Предлагам: Копирайтинг услуги и превод на английски и български език

juliana_mihailova

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Предлагам на Вашето внимание следните професионални услуги, извършени от копирайтър и преводач с богат опит:

- Копирайтинг услуги и писане на статии (на български и английски език)
  • Създаване на цялостно оптимизирано съдържание за уебсайт
  • Оптимизация на съществуващ сайт в интернет търсачки чрез редакция на съдържанието и SEO копирайтинг
  • Оптимизация и поддръжка на сайт чрез писане на статии за блог (на различна тематика според бизнес сферата) с качествено, уникално и грамотно съдържание със съотвените ключови думи, съобразено с всички SEO изисквания
  • Превод на цели сайтове на английски език
  • Създаване на рекламни текстове според нуждите на вашия бизнес
  • Писане на статии за блогинг/новинарски сайтове и други
  • Пренаписване на съдържание
  • Редакция
- Превод на всякакъв вид текст от и на английски език

Ето и малко информация за мен:
Завършила съм висше образование със специалност английска филология и вече от доста години се занимавам активно с писане на всякакъв вид съдържание (копирайтинг, статии) и превод за клиенти от различни бизнес сфери. Тази дейност се превърна в професия и страст за мен, тъй като я практикувам с желание и мотивация.
Ако искате да получите истински качествено, уникално, креативно и оптимизирано съдържание за Вашия сайт, не се колебайте да се свържете с мен, за да се сдобиете с него. Цените са според тематиката, езика, дължината на статиите и продължителността на проекта.

За повече информация:

[email protected]
0886960137
Юлияна Михайлова
 
Последно редактирано:
Здравей, трябва ми написването на текст за сайт. Благодаря!
 
здравейте ,бихте ли ми дали цена за 20 статии на бг език по 400 думи на тема почивка,екскурзии,хотели,море.Срок до 2 седмици
 

Горе