менеджиране на всички. Но опредлено трябва едно 40-50% да са статични. Все пак ако на всичките има слагаш ново инфо, то ще приключиш след седмици с обновяването на всички. И пак трябва да адваш ново.

Големите мрежи се управляват от повече от един човек, това си е заканомерност. Не стигат усилия и време сам човек да го направи. Но ако всеки от тези сайтове печели добре, може да си позволи екип по подръжката им. ;)
 
Re: От: Колко Сайта Притежавате?

Бах мааму.... как е възможно да се поддържа такава мрежа? :shock:
Че тва повечето трябва да са някви статични сайтове, иначе то не можеш да ги обходиш за един ден, пък да не говорим да ги ъпдейтвааш с инфо.... :shock:


качество за сметка на количество и много дупликеит кънтент :d
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Инди примерно (www.jimkarter.com) има около 300-350 и вади 50-60к месечно, от които голяма част-чисти предвид на евтината работна ръка :wink:
Иначе от България съм фен на Oggin, Сребрин и "member.php?u=2"

Първият има невероятна житейска философия, която подкрепям на 99,9%
Вторият има страхотен поглед върху дот ком бизнеса
Третият създаде форум, който ме извади от матрицата и взех червеното хапче...
 
От: От: Колко Сайта Притежавате?

Бах мааму.... как е възможно да се поддържа такава мрежа? :shock:
Че тва повечето трябва да са някви статични сайтове, иначе то не можеш да ги обходиш за един ден, пък да не говорим да ги ъпдейтвааш с инфо.... :shock:

и аз мисля че не може да се поддържа само от един човек според мен , освен ако не е нещо автоматизирано.... и ли пък ако не се поддържа :wink:

всъщност защо някой ще прави 1000 + сайтове ... айде за 50-100 разбирам даже имаше май една тема дето се обяснявахме колко и защо
 
Последно редактирано:
От: Колко Сайта Притежавате?

Някой може да има 1000 "сайта" в блогър и да няма никаква файда от тях, затова мисля че резултатите от анкетата пак не биха послужили за никаква статистика.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

1000 сайта си е време, поне за регистриране
а после не ми се мисли за поддържане ... :)
 
От: От: Колко Сайта Притежавате?

Инди примерно (www.jimkarter.com) има около 300-350 и вади 50-60к месечно, от които голяма част-чисти предвид на евтината работна ръка :wink:
Иначе от България съм фен на Oggin, Сребрин и "member.php?u=2"

Първият има невероятна житейска философия, която подкрепям на 99,9%
Вторият има страхотен поглед върху дот ком бизнеса
Третият създаде форум, който ме извади от матрицата и взех червеното хапче...

Честно казано ще ми се да разпитам споменатите от теб 3-ма за професионалните им или по-точно бизнес автобиографиите им :) И не толкова какво са направили, а как са си създали този начин на мислене :wink:

Ама като не са ми приятели и не ги познавам лично от N години...
 

Горе