Предлагам: Копирайтинг услугите ни с 50% отстъпка

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте, уважаеми колеги!
Идва ранната пролет - времето, в което най-много хора са пред компютрите си и чакат с нетърпение качествените материали. Точно защото сме загрижени за Вашия бизнес и представянето Ви пред интернет аудиторията, от CreativeContent решихме да пуснем промоция на така познатите ни услуги.

Отстъпката важи за продуктите:
- Статия "старт" ( цена 0.80лв/100 думи )
- Статия с техника "небостъргач", 90 етажа ( 14лв )
- Маркетинг чрез съдържание MPREMIUM ( 35лв )
- Специални промоционални условия за инфографики ( цени от 4лв )

*Посочените цени са промоционални и с приложена остъпка.

Валидност на кампанията: до 6.02.17г., 12:00ч. българско време.

**Поръчките, направени от тази тема и възползвалите се клиенти от тази цена ще получат поръчките си до 11.2 ( поръчки до 5 статии се изпълняват в срок от 3 работни дни )

Начини на плащане:
- Банков превод
- PayPal.com ( всички такси за превода са за сметка на КУПУВАЧА. Сумата трябва да бъде пратена по съответния курс за деня за избраната валута от клиента. )
- Еконт паричен превод ( за поръчки над 30лв )
- Epay.bg ( за поръчки над 30лв )


Запазваме си правото да не работим с хора, които смятаме за некоректни.

Моля да обърнете внимание, че плащането става 100% предварително и работа по поръчката ще бъде започната СЛЕД отразяване на превода в съответната разплащателна система заради форумни "тарикати".

Както винаги, ако темата не Ви харесва, моля, подминете я. Мислим, че всичко е изяснено вече и нямаме време за излишни конфронтации. Благодарим за разбирането.


Желаем успех!
 
Редакция: Поръчалите през тази промоция се съгласяват с факта, че уебсайтът, за който са предназначени материалите ще бъде публикуван в секция "портфолио" на уебсайт ccontent.pro.

За въпроси и поръчки - тук, във форума или на [email protected]
 
Здравей,
Бих поръчал 50 статии по 300-350 думи. Тематиката е по-скоро обща, при сделка ще ти изпратя категориите. Мога да платя предварително или 50 процента аванс или както се разберем.
Трябва ми фактура, срокове и 1 пробна статия. Ако ми хареса поръчваме още 49, ако не, не я ползвам.
Ако си ок съм на линия.
 
Здравей,
Бих поръчал 50 статии по 300-350 думи. Тематиката е по-скоро обща, при сделка ще ти изпратя категориите. Мога да платя предварително или 50 процента аванс или както се разберем.
Трябва ми фактура, срокове и 1 пробна статия. Ако ми хареса поръчваме още 49, ако не, не я ползвам.
Ако си ок съм на линия.
Изпратено съобщение.
 
Обявявам промоцията за приключила. Вече са валидни стандартните цени.
Работи се по няколко поръчки, а хората, с които още не сме се договорили - за тях ще важи отстъпката.
 

Горе