Край на мафията 7777.bg

таква бележка всеки отварял фотошоп може да направи за десетина минути.
Я избацай една да те видим колко си добър :D

Всичко на тебе ти е фотошоп и фейк...
И рубли ROFL.
 
Айде давайте предсрочни избори близките 2-3 месеца че октомври идва пак КОВИД и няма да ни е до тва...

Последните няколко пъти пропуснах да гласувам за БСП и е време да наваксам... Или който там си направи лафа за излизане от ЕУ, НАТО и деградиралия западен свят. Понеже няма да е оферта да сме на кораба докат потъва.
 
Айде давайте предсрочни избори близките 2-3 месеца че октомври идва пак КОВИД и няма да ни е до тва...

Последните няколко пъти пропуснах да гласувам за БСП и е време да наваксам... Или който там си направи лафа за излизане от ЕУ, НАТО и деградиралия западен свят. Понеже няма да е оферта да сме на кораба докат потъва.

Давай за Копейкин, той сега е актуален след залеза на Волен :)
 
Ти сериозно ли :D Волен е класи над него :D

На мен ми изглеждат едни и същи дебили :)
С разликата, че Копейкин засега не е тръгнал да бие разни хора по улицата, подобно на другия изкуфеляк. Не знам, тежко им е и на двамата, това е сигурно :)
 
1418319513_boiko-thumb-540-0-192.jpg
 
Аз съм печелил 10к и 5к ,комшията 50к познавам още 5 човека с печалби от по 5к,100к,50к и няколко коли.Не познавам от милионерите никои.
Няма какво да кажа повече няма ги вече но съм сигурен че на тяхно място ще дойдат други.
 
Новото по темата.... Искам да чуя какво мислят сектантите по-въпроса :)

 
Хахаха, Шехиризада в действие. Този бате ще работи до край да им сипва, ама тук нали се знае, че и да мине през нас истината, всеки ще си седи вкъщи и ще храни телевизора. Като начало, както направи в Пашата, да плати за един масов протест, а то е важно да се задвижи колелото, като видят всички, че едно 5-10К всеки ден кибичат и правят джънгър, ще стане по-лесно всеки да излезе. Ама с това включване от топлите държави да се жалва колко е неоправдан, особено той, е меко казано безполезно действие. За жалост май няма този ресурс, а и да го има, не знае как да го направи. Толкова години с толкова пари, заобиколен от пълни идиоти, които въобще не се чатнаха да му излъскат грозния образ пред обществото. За какво говорим тогава.
 
Ей това е потресаващото! Истината се стоварва отгоре ни, а всички се правят, че няма нищо.... То нормално бе... Ужаст.... По нито една телевизия дори помен от това....

Ето една инфографика от днес!

83990264_166023614955617_6549994730363551744_o.png

Аз съм сигурен, че интересното предстои.


Хахаха, Шехиризада в действие. Този бате ще работи до край да им сипва, ама тук нали се знае, че и да мине през нас истината, всеки ще си седи вкъщи и ще храни телевизора. Като начало, както направи в Пашата, да плати за един масов протест, а то е важно да се задвижи колелото, като видят всички, че едно 5-10К всеки ден кибичат и правят джънгър, ще стане по-лесно всеки да излезе. Ама с това включване от топлите държави да се жалва колко е неоправдан, особено той, е меко казано безполезно действие. За жалост май няма този ресурс, а и да го има, не знае как да го направи. Толкова години с толкова пари, заобиколен от пълни идиоти, които въобще не се чатнаха да му излъскат грозния образ пред обществото. За какво говорим тогава.
 
Интересно какво ли е плащал Божков? Такива суми не може да изчезват...

99150365_166133434944635_2113673180114583552_o.jpg101265347_166133431611302_3732679317298085888_o.jpg
 

Със сигурност и за кОври е имало похарчени пари... :) Сега е интересно дали ще извади някакви реални доказателства или ще си остане с комикса Божков. То и даването на подкуп е престъпление... Иначе са един дол дренки главния тулуп, али баба, онзи дебелия - дп, г-жа техноимпекс, разградския гел и компания олигарси. Че държавата е рекетьор е ясно не от вчера. Новото е преразпределението на "постната пица".
 
Тоя същия вчера каза, че не е възможно да се теглят големи суми от лични сметки и да се плащат подкупи с тях.... оказа се, че не само е възможно, а е и правено.

Според мен, Божков още загрява.... Няма начин да не извади доказателства. Из нета упорито се пише, че приятеля му от приказката всъщност е записващо устройство :D



Със сигурност и за кОври е имало похарчени пари... :) Сега е интересно дали ще извади някакви реални доказателства или ще си остане с комикса Божков. То и даването на подкуп е престъпление... Иначе са един дол дренки главния тулуп, али баба, онзи дебелия - дп, г-жа техноимпекс, разградския гел и компания олигарси. Че държавата е рекетьор е ясно не от вчера. Новото е преразпределението на "постната пица".
 
Абе още май се опитва да се върне в играта и за тва дава разни сламки, за да ги уплаши малко и да седнат на преговори. Най-вероятно има и доказателства, макар че как се доказва, че си дал няколко милиона на ръка не знам.

Така или иначе, ако ще си защитава правата явно ще трябва да гледа извън пределите на страната. Прокуратурата ни чула, ни видяла, едностранно се самосезира ми се струва, пък уж независима трябва да е :D

П.П. Банковите извлечения нищо не доказват, дърпал си е пари от сметките, за какво ги е ползвал е друга тема. Даже, ако са фирмени може да го погнат и данъчните за скрито разпределение на печалби хаха, той само за тва не са му повдигнали обвинение...
 
Остъй ти прокуратурата, мисирките какво ги правим !? :) Правят се на умрели, все едно нищо не се случва.... :)
Като стане нетърпимо, ще има въпроси - г.н Премиер, имате ли розово прасенце касичка, на което пише "ХАЗНА", а Пеевски да си е наврял главата в него? Не! Добре. Ето зададохме си въпросите .... :)


Абе още май се опитва да се върне в играта и за тва дава разни сламки, за да ги уплаши малко и да седнат на преговори. Най-вероятно има и доказателства, макар че как се доказва, че си дал няколко милиона на ръка не знам.

Така или иначе, ако ще си защитава правата явно ще трябва да гледа извън пределите на страната. Прокуратурата ни чула, ни видяла, едностранно се самосезира ми се струва, пък уж независима трябва да е :D
 
Еми журналистите същата работа, то вече е ясно, че цялата медийна група на Нова са като държавна ТВ, там никой не смее нищо да каже и да отрази, добре че по БТВ казват нещо иначе масово всички се правят, че нищо няма. Отделно тук там някой като пита нещо по темата и се отговаря нахално, що ме питаш и ме занимаваш с глупости :D

Шанса му е нещо да се промени на изборите или да търси сериозна помощ от чужбина, иначе ще си остане глас в пустиня и това е, а между другото ПР-ите му са добри, може да се пусне за президент хаха.
 

Горе