Конкурс за: Конкурс за лого на блог

Kortes

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте, трябва ми лого за един прохождащ блог - hralupata.com
Идеята е социална платформа заинтересни статии и полезна информация.
Логото се предполага да бъде нещо съвсем семпло и запомнящо се. Цветовете също, нямам претенции, оставям вие да решите. Може би черно или тъмно графитено или синьо.
Не е нужно да се съобразявате с наличното лого, то е плод на пияната ми фантазия.
Също би било чудесно, се извлече и favicon от надписа на логото Hr или някакъв друг символ.
Краят на конкурса е 11 юни до 12 часа полунощ. Началото е от този момент.
Наградата: 70 лв.

Благодаря предварително за участниците.
Запознат съм с правилата за организиране на конкурс и наградата е гарантирана.
 
Избран е малко по-"дърводелски" шрифт, за да отива на името на блога :) Ако концепцията Ви допада, цветовете и шрифта винаги могат да бъдат сменени.
gcuNgZi.png

Като фав иконка може да се направи както катеричката, така и хралупата или комбинация между двете..



2JjnFUI.png




 
Последно редактирано:
Благодаря @Grozdanov Design, понеже нямам никаква идея какъв тип лого би отивало на блога, оставям вас дизайнерите да предложите.

Още нещо, тези които участват в този конкурс ще са с предимство за следващия който ще започне веднага след този, а и бюджетът там е значително по голям.

П. С. Отворен съм към коментари от страна на останалите колеги, които не са дизайнери.
 
И една забавна гледна точка :) Нали сайтът е информационен - това са всевиждащите очи на обитателите на хралупата, които обикновено са потайни, но любопитни и знаят всичко :) И една примерна фав иконка.




lyqvyMw.png





 
Последно редактирано:
Това е моето предложение с една доста забавна катеричка (ръчно скицирана и персонализирана за този конкурс) .Ако концепцията Ви допада, цветовете и шрифта винаги могат да бъдат сменени.
Това е и предложението за фав икона. Разбира се може да се промени цветово или да остане само катеричката, или да бъде скицирана същата катеричка в друга поза.
 
Здравейте, надявам се да Ви хареса моето предложение за лого :)
Превю на Логото --> https://idonovdesign.com/logo-preview

П.П. Нов съм тук и не знам как се качват снимки затова ви пускам линк. Моля да ме извините :)
 
hralupata.jpg


Знака е спирала, която може да бъде заек или птица, в зависимост от гледната точка - препратка към известната картина заек/патица.
намеква, че обикновено новините имат повече от една страна.

 
Благодаря много на всички участвали. Аз не можах да определя победител, защото се обърках от толкова добри предложения.
За това се допитах до хората около мен и с макар и трудно обявихме @Grozdanov Design за победител в конкурса. С уговорката да направим корекции.

П. С. Също така искам да дам утешителни награди на някои участници, за труда и добро представяне.
 

Горе