Купувам Вечни НОфолоу връзки

mantaman

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Купувам линкове които да бъдат поставяни под/във статии и да стоят там докато домейна се поддържа.

Линковете ми трябват да са Нофолоу но може и Дофолоу (не е грешка)

В статията не трябва да има повече от един два изходящи линка към други домейни - всички изходящи връзки на страницата не трябва да са повече от 5-6

Статиите трябва да са индексирани и с уникално съдържание БГ или ЕН

За предпочитане е тематиката на сайтовете да е техническа

Оферти с цена името на блога и в колко статии можете да предоставите публикуване на ЛС

Плащам Пейпал след като видя линка в публикацията
 
От: Купувам Вечни НОфолоу връзки

Колеги моля ви не изпращайте оферти без посочена цена за да не си губим взаимно времето
 
От: Купувам Вечни НОфолоу връзки

Във връзка с някои от изпратените ми оферти - да не се засягат колегите
обаче ако си поръчам една уникална статия да се напише от писар във форума ще е около 2-3лв и ще имам директен линк - за да платя подобна или по висока от тази цена за нофолоу линк - трябва сайта в който се публикува да има приличен ПР и вътрешната страница със статията да е поне с ПР1

Може и да бъркам но невярвам някой в този форум да плати 5-10лв за нофолоу линк в неуникална статия в сайт на автомат с ПР0-1.

Приемам оферти и за "Гост Блогинг" слагам го в кавички щото аз няма да блогвам - Тоест намирате някой от форума да напише статия по зададена от мен тематика ако на вас не ви се пише и се договаряме за цена. По този начин вие си развивате блоговете без да плащате за статии аз пък получавам реклама.
 

Горе