Купувам трафик от фейсбук

trancer4o

Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте колеги : )

Трябва ми трафик за новинарски сайт, който да е от фейсбук. Необходимо е да се използват само статии за текущия ден или максимум от предишния, като трябва да се има предвид, че става въпрос за нормални новини, а не такива тип трафик генератор статии.

Бих желал да намеря постоянен партньор, който има капацитета да помага за различни проекти. Първоначално ще стартираме с тестови трафик от 10 к кликове измерени чрез bitly. Изключително важно е bitly и google analytics да показват източник на трафик фейсбук, като съм наясно, че bitly винаги ще показва по-висока статистика от analytics със стандартно отклонение около 4-5%. Търси се български трафик.

Очаквам от вас да ми изпращате цена на лично за трафика, както и за колко време може да изпълните квотата. В бъдеще ще ми трябва по-голямо количество.

Името на сайта може да получите само на лично :)
 
От: Купувам трафик от фейсбук

И на мен ми трябва такова нещо, ако може да споделиш кой е колегата за да го контактна или да споделиш негов контакт и цени..
 
От: Купувам трафик от фейсбук

Продавам трафик. Мога да изпълня до 80-100К дневно. Много зависи от качеството на сайта и новините в него обаче.
 

Горе