Конкурс за: Лого - InsideToMe - Онлайн бутик за дамски дрехи и мъжки (по-малко) - НАГРАДА 150лв

Spyrax

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Име: InsideToMe (insidetome.com) няма изисквне за разстояния, интеравли в името, може няколко варианта за да изглежда ок

Насоченост: Онлайн бутик за дамски дрехи и аксесоари със собствен бранд, както и малко модели на мъжко облекло и аксесоари.

Указания и задължителни елементи: Може да е някакъв духовен символ, като мандала например. Отново казвам, че няма фиксиран начин на изписване, може няколко варианта. Нека да е черно и бяло като дизайн.

Край на конкурса: 03.09.2022 г.
Обявяване на победител до: 05.09.2022 г.
Награда: 150лв

ПОБЕДИТЕЛ: @petya77

Запознат съм с правилата и условията.
 
Последно редактирано:
inside-orig.png

inside.png

inside-2.png


inside-3.png
 
Добавям едно малко изискване, което включих и в главният пост. Нека дизайните да са предимно в черно и бяло за лого. Благодаря на всички участващи в конкурса!
 
Последно редактирано:
Промени си надписа в сайта вместо "Нашата цел не е да ви изръсим солидно" на НАШАТА ЦЕЛ Е ТОЧНО ДА ВИ ИЗРЪСИМ СОЛИДНО И ДА ВИ ВЗЕМЕМ ПАРИТЕ НА ВСЯКА ЦЕНА :) Така ще има по голям ефект , ще стане скандал и ще привлечете клиенти :) Със сигурност ще имате повече клиенти :) Просто съвет....

1661644301292.png
 
Промени си надписа в сайта вместо "Нашата цел не е да ви изръсим солидно" на НАШАТА ЦЕЛ Е ТОЧНО ДА ВИ ИЗРЪСИМ СОЛИДНО И ДА ВИ ВЗЕМЕМ ПАРИТЕ НА ВСЯКА ЦЕНА :) Така ще има по голям ефект , ще стане скандал и ще привлечете клиенти :) Със сигурност ще имате повече клиенти :) Просто съвет....

Виж файлът 25390

Благодаря.

С цел да върна колегиалния жест. Може да промените надписа в сайта вместо "НЕ ОТГОВАРЯ НА ИСТИНАТА!" на "ОТГОВАРЯ НАПЪЛНО НА ИСТИНАТА!", така мисля, че ще предизвикаме масов и общ VIRAL ефект, даже може да си помислят, че сме се наговорили. За повечето клиенти, мога да само да предполагам.

xt9tYKv.png
 
Благодаря.

С цел да върна колегиалния жест. Може да промените надписа в сайта вместо "НЕ ОТГОВАРЯ НА ИСТИНАТА!" на "ОТГОВАРЯ НАПЪЛНО НА ИСТИНАТА!", така мисля, че ще предизвикаме масов и общ VIRAL ефект, даже може да си помислят, че сме се наговорили. За повечето клиенти, мога да само да предполагам.

xt9tYKv.png
изглежда и ти си от масовката която смята, че офшорна компания е нещо много лошо :) Значи според теб е лошо да плащаш от 2 до 4 % данъци годишно? Парите ти да са защитени от политиката на правителства като нашето? Аз само да попитам да не би случайно да си от ДБ ( Дебилна Бългрия) ? :D
 
Доста оскъдна информация относно бранда предоставяте. И все пак ето го и моя вариант :). Символът на който заложих е криле, като символ на свобода. Свободата да бъдеш себе си чрез свой стил на облекло, който брандът предлага :) .
Виж файлът 25449inside_tag2.jpginside_tag1.jpg
 

Прикачени файлове

  • inside_label.jpg
    inside_label.jpg
    128 KB · Преглеждания: 43
Последно редактирано:
isfm.jpg
 

Горе