Лимит на gmail акаунти?

white_pawn

Well-Known Member
Нужни са ми около 20 email акаунта. Идеята е една сграда от 5 етажа с по 4 апартамента да има предварително създадени профили, които да се раздават на собствениците. Ще се използва за разпращане на съобщения от собственика на сградата до живущите, както и за достъп до няколко уеб услуги. Не съм сигурен, ако го направя това на домейн собственика колко ще реши да плаща домейна и хостинг и хората да не увиснат.
Мога ли да създам толкова акаунти в gmail с един и същ първоначален мейл или телефон за възстановяване? Да не го счете за спам и да затрие всичко? Иска ми се да знам, какво да очаквам преди да пробвам.
 
ако ще имате сайт към услугата на този домейн може до 500 мейла
 
Без собствен домейн. Пощи от типа [email protected]
Въпроса е да не наложат някакви рестрикции на мейла, който ще използвам първоначално, като "администраторски" за възстановяване на парола. Все пак всички ще са свързани с него и ме притеснява бройката.
 
Най-вероятно няма да можеш да направиш толкова мейли, като създадеш няколко започва да ти иска телефон, след това ще ти изпише, че е използван прекалено много пъти. Може и да стане с повече телефони, но какъв е смисъла, ако някои от хората вече си имат gmail акаунти. Аз не бих искал нов акаунт, при положение че имам.
 
и аз не би искал някой да ме кара да проверявам още един имейл, особено ако вече имам 2-3 лични и служебни! ПО-добре събери имейлите на живущите и каряй с техните, които си проверяват по-редовно. Така риска да не ти прочетат съобщенията е по-малък.
 

Горе